DieRoten.pl
Reklama

Ancelotti: Wszyscy nasi zawodnicy są zdrowi

fot. Photogenica
Reklama

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed spotkaniem Bayernu z FC Koeln trener monachijczyków – Carlo Ancelotti – potwierdził, że ma do swojej dyspozycji całą kadrę.

Dzisiejsze słowa włoskiego trenera „Dumy Bawarii” wywołały uśmiech na twarzy niejednego kibica Bayernu. Ancelotti potwierdził podczas konferencji przedmeczowej, że wszyscy jego podopieczni są zdrowi i zdolni do gry.

Do dyspozycji „Carletto” będzie również Mats Hummels, którego występ jeszcze wczoraj stał pod znakiem zapytania w związku z lekkim urazem, jakiego Niemiec doznał w pierwszej połowie pojedynku przeciwko Schalke 04.

Hummels nie ma żadnych problemów i będzie mógł jutro zagrać. Mecz z Kolonią będzie bardzo trudny. Drużyna jest dobrze zorganizowana, ale jestem bardzo pewny powiedział Ancelotti dziś w południe.

Wszyscy nasi zawodnicy są zdrowi. Mamy kompletną kadrę dodał utytułowany trener mistrzów Niemiec.

Kolejną świetną wiadomością jest obwieszczenie faktu, iż Jerome Boateng może trenować już z pełnym obciążeniem – Niemiec wznowił treningi już jakiś czas temu, jednakże miał zakaz trenowania z pełnym obciążeniem i brania udziału w pojedynkach z innymi zawodnikami.

Boateng może już trenować z drużyną i brać udział w kontaktach z innymi zawodnikami powiedział zadowolony Ancelotti, który ma do swojej dyspozycji kompletną kadrę.

Moim zdaniem Jerome będzie gotowy na mecz z Frankfurtem w przyszłym tygodniu. Pojedynek z Arsenalem jest jeszcze dla niego zbyt wczesnym etapem zakończył Włoch.

Źródło: Twitter
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...