DieRoten.pl
Reklama

Amrabat pozostaje opcją dla Bayernu?

fot. Fotolia
Reklama

Choć priorytetem Bayernu pozostaje nadal nowy środkowy napastnik, to w mediach nieustannie spekuluje się także o nowej szóstce.

Ma to oczywiście związek z kolejnymi wypowiedziami szefów oraz trenera Bayernu – niedawno trener Tuchel dał jasno do zrozumienia w rozmowie z dziennikarzami, że monachijczykom brakuje w składzie typowej defensywnej szóstki.

Słowa niemieckiego szkoleniowca sprawiły, że w mediach jak bumerang powrócił temat transferu nowego defensywnego pomocnika. Choć lista opcji nie jest już tak długa, jak kilka tygodni temu, ale wciąż spekuluje się o kilku różnych kandydatach do gry w Monachium.

Amrabat opcją?

Jak poinformował Florian Plettenberg w najnowszym odcinku programu „Transfer Upadte – die Show”, jedną z alternatyw w dalszym ciągu pozostaje Sofyan Amrabat, który z bawarskim klubem jest łączony od samego początku letniego okienka, a nawet jeszcze wcześniej.

Marokańczyk co prawda ma prowadzić rozmowy z Manchesterem United, ale do tej pory obie strony nie były w stanie dogadać się – sytuację mógłby więc wykorzystać bawarski klub. Mówi się, że defensywny pomocnik potrafi bardzo dobrze wyobrazić sobie przeprowadzkę na Allianz Arenę.

Z drugiej strony ruch ten byłby możliwy dopiero wtedy, gdyby z FCB odszedł Leon Goretzka, który jest zdeterminowany, aby walczyć o swoje miejsce w kadrze „Bawarczyków”.

Źródło: Transfer Update - Die Show
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...