Amatorzy wygrywają pierwsze spotkanie

Druga drużyna Bayernu Monachium odniosła swoja pierwsze zwycięstwo na inaugurację sezonu 2016/17. Rywalami podopiecznych Heiko Vogla był FV Illertissen. Zwycięstwo 2-1 sprawia, że "Bawarczycy" plasują się w swojej lidze regionalnej na piątej lokacie.

Strzelanie rozpoczął już w 7' minucie znany nam już Niklas Dorsch. Zaledwie jedenaście minut później bramkę na 2-0 zdobył Felix Pohl. Mimo dobrej gry podopieczni Heiko Vogla stracili bramkę w 31' minucie spotkania. W drugiej połowie żadna ze stron nie zdołała już strzelić więcej bramek i ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem Bayernu.

Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje druga drużyna SpVgg Greuther Fuerth.

Bayern II: Andreas Roessl, Patrick Puchegger, Nicolas Feldhahn, Sebastian Boesel, Tim Haeussler, Marco Hingerl (Fabian Benko 86'), Niklas Dorsch, Erdal Oztuerk (Ilias Becker 75'), Felix Pohl, Milos Pantovic (Lucas Scholl 90'), Karl-Heinz Lappe