DieRoten.pl
Reklama

„Alex jest wybitnym bramkarzem”

fot. Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

W zeszłym tygodniu po wielu tygodniach spekulacji, koniec końców rozwiązała się (przynajmniej tymczasowo) kwestia przyszłości Alexandra Nuebela.

Przypomnijmy raz jeszcze – mimo oferty z Leeds United, ostatecznie Alexander Nuebel trafił do VfB Stuttgart, który będzie reprezentować przez cały sezon 2023/2024.

Mistrzowie Niemiec w ramach rocznego wypożyczenia zarobili na tym ruchu około 1 mln euro. Co do niemieckiego golkipera, w rozmowie dla klubowych mediów na jego temat wypowiedział się dyrektor sportowy stuttgartczyków, czyli Fabian Wohlgemuth.

− Zawsze było dla nas jasne, że postaramy się o Alexandra, jeśli nadarzy się odpowiednia okazja. Alex jest wybitnym bramkarzem, który udowodnił swoje umiejętności zarówno w Bundeslidze, jak i w ostatnich latach w Monaco – powiedział Wohlgemuth.

Cieszymy się, że Alex zdecydował się na VfB i że negocjacje z Bayernem ostatecznie zakończyły się sukcesem – podsumował Fabian Wohlgemuth.

Jako że Alex Nuebel ma w sezonie 2023/24 pełnić funkcję numeru jeden w bramce Stuttgartu, coraz więcej źródeł spekuluje, że VfB ma opuścić 28-letni Fabian Bredlow, podczas gdy zmiennikiem Alexandra będzie utalentowany 17-letni Dennis Seimen.

Źródło: VfB
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...