DieRoten.pl

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Za nami już pierwsza część sezonu, zaś wielkimi krokami zbliża się runda wiosenna. Mistrzowie Niemiec zmagania w lidze zakończyli na pierwszym miejscu z przewagą trzech punktów nad drugim RB Lipsk.

„Bawarczykom” w czasie trwania rundy jesiennej zdarzył się również okres słabej gry i serii bez zwycięstw, jednakże zespół w porę zareagował i nie pozwolił już sobie na większej ilości wpadek.

Podczas ostatniego wywiadu David Alaba przyznał, że być może klub potrzebuje jeszcze nieco czasu na zrozumienie i przystosowanie się do nowego stylu i filozofii gry stosowanej przez Carlo Ancelottiego.

Być może potrzebujemy nieco więcej czasu na zrozumienie i przystosowanie się do filozofii naszego nowego trenera – powiedział lewy obrońca Bayernu Monachium.

Jednakże pod koniec pierwszej części sezonu pokazaliśmy, że jesteśmy na dobrej drodze. Pragniemy ciężko pracować i kontynuować naszą pracę na treningach czego efektem będzie nasz najlepszy możliwy futbol – zakończył.

Źródło: FourFourTwo

źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama14.01.2017 12:13
Najważniejsze to rundę wiosenną zacząć z "kopyta" , pokazać kto rządzi w Bundeslidze i w PN oraz zdecydowanie i pewnie wejść w LM w starciu z Arsenalem. Tryplet jest w naszym zasięgu.

Mia san mia!
11.01.2017 17:18
Ja uważam że ta runda nie była w naszym wykonaniu najlepsza. W lidze nie graliśmy jakoś efektownie a w większości z zespołami mocnymi gubiliśmy punkty, ze słabszymi wygrywaliśmy troszkę szczęśliwie. Jesteśmy liderem tylko dlatego że tak naprawdę nie było zespołu który byłby w stanie nam zagrozić. Borussia wciąż szuka swojej formy a Lipsk jeszcze ma za mało doświadczenia, choć wiosną na pewno będą groźni. W lidze mistrzów też jakieś rewelacji nie było ale nie ma co narzekać, Carlo objął zespół w lecie i cały czas szukał swojej koncepcji i wierzę że już znalazł. Najważniejsze że mimo słabszego okresu nadal gramy na wszystkich frontach, ale wiosną nie można pozwolić już sobie na słabszy okres.

reklama

reklama