DieRoten.pl

Timo Werner uchodzi obecnie za jednego z najlepiej zapowiadających się piłkarzy młodego pokolenia w Niemczech. Snajper RB Lipsk budzi swoją grą zainteresowanie kilku największych klubów w Europie.

reklama

Osoba Timo Wernera od pewnego czasu jest bardzo popularna w świecie mediów na całym świecie. Mówi się, że w przypadku sprzedaży Roberta Lewandowskiego klub ze stolicy Bawarii będzie chciał zarzucić swoje sieci na młodego Niemca, który jak się okazuje mógł trafić do Bayernu kilka lat temu!

Agent zawodnika – Karlheinz Foerster – wyjawił w ostatniej rozmowie dla dziennika „Sport Bild”, że jego podopieczny był bliski przenosin na Allianz Arenę ponad cztery lata temu.

Wówczas dyrektorem technicznym bawarskiego klubu był Michael Reschke, który odpowiada za sprowadzenie kilku utalentowanych zawodników do Bayernu – między innymi Joshuę Kimmicha czy Kingsley’a Comana. W 2014 roku były już pracownik FCB pytał o Wernera…

W 2014 roku, kiedy Michael Reschke rozpoczął swoją pracę w Bayernie Monachium, to był kontakt w sprawie transferu Timo Wernera na Allianz Arenę – powiedział Karlheinz Foerster.

− Na tamten moment nie byłaby to właściwa decyzja, gdyby zdecydował się dołączyć do Bayernu. To nie był odpowiedni czas dla niego. Potem wszystko ułożyło się dobrze dla Timo – zakończył agent Wernera.

Jaka będzie przyszłość wycenianego na 60 milionów euro środkowego napastnika RB Lipsk? Mundial z całą pewnością przyniesie kilka odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jedno jest jak pewne – Werner z pewnością wpasowałby się w Bayern. Widzielibyście Timo za Roberta w przyszłym sezonie?

 

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama14.06.2018 12:02
dobrze się stało... jego czas na Bayern jest teraz albo za rok
13.06.2018 22:14
I uważam że była to bardzo dobra decyzja, gdyby wtedy trafił do nas to raczej jego kariera nie potoczyła by się tak jak teraz.
13.06.2018 14:21
@JazGod
Gdyby Werner przyszedł 2 lata temu to również by się zmarnował siedząc na ławie, przez te 2 lata rozegrał mnóstwo meczy w Bundeslidze a to dużo mu dało. Teraz to piłkarz ukształtowany, trzeba tylko popracować nad jego psychiką i w przypadku ewentualnego transferu mamy napastnika na lata.
13.06.2018 13:58
" .. − Na tamten moment nie byłaby to właściwa decyzja, gdyby zdecydował się dołączyć do Bayernu. To nie był odpowiedni czas dla niego. Potem wszystko ułożyło się dobrze dla Timo – zakończył agent Wernera. ... "

Ale idealnym momentem było sprowadzenie Wernera za grosze dwa lata później kiedy VFB spadało do 2 BL.
Jako idealnego zmiennika po odejściu Pizarro - ale w naszym Zarządzie nie myślą o takich pierdołach .
I jak już kupować to za co najmniej 20 mln- jak Niklasa Sule - którego Bayern mógł mieć za darmo i nie musiałby ściągać Tasciego - Ale kto słucha kibiców Bayernu a wtedy zachęcałem by wziąć za darmo Niklasa Sule i Wernera - ale nie.

Dembele tez był za tani bo co to jest 15 mln jak można było dać 35 mln za Sancheza [ prowizja od 15 mln jest mniejsza niż od 35 mln ] - zamiast kupić Dembele - Bayern zarobił by na nim co najmniej 100 mln i Zarząd działa dla dobra Bayernu ?

Ktoś wziął kasę za prowizję - i siedzi cicho.
13.06.2018 12:19
13.06.2018 10:50
Dobrze, że wtedy do nas nie trafił, tylko by się zmarnował. Jeśli Lewy odejdzie i nie sprowadzimy Wernera tylko jakiegoś przeciętniaka to będzie jasne, że już ostatecznie odpuszczamy walkę o europejską czołówkę.
13.06.2018 10:39
13.06.2018 10:37
Wszyscy Go chce bo Niemiec.Ja wolałbym Icara.

reklama