DieRoten.pl

Adli: Projekt Leverkusen był bardzo interesujący

05.09.2021, 18:12:08
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Przez kilka ostatnich tygodni, w niemieckich i francuskich mediach pojawiło się wiele plotek na temat pozyskania przez Bayern utalentowanego Amina Adliego.

reklama

reklama

W pewnym momencie pojawiły się nawet plotki, że Francuz jest już jedną nogą w Monachium i Bayern musi tylko dogadać się z Tuluzą w kwestii odstępnego.

Mimo wszystko Amine Adli ostatecznie zamiast na Allianz Arenę, trafił do Leverkusen. Nieoficjalnie mówi się, że koszt transferu wyniósł mniej niż 10 milionów euro. Dlaczego jednak skrzydłowy zmienił zdanie, choć miał już posiadać porozumienie z FCB?

Wedle plotek agenci doradzili mu wybór Bayeru, jako że w bawarskim klubie nie miał gwarancji gry, zaś ekipa „Aptekarzy” wydawała się dla niego najlepszym kierunkiem na kontynuowanie rozwoju. Co z kolei uważa sam zawodnik? Jak sam przyznał w niedawnej rozmowie, projekt B04 okazał się dla niego bardzo interesujący.

− To ma związek głównie z trenerem. Odbyliśmy długą rozmowę, w której wyjaśnił mi cele i jaką rolę chce nadać młodym zawodnikom. Było wiele pozytywnych aspektów, które przekonały mnie, że jestem tutaj we właściwym klubie − powiedział Adli.

− Do samego końca czekaliśmy. Wysłuchaliśmy pomysłów różnych trenerów. Projekt Leverkusen w szczególności był bardzo interesujący. Następnie odbyłem rozmowy z rodziną i zaufanymi osobami o tym, jaki będzie właściwy wybór i zdecydowaliśmy się na Bayer − mówił dalej.

− Moje pierwsze wrażenie po rozmowach z Gerardo Seoane całkowicie się potwierdziło. Szkolenie jest na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie. Jestem przekonany, że tutaj mogę poczynić postępy i podążyć swoją drogą − podsumował Amine Adli.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama12.09.2021 19:01
Chyba dobrze dla niego, że ostatecznie u nas nie wylądował. Mamy Musialę, nie miał by za wiele miejsca do gry.
06.09.2021 21:08
Wybrał Levekusen bo będzie miał więcej szans gry co dla jego rozwoju jest niezwykle ważne, proste.
06.09.2021 07:08
@manys111 Jeśli chodzi o talenty to rozumiem że masz na myśli Musiale, Daviesa, Kimmichia i jeszcze paru. Bo nie wiem skąd ty masz 95%
06.09.2021 04:31
Dobrze zrobił. U nas by go zmarnowali, jak 95,% tych wszystkich... "Talentów".
05.09.2021 19:38
Dla rozwoju dalszej kariery naturalny kierunek ,nie każdy piłkarz jak Marco V z drugich lig będzie odrazu trafiał do dużych klubów .Ale może być ciekawym zawodnikiem w przyszłych latach
05.09.2021 18:18
Wiadomo, że w Neverkusen będzie miał zdecydowanie łatwiej, a później może pójść wyżej. Bo chyba nie wierzy, że ten projekt mw przynosić sportowe tytuły.