5:0 - Awans do III rundy PN zapewniony!

Druga runda Pucharu Niemiec ruszyła! Trener Bawarczyków Louis van Gaal postanowił odejść od swojej reguły nie przewidującej silnej rotacji w składzie, wystawiając całkiem inna "11" od tej, która jeszcze w sobote pokonała 1 FCN.

Skład Bayernu w tym meczu prezentuje się nastepująco :

Image Hosted by ImageShack.us

Poniżej realcja Liveticker z oficjalnej strony klubu:

Bayern gradziś w czerwonych barwach, Oberhausen w białych. Czas zacząć spotkanie!

1 minuta: spotkanie rozpoczęło się

2 minuta: goście zaczynaja bez kompleksów, mamy pierwszy rzut rożny dla Oberhausen

3 minuta: Michale Rensig wybiega z bramki wybijając piłke z 16 metra pięścią

4 minuta: wygląda na to, że Bayern musi najpierw znaleźć swój rytm gry. Nie da się ukryć, że skład został doglębnie przetasowany.

6 minuta: Edson Braafheid gra po raz pierwszy w tym sezonie o stawkę.

10 minuta: pierwszy strzał na bramke w tym meczu. Napastnik RWO König uderza w piłkę, która zmierza w krótki róg. Wzorowo w tym momencie zachował się jednak numer 1 Bawarczyków, broniąc bezproblemowo.

14 minuta: na odpowiedź Bzawarczyków nie trzeba czekac długo: Sosa, Lahm a nastepnie Altintop szaleją na prawej stronie. Obrońcy gości w ostatniej chwili wybijają dośrodkowanie Lahma.

16 minuta: Biebezpieczny rzut rożny w wykonaiu Sosy. Piłka uderzona przed Argentyńczyka szybowała bezpośrednio z wybicia do bramki, jednak bramkarz Sören Pirson wiedział jak zareagować. Mecz zaczyna nabierać tempa.

17 minuta: Goście w chwili obecnej wcale nie zamykają dostępu do własnej gry, a starają się nadążać za Bawarczykami.

20 minuta: Gomez w sytuacji sam na sam, jednak sędzia odgwizduje spalony. Decyzja wcale nie oczywista.

22 minuta: Ribery przebija się finezyjnie przez obronę RWO podając w końcu na Gomeza. Odbiór piłki ofiarnie przeszkodził jednak gracz gości.

25 minuta: Świetna wrzutka Sosy na Mario, jednak napastnik o centymetry mija bramkę.

27 minuta: RWO swojej okazji szuka w dalekich podaniach, jednak van buyten i Rensing sa bezblędni.

30 minuta: Altintop z 15 metrów trafia w siatkę.

31 minuta: pół godziny za nami, Bayern jest zdecydowanie lepsza ekipą. Brakuje jednak tej jednej okazji.

31 minuta: rzut rożny dla gości.

32 minuta: nie ma jednak żadnego zagrożenia.

32 minuta: BRAMKA dla Bayernu!!!!!!!!!!!!

33 minuta: Klose podaje na prawą do Lahma. Chcą podać piłke płasko do środka myli bramkarza, który przepuszcza piłke do siatki w krótkim rogu.

39 minuta: Ribery drybluje w "16tce", podaje do Gomeza, który przekazuje piłkę do tyłu, gdzie niestety nikt nie czeka na podanie.

40 minuta: Landers przebija się bokiem boiska, jednak Breno wybija piłke przepięknym wslizgiem.

41 minuta: BRAMKA dla Bayernu!! To juz 2:0!!! Ribery pojawia się na prawej stronie, podaje na Lahma. Lot piłki zmienia jednak Pirson, kierując ja do Gomeza, który musiał jedynie przystawić nogę.

45 minut: strzał z dystansu, jednak Rensing bezbłędnie.

45 minuta: przerwa...

Bayern prowadzi zasłużenie 2:0 dzięki trafieniom Lahma i Gomeza.Do rozkręcenia gospodarze potrzebowali około 25 minut. W pewnym momencie przewaga Bawarczyków tak wzrosła, iz drugoligowiec po prostu pękł inkasując trafienia.

46 minuta: druga połowa rozpoczęta. Bayern bez z mian, RWO z jedną, za Kaya wchodzi Kruske

49 minuta: Oberhausen próbuje atakować wcześniej, wchodząc praktycznie w bezposrednia wymiane ciosów.

49 minuta: Gorden otrzymuje żółta kartke za faul na Altintopie

51 minuta: rzut rozny dla FCB w wyonaniu Sosy. Piłkarze RWO wybijają piłke daleko od siebie

53 minuta: Klose gra "podwieszonego" napastnika, dzięki czamu pracuje znadcząco zarówno w ofensywie jak i defensywie. Widac gołym okiem, że ta krótka przerwa mu posłuzyła.

54 minuta: świetne podanie Riberyego na Gomeza, który z 6 metrów głowkuje wprost na bramkarza gości.

56 minuta: Piękne podanie Klosego na Altintopa, który podaje dalej na Gomeza, niestety niedokładnie, bo w ostatniej chwili Priston był w stanie obronic piłke.

58 minuta: Ładny rzut wolny Braafheida, jednak bramkarz przechwyca piłkę.

60 minuta: Bayern wywalcza okazje bramkowe jak na zawołanie.

61 minuta: Luca Toni powraca na boisko po długiej przerwie, wchodząc za Mario Gomeza. Ostatni mecz Włocha miał miejsce podczas finału Bundesligi 24 maja zaeszłego roku.

63 minuta: oficjalna ilośc widzów opiewa na 40 000 widzów. Jak na mecz II rundy Pucharu nie jest to złym wynikiem.

64 minuta: kolejna zmiana w barwach RWO. Schönfeld za König

67 minuta: GOL!!!!!!!!!!!!!! FCB prowadzi już 3:0. Rzut rozny w wykonaniu gospodarzy. ribery zagrywa na van Buytena, który w 3 meczu z rzędu trafia do bramki rywali. Brawo Daniel!!

69 minuta: Müller za Riberyego, czyli pierwsza zmiana w barwach Bayernu

71 minuta: GOL!!!!!!!!!!!!!!! FCB prowadzi 4:0! Co za wejście Thomasa!!
Nie cała minute po wejściu na boisku próbuje samemu przedrzeć sie przez szeregi RWO co mu sie z resztą udaje! 4:0 i kolejny gol wychowanka Bawarczyków.

74 minuta: ostatnia zmiana w FCB. Görlitz wchodzi za Lahma. Od tej chwili to Klose jest kapitanem

76 minuta: ostatnia zmiana w ekipie RWO. Happke za Schmidtgal.

80 minuta: ładne podanie pietą Toniego na Klosego. Prison broni strzał.

82 minuta: żółta kartka dla Heppke za faul na Klose

84 minuta: ładne podanie na Toniego. Jednak włoch nawet nie sięgnął piłki.

86 minuta: rozny dla FCB.

86 minuta: GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FCB prowadzi 5:0!! to już drugie trafienie van buytena w tym meczu!! Szok, a przecież to środkowy obrońca, nie napastnik! Asyste zaliczył Sosa. Kolejne trafienie głową Belga, szok

90 minuta: koniec meczu