DieRoten.pl
Reklama

40-45 mln euro za Palhinhę wystarczy?

fot. mrogowski_photography / Photogenica
Reklama

Jeśli wierzyć doniesieniom niemieckiej i zagranicznej prasy, klub ze stolicy Bawarii ma intensywnie pracować nad transferem nowego gracza do środka pola.

Zawodnikiem tym jest oczywiście Joao Palhinha, na temat którego w ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych i ciekawych z perspektywy kibica Bayernu informacji transferowych.

Jeśli wierzyć wczorajszym doniesieniom, to monachijczycy mają być na ostatniej prostej, aby sfinalizować zakup Portugalczyka. Kwestią otwartą pozostaje jednak to, ile ostatecznie „Bawarczycy” zapłacą Fulham za reprezentanta portugalskiej reprezentacji narodowej.

40-45 mln € za Joao?

Kolejne informacje w sprawie Portugalczyka przedstawił z kolei Fabrizio Romano, który informuje, że sam zawodnik oczekuje, że Fulham nie będzie stawać na jego drodze i pozwoli mu odejść w letnim okienku transferowym do ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

W minionym sezonie 2023/24 Palhinha zachowywał się bardzo profesjonalnie i mimo nieudanych przenosin do FCB, rozegrał świetną kampanię, pracował na wysokich obrotach, fantastycznie trenował i co więcej – nigdy nie naciskał na zimowy transfer do FCB.

Co do oferty Bayernu za portugalskiego pomocnika, mówi się, że zaproponowana kwota wyniosła około 35 milinów euro plus bonusy, jednakże Anglicy nie przystali na takie warunki.

Niemniej jednak monachijczycy nie zamierzają się poddawać i jak donosi wspomniany wyżej dziennikarz, na początku tego tygodnia dojdzie do kolejnych rozmów i oczekuje się, że ostatecznie porozumienie zostanie zawarte na poziomie 40-45 milionów euro.

Źródło: Fabrizio Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...