DieRoten.pl
Reklama

18-latek z Rennes łączony z FCB

fot. Fotolia
Reklama

Jeden z największych talentów Ligue 1, Désiré Doué, jest na liście życzeń wielu europejskich drużyn. Jak informują media, do tego grona dołączył właśnie Bayern Monachium.

Władze Stade Rennes miały już zdecydować, że 18-letni Francuz zostanie sprzedany tego lata. Kolejka chętnych jest całkiem długa, albowiem mówi się o zainteresowaniu takich klubów jak PSG, Manchester United, Arsenal, Tottenham, BVB, Bayer Leverkusen oraz Bayern Monachium. Póki co nie ma faworyta do pozyskania reprezentanta Francji U-23.

Désiré Doué jest wychowankiem Stade Rennes, gdzie gra od piątego roku życia. Występuje na pozycji ofensywnego pomocnika, a jego wartość szacuje się na około 20 mln euro. Jedną z jego największych zalet mają być efektowne oraz efektywne rajdy z piłką. W obecnym sezonie ligowym zaliczył 4 bramki oraz 5 asyst.

Kwestią otwartą pozostaje, czy Bayern włączy się do walki o transfer zawodnika, który najlepiej czuje się w roli ofensywnego pomocnika. Wydaje się wszak, że ta pozycja jest póki co całkiem nieźle obsadzona, a na horyzoncie wciąż pozostaje…Florian Wirtz.


Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...