DieRoten.pl
Reklama

10 mln euro pensji Palhinhii w FCB?

fot. Photogenica
Reklama

Nie jest już żadną tajemnicą, że Bayern Monachium pracuje obecnie nad transferem kilku zawodników do pierwszego zespołu na lato 2024 roku.

Oprócz Jonathana Taha, o którym pisaliśmy już wcześniej, Bayern pracuje również nad transferem Joao Palhinhii, który przypomnijmy już rok temu był o krok od transferu do bawarskiego klubu.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom transferowym, to monachijczycy są już dogadani z Portugalczykiem w sprawie przenosin na Allianz Arenę. Obecnie klub prowadzi z kolei negocjacje z Fulham w celu ustalenia kwoty transferowej za defensywnego pomocnika.

Jak z kolei donosi niemiecki „Sport Bild”, reprezentant Portugalii ma otrzymać kilkuletni kontrakt w FCB, zaś jego roczne zarobki miały zostać ustalone na poziomie 10 milionów euro plus bonusy.

Wszystko teraz zależy już tylko od tego, czy „Bawarczycy” dogadają się z Anglikami, którzy przypomnijmy mają oczekiwać ponad 70 milionów euro. Sam zawodnik jest zdeterminowany i pragnie od sezonu 2024/2025 reprezentować barwy rekordowego mistrza Niemiec.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...