Puchar Niemiec: Bayern nie daje szans Wolfsburgowi

Bayern Monachium nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem VfL Wolfsburg w drugiej rundzie Pucharu Niemiec. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej części gry - po 35-ciu minutach Duma Bawarii prowadziła już 3:0!

Już od pierwszych minut zarysowała się przewaga gości, ale świetnej sytuacji nie wykorzystał w pierwszych minutach meczu Thomas Müller. Festiwal strzelecki w 15. minucie gry rozpoczął natomiast Douglas Costa, który pięknym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy. 5 minut później było już 2:0 dzięki Müllerowi. Wychowanek Bayernu Monachium podwyższył wynik w 34. minucie, kiedy wykorzystał świetne dośrodkowanie Davida Alaby.

Gospodarzy odpowiedzieli dopiero w doliczonym czasie gry. Honorową bramkę dla Wolfsburga zdobył wtedy Schürle.