1993
Ostrzeżenia
0/3

Wypełnione ankiety

• 27.08.2022 Jak Bayern poradzi sobie w fazie grupowej LM? Pewny awans z I miejsca.
  • 07.08.2022 Jaką pozycję musi wzmocnić jeszcze Bayern? Warto promować młodzież z Campusu.
  • 23.04.2022 Co dalej z Lewandowskim? Nowa umowa, ale na warunkach Bayernu.
  • 13.12.2021 Czy Bayern pokona Salzburg i awansuje dalej? Tak, lepiej nie mogliśmy trafić, pewny awans!
  • 17.10.2021 Co dalej z Suele? Przedłużyć umowę! Nawet na warunkach Niklasa.
  • 18.09.2021 Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu? 5 - Bardzo dobre!
  • 30.05.2021 Jak oceniasz sezon 2020/21? 4 - Dobry!
  • 19.04.2021 Co sądzisz o Superlidze? Piłka umiera na naszych oczach...
  • 20.03.2021 Czy Bayern pokona PSG i awansuje dalej? Tak, lepiej nie mogliśmy trafić, pewny awans!
  • 23.02.2021 Czy David Alaba jest legendą Bayernu? Tak, ale po sprawie z kontraktem stracił mocno w oczach kibiców.
  • 19.12.2020 Czy Bayern pokona Lazio i awansuje dalej? Tak, lepiej nie mogliśmy trafić, pewny awans!
  • 14.11.2020 Kto powinien zastąpić Kimmicha? Marc Roca.
  • 20.09.2020 Jak oceniasz sezon 2019/20? 6 - Znakomity!
  • 28.07.2020 Gdzie zajdzie Bayern w LM? Triumf! Potrójona korona jest nasza!
  • 11.04.2020 Czy Bayern potrzebuje Timo Wernera? Tak! To absolutny priorytet!
  • 05.10.2019 Gdzie zajdzie Bayern w LM? Triumf w Lidze Mistrzów!

07.02.2023, 23:07 link
To jest młody chłopak i za 2 lata nabierze masy, ma sile co już widać, jak rozpycha się z obrońcami, nie ma problemu wejsc między dwóch i wygrać ten pojedynek, asysta do Kanady pokazuje ze umie grać tyłem i ma oczy szeroko otwarte, czyta grę i nie jest pazerny na gole tylko jak widzi lepiej ustawionego partnera to podaje, dlatego ma już po 14 goli i asyst i chyba lepszy w kanadyjce jest Halland ale on ostatnio cieniuje, jak całe City, zapowiada się ciekawy mecz Rb Lipsk MC
07.02.2023, 22:44 link
100 mln to dużo ale jak patrzę to co wyprawia w dzisiejszym meczu, to na serio Angolę zapłacą nawet więcej
Dzisisj 2 gole i asysta 28 spotkań i 14 goli oraz 14 asyst, chyba w kanadyjce jest liderem w Europie. O jego klasie pokaże dwu mecz z Napoli jeśli strzeli 2-3 gole i wyeliminują Lidera Seria A to znajda się chętni którzy wyłożą nawet więcej niż 100 mln.
Moim zdaniem Eintracht będzie w top4 i powinien zostać jeszcze jeden sezon we Frankfurcie, a pewnie już wertują rynek francuski w poszukiwaniu kolejnej perełki. Uważam ze będzie z niego super napastnik który może dawać powyżej 20 goli i asyst w sezonie
01.02.2023, 23:31 link
Pierwsza połowa pełna kontrola szybki presing, Mainz nie istniało, w drugiej już rozluźnienie, ale prowadząc 3:0, to ciężko o koncentracje z takim rywalem.
Cancelo zaczyna od asysty, piękny mecz i piękne gole. Z mocnym rywalem trzeba grać na 100? minut s nie 45 minut, ale nie ma co grymasić obstawiałem 1:4 jest 0:4
31.01.2023, 13:24 link
Piękny transfer, podobno dzisisj może być 4 transfer tej zimy trzeba czekac do wieczora czy tak będzie jak piszą niemieckie media
28.01.2023, 14:31 link
Gdzie oglądacie dzisiejszy mecz
28.01.2023, 13:49 link
Jest jakiś stream z meczem, bo widzę ze na sat1 nie ma meczu
25.01.2023, 01:07 link
Tez uważam, ze wszyscy nasi pomocnicy w pierwszej połowie zagrali fatalnie, nie było żadnej akcji z szybka wymiana podań czy dryblingu, słaba firma Jamala i Leroy, o innych nawet nie ma sensu wspominać, bo grali tragicznie. Goretzke może raz widzialem przez pierwsze 45 minut.
Zobaczymy czy się otrząsną do soboty, bo Eintracht umie z nami grac, szczególnie jak nie jesteśmy w optymalnej formie
20.01.2023, 20:40 link
sat1 pozwala przez vpn:)
20.01.2023, 20:35 link
macie jakiegos streama na mecz, niestety viaplay zabokowalo mi dostep przez vpn i nie moge oglądać z UK
19.01.2023, 00:41 link
Bardzo dobrze, ze wreszcie skończyło sie te czekanie na nowego bramkarza, w lecie sprzedać Nubela do Monaco za 10-15mln i transfer Sommera będzie za free. Niech zagra z PSG jak z nami i już w lutym inwestycja będzie zwrócona.