Najlepszym wyborem moim zdaniem było by zatrudnienie Simeone z jednego powodu. Nauczył by może zespół jak bronić jak walczyć bo ostatnio wygląda kiepsko.
    20.10.2019, 10:20 link
    No niestety, gra bayernu jak do tej pory jakoś nie porywa. Kovac dalej nie ogarnia klubu
    19.10.2019, 21:50 link
    W ogóle mi się ten mecz nie podobał. Po golu na 1:1 jak by wszyscy stanęli i czekali tylko na koniec połowy, zamiast jeszcze szarpać bo bramkarz rywali robił klops za klopsem. Druga połowa podobna szybka bramka i znowu to samo, zero koncentracji, brak jakiegoś schematu, zawodnicy stali i patrzyli komu tu podać:/ z taka grą napewno na mistrza zespół nie zasługuje
    19.10.2019, 19:16 link
    Czyli bez zmian, jedna połowa dobra druga do niczego...Taki mecz powinni zamknąć zaraz po drugiej bramce przy takich sytuacjach.
    19.10.2019, 17:26 link
    Jak można tak grać?! To powinno być co najmniej z 4 gole xD szkoda słów
    01.10.2019, 22:59 link
    Zaskoczenie na wielki plus, druga połowa Brawo!! Jeszcze trochę jest do poprawy ale dzisiaj należą się wielkie gratulacje
    01.10.2019, 21:28 link
    Oczy bolą jak to się ogląda:( totki wchodzą w obronę jak w masło, druga bramka wisi w powietrzu...lewy nie widoczny