• 02.09.2019 Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu? 3 - średnio, mogło być lepiej!
  • 19.07.2019 Jakiego skrzydłowego powinien pozyskać Bayern? Leroy Sane (Man City)
  • 15.03.2019 Co Bayern powinien zrobić z Jamesem? Pod wodzą innego trenera grałby lepiej.
  • 29.12.2018 Czy Bayern pokona Liverpool i awansuje dalej? Tak, ale to będzie zacięty dwumecz.
  • 04.11.2018 Czy Kovaca powinno się zwolnić? Mecz z BVB zweryfikuje wszystko.
  • 22.08.2018 Czy Niko Kovac poradzi sobie w Bayernie? Za wcześnie na takie pytania.
  • 24.06.2018 Czy Bayern powinien sprzedać Boatenga? Tak! To już nie ten sam Boa!
  • 25.05.2018 Jak oceniasz sezon 2017/18 w wykonaniu FCB? Wolałbym w końcu wygrać Ligę Mistrzów.
  • 06.05.2018 Czy Bayern powinien pozbyć się Lewandowskiego? Tak, nie potrzeba nam takich piłkarzy!
  • 15.04.2018 Czy Bayern pokona Real i awansuje dalej? Tak, ale będziemy mieli problemy
  • 08.04.2018 Kto zostanie nowym trenerem Bayernu? Niko Kovac
  • 31.01.2018 Czy Bayern powinien przedłużać umowę z duetem Robbery? Tak, ale tylko jeśli będą pełnić rolę rezerwowych
  • 05.11.2017 Kogo powinien Bayern kupić jako 2 napastnika? Mario Gomez (32 lata, VfL Wolfsburg)
  • 28.09.2017 Kto powinien zostać nowym trenerem Bayernu? Juergen Klopp
  • 08.08.2017 Jak oceniasz losowanie grupy LM dla Bayernu? To dobre losowanie, ale ciężko będzie o 1 miejsce
  • 08.08.2017 Co wygra Bayern w sezonie 2017/18? Tryplet! Pora to powtórzyć
  • 27.06.2017 Kto jest Twoim wymarzonym granatem Hoenesa? Alexis Sanchez (Arsenal)
  • 29.04.2017 Czy Kimmich to odpowiedni materiał na prawego obrońcę? Być może, ale potrzebujemy kogoś lepszego
  • 12.04.2017 Czy warto wykupywać Comana z Juventusu? Po co Coman? Niech Bayern kupi mnie!
  • 18.03.2017 Czy Bayern pokona Real Madryt i awansuje dalej? Tak, ale będziemy mieli problemy
  • 01.01.2017 Czy Bayern powinien zimą szukać wzmocnień? Tak, Robert potrzebuje konkurenta w ataku
  • 25.12.2016 Czy Bayern pokona Arsenal? Tak! Zdecydowane i przekonujące zwycięstwo
  • 04.10.2016 Należy przedłużyć umowę z Franckiem, Arjenem i Xabim? Tak! Zdecydowanie!

14.09.2019, 23:59 link
Wiecie jak Kovac wytłumaczył, że Cou wszedł w 88minucie? Powiedział, że 2 miało źółte kartki i musiał mieć 1 zmianę. Heh to równie dobrze mógł to Davies wejść w 88minucie a Coutinho w 60. Chyba nie jest w tak dramatycznej formie fizycznej że nie dałby rady zagrać 30minut?

Edytowano : 2019-09-15 00:07:10

@hoven Co ty masz z tym Walcottem? Wszędzie tylko Walcott i Walcott. A Lucasowi nie wyszedł 1 mecz bo grał nie na stoperze, a lewej obronie
14.09.2019, 21:49 link
"A potem niestety chyba zasnęliśmy w szatni i głupio straciliśmy punkty. Chyba w drugiej połowie już myśleliśmy, że parę procent mniej wystarczy żeby wygrać – mówił Lewandowski."

Ale znajdą się tacy co mówią, że to była dobra 2 połowa.
14.09.2019, 21:42 link
@Janson
Norwich w tym sezonie nie wygląda na drużynę gorszą niż taki Freiburg.
14.09.2019, 21:40 link
@MateuszFCB
Jakby Bayern odpadł ale walczył, atakował, gryzł ten Liverpool grał z jajami to nawet mały plusik można by dla Kovaca zapisać. No, ale po co walczyć i atakować.
14.09.2019, 21:35 link
@misza
Bo wiesz takie mecze weryfikują trenera, a nie klepanie Mainzów. Nikt nie ma pretensji do Kovaca, że odpadł tylko w jakim stylu odpadł. Ten zespół bał się nie wiedział jak atakować. Kovac chyba im jaja uciął w szatni przed meczem.
14.09.2019, 21:26 link
@misza
Tak, ten odgrzewany kotlet, bo to LM weryfikuje Bayern a nie 6:1 z Mainz. No to czemu taka taktyka a nie inna?
14.09.2019, 21:24 link
@misza
Jak wytłumaczysz taktykę Kovaca w rewanżu z Liverpoolem?
14.09.2019, 21:19 link
Kurde ten Mbappe coś zawodzi, chyba ławka dla niego w meczu z Crveną.
14.09.2019, 21:12 link
@misza
Ale na jakim farcie? Jakby BVB nie miała wylewu w meczu z Schalke to ch*ja byś miał a nie mistrzostwo. Za Juppa mistrzostwo pewne przed 30 kolejką, a Puchar przegrał bo drużyna się rozwaliła po meczu z Realem
14.09.2019, 21:01 link
@misza
Palimy nienawiścią do Kovaca. To dlatego :) Znaczy tak jest w twoim rozumowaniu.