Wypełnione ankiety

• 18.04.2019 Co dalej z Kovacem? Ciężko powiedzieć, niech zarząd decyduje.
  • 15.03.2019 Co Bayern powinien zrobić z Jamesem? Pod wodzą innego trenera grałby lepiej.
  • 04.11.2018 Czy Kovaca powinno się zwolnić? Nie! To nie Kovac jest winny!
  • 24.06.2018 Czy Bayern powinien sprzedać Boatenga? Ciężko powiedzieć, to fundament obrony.
  • 25.05.2018 Jak oceniasz sezon 2017/18 w wykonaniu FCB? Wolałbym w końcu wygrać Ligę Mistrzów.
  • 06.05.2018 Czy Bayern powinien pozbyć się Lewandowskiego? Ciężko powiedzieć, to gwarant bramek
  • 15.04.2018 Czy Bayern pokona Real i awansuje dalej? Wszystko rozstrzygnie się już w Monachium na korzyść FCB
  • 08.04.2018 Kto zostanie nowym trenerem Bayernu? Pan Niespodzianka
  • 17.03.2018 Czy Bayern pokona Sevillę i awansuje dalej? Tak, lepiej nie mogliśmy trafić, pewny awans!
  • 09.12.2017 Kto jest Twoim wymarzonym rywalem dla FCB w 1/8 finału? Besiktas (Turcja)
  • 28.09.2017 Kto powinien zostać nowym trenerem Bayernu? Tomasz Hajto
  • 08.08.2017 Jak oceniasz losowanie grupy LM dla Bayernu? Lepiej nie mogliśmy trafić, pewny awans!
  • 27.06.2017 Kto jest Twoim wymarzonym granatem Hoenesa? Yannick Carrasco (Atletico Madryt)
  • 11.06.2017 Czy Bayern postąpił dobrze kupując Gnabry'ego? Świetny, ale teraz musimy go wypożyczyć na rok
  • 29.04.2017 Czy Kimmich to odpowiedni materiał na prawego obrońcę? Być może, ale potrzebujemy kogoś lepszego
  • 12.04.2017 Czy warto wykupywać Comana z Juventusu? Tak! To przyszłość Bayernu Monachium!
  • 04.10.2016 Należy przedłużyć umowę z Franckiem, Arjenem i Xabim? Tak! Zdecydowanie!

25.02.2020, 23:42 link
Szkoda, że strzał Mullera nie wszedł. Zakręcił niewiarygodnie :)
25.02.2020, 23:06 link
Z mocniejszym rywalem defensywa się posypie. Wszyscy wiemy, że się nie poprawi, więc Bayern powinien się skupić na strzelaniu więcej bramek od przeciwnika xd
12.02.2020, 13:21 link
Masz ważny mecz LM? Wyklucz swoich zawodników, którzy są w najlepszej dyspozycji! Powtórz przez najbliższe kilka sezonów.

Jakie to jest żałosne.
10.02.2020, 16:31 link
@hoven
No tak. Nieistnienie w pierwszej połowie i pozwolenie przeciwnikowi na oddanie 3 groźnych strzałów i liczenie na farta, że nie wpadnie. Tak na pewno chciał RB Lipsk. Łącznie dominowali z 20 minut w drugiej połowie, a i tak Goretzka zdołał strzelić na ich bramkę.

Jaka jest taktyka Lipska według ciebie? Bardzo mnie to ciekawi.
10.02.2020, 13:32 link
"Prawda jest taka że trochę lepszy przeciwnik i gramy jak za Kovacia"

Za Guardioli potrafili się męczyć z Freiburgiem. Prawda jest taka, że Bayern miał wczoraj 3-4 klarowne sytuacje, których po prostu nie wykorzystał. Zdarza się.

Za Flicka Bayern gra piłkarski blitzkrieg. Szturm od początku meczu. Wczoraj po prostu zabrakło bramek. Na plus na pewno momenty przyśpieszenia w grze- dawno tego nie widziałem. Na minus dośrodkowania Daviesa i Pavarda (naprawdę tak trudno podać piłkę na głowę czy chociażby po ziemi?). No i może martwić dyspozycja w drugiej połowie. Zawsze się zastanawiam jak to jest, że przeciwnicy wchodzą w obronę Bayernu jak w masło. Przydałby się profesor Martinez na ŚPD.
09.02.2020, 19:55 link
Goretzka był tak niewidoczny, że Flick szukał go przez 80 minut żeby go zmienić xd
04.02.2020, 19:58 link
@FanGraczyBayern
"Oby wiązało się to z tym, że ten Pan latem zostanie wypiep**ony na wyspy."

Zacznij od siebie. Zmywak czeka.
18.12.2019, 21:50 link
Co ten Kimmich dzisiaj robi? Gnabry też mnie rozwalił. Stracił piłę, gość mu uciekł na zaledwie kilka m, a Niemiec wychodzi z założenia "p*ole nie biegnę" XD
08.12.2019, 23:53 link