Corentin Tolisso00
Jamal Musiala00

Ostatnie komentarze użytkownika

08.04.2021, 21:13 link
Jestem przekonany w 100%,że Lewy poleci z drużyną do Paryża. Może być sytuacja, że jest 70 minuta meczu i 0:1 dla nas i taki Lewy byłby rozwiązaniem worka bramek i niesamowitej presji u PSG(wątpię, żeby miał przygotowanie na cały mecz, ale 30 minut owszem). Jeszcze, żeby Leon jakoś się wykurował i mógł zagrać. Jeśli będzie możliwość wystawiania Lewego to moim zdaniem awansujemy na 70%. Po prostu będzie u nas takie pierdolniecie i sportowa złość, że ich zmiażdżymy
08.04.2021, 13:51 link
Tak to jest, jak odpowiedzialność za nieudolność zarządu odpowiada trener, który nie można dostać piłkarzy, którzy wypełnią mu lukę jaka powstała w letnim okienku. Kur...
08.04.2021, 11:57 link
Wiecie, tu chodzi o to, że sama obecność Lewego skupia uwagę obrony rywala i skrzydła mają więcej miejsca do popisu. Wczoraj Sane czy Coman mieli po dwóch na sobie od razu
22.04.2018, 18:59 link
Tak naprawdę to jest wymysł polskich piśmiaków, którzy koniecznie chcą wepchnąć Lewego do Realu, bo dla nich to jest obowiązek, żeby najlepszy polski piłkarz grał u boku samego boskiego CR7. Ot cała otoczka tego transferu. Pytanie, czy królewscy faktycznie tak bardzo chcą 30letniego napastnika za ponad 100mln.
03.06.2016, 21:14 link
nie wiem czy wiecie, ale Schalke ma swoją druzynę w LOL'u :P ciekawe jakby tak Bayern wykupił jakiś slot :P
taka inwestycja w e-sport :P
29.04.2016, 14:39 link

Manu jaki spokojny taniec :D
27.04.2016, 22:42 link
Obrona Atletico nie jest taka super mocna i to było dzisiaj widać. Nam zabrakło szczęścia w wykończeniu, bo łatwo dochodziliśmy do akcji bramkowych.
Jestem pozytywnie nastawiony na rewanż w Monachium. Możne nawet bardziej niż jakby było 1;1, bo wtedy Atleti by mocno przycisnęło, a nasi by myśleli, że awans jest - jak w meczu z Juve.
Licze na jeszcze lepszą gre Bayernu za 6dni!

NIEMALS AUFGEBEN!
26.04.2016, 18:39 link
Już sobie wyobrażam pierwsze 15 minut jutrzejszego meczu. Atletico mocno ruszy z pressingiem i będą szturmować na naszą bramkę, jak na Barcę dwa lata temu, gdzie po 10 minutach powinni prowadzić 2:0.
Będzie niesamowicie ciężko. Dlatego odpowiednie powinno być, żeby nasi piłkarze na początku zagrali bardziej z kontry, bo może tego Atletico nie będzie się spodziewać, a mamy ku temu świetne warunki.
26.04.2016, 14:04 link