Jamal Musiala00

Ostatnie komentarze użytkownika

21.03.2021, 23:33 link
@dzojko
Apropos Bayern22 to był jeszcze niejaki XYZ, który przed finałem wieszczył sromotną porażkę w obliczu potężnego ataku Paryża. Ciekawe czy i tym razem pojawi się przed ćwierćfinałem (;
21.03.2021, 23:24 link
@miroslawBayern

Otóż w tym sezonie Boateng jest naszym najszybszym obrońcom, nie licząc Daviesa i obiektywnie trzeba stwierdzić, że prezentuje się bardzo solidnie.

Hummelsowi w BVB również zdarzały się mecze, gdzie był objeżdżany niemiłosiernie. Tak na szybko przytoczę mecze ze Stuttgartem czy Hoffenheim.

W finale w drugiej połowie PSG już nie istniało i to Bayern kontrolował to spotkanie. Od tamtego czasu już trochę wody w Wiśle upłynęło, ale pomoc Paryża się nie zmieniła i sądzę, że to my dłuższymi fragmentami będziemy panować w drugiej linii, co będzie kluczem do naszego zwycięstwa.

Więcej wiary w ten zespół i trenera (;
20.03.2021, 18:32 link
Wierzę w naszych, damy radę (;

@Arkady142

RMC Sport: Występ Neymara w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Bayernem (6 kwietnia) stoi pod znakiem zapytania. Brazylijczyk w lutym doznał kontuzji przywodziciela. Obecnie istnieją niewielkie szanse, aby Neymar mógł zagrać z Bayernem
20.03.2021, 15:29 link
@FanGraczyBayern
No to 5:1 dla nas (;

A tak na serio to typuję 3:1 dla nas, czyli powtórkę z pierwszego meczu, oby z bramkami Roberta.
20.03.2021, 14:43 link
Właśnie przeczytałem, że Rangnick nie obejmie funkcji dyrektora sportowego w Schalke przez "niejasności", które obecnie widzi w klubie. Szkoda, bo z nim mogliby się odbudować i w miarę szybko wrócić do Bundesligi, a w tej sytuacji i z obecną sytuacją finansową mogą się za szybko nie podnieść...

Edytowano : 2021-03-20 14:45:14

Wyszło trochę masło maślane, miałem ba myśli sytuację sportową i finansową (;
19.03.2021, 21:57 link
Jest gdzieś informacja na jakiej zasadzie Lewy miałby jechać na mecz z Anglią? Sanepid zgodził się na jakieś specjalne warunki czy Robert będzie musiał odbyć kwarantannę?
19.03.2021, 21:40 link
Lipsk po raz kolejny strzela zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Trzeba będzie na to uważać, bo lubimy zostać w szatni w pierwszych minutach po rozpoczęciu i wznowieniu gry.

@ignacy18 @FCBx2
Wkradł się mały błąd, bo chodziło o to, że żaden zespół, który na wyjeździe wygrał pierwsze spotkanie przewagą minimum 3 bramek w LM, nie przegrał w dwumeczu (;

Co do dzisiejszego meczu farto śrubować wszelkie rekordy, ciekawe czy uda się nam pobić lub wyrównać rekord United, potrzebowalibyśmy do tego zwycięstwa w tej edycji i rozpoczęcia następnej od zwycięstwa, to byłby kosmos!
11.03.2021, 13:37 link
W końcu Lucas powinien dostać szansę od pierwszych minut na środku obrony. Hansi powtarzał, że nie chce grać 2 lewonożnymi stoperami, ale w przypadku absencji Alaby to on powinien zająć jego miejsce. Teraz albo nigdy...