A pamiętam czasy jak był bossem obrony FCB
    Witam poprawę w jego grze

w końcu się rozwija bo nie łapie tak częstych kontuzji jak zawsze

Zdrowia Coman
    20.02.2021, 19:49 link
    Wyjdziemy piątką w obronie i zagramy na zero z tyłu..... na to liczę :D:D:D:D:D:D

Sule oczywiście na prawą obronę a jak będzie kiepsko wyglądał to na lewą stronę można przestawić :D:D:D
    20.02.2021, 19:43 link
    Mam taką sugesie w 2022 roku konczy się umowa Varana w realu wiek 27 lat - obecna cena 70mln

niech Bayern spina poślady i się z nim dogaduje nie na koniec tego sezonu bo będą chcieli może 35-40mln
    tylko czekać aż zostanie pół roku do końca i ogarnąć za 25mln czyli to cena tego worka Sule

A Hernadez jak się trochę nie dokształci z prawą stopą to chyba za dużo minut nie dostanie

Alabe damy do Realu w zestawie bo on lubi dużo euro oraz lajki na insta więc tam chyba będzie pasował
    20.02.2021, 19:34 link
    Muller wróc bo bez Ciebie nie potrafimy grać

Czupo za Lewym to jakaś pomyłka
    20.02.2021, 19:30 link
    @DonJupp4ever
    Wiem doskonale że Hernadez to gracz lewonożny ale po dryblingach, agresji, presingu, szybkości mam już dosyć tego Sule
    i nikt mi tutaj nie napiszę że Hernadez by nie wyglądał w drugiej połowie lepiej niż Sule
    Sule miał podstawowe zadanie zabezpieczyć bok obrony i nie ogarnał i Hernadez nawet z jegą lewą nogą dałby lepsze widowisko
    druga bramka jest na jego konto w tym meczu. Czeka 2 metry od zawodnika i nawet nie było z jego strony szybkiego agresywnego doskoku.
    z Arminią druga bramka - Sule stoi sobie ładnie koło lini bramkowej i nawet nie chce mu się wyskoczyć a zawodnik przeciwny stojący 1,5metra od niego łąduje gola głową
    20.02.2021, 18:22 link
    Kovac jakbyś nawet wagon złota przywióżł do Monachium to bym nie chciał Cię widzieć

Przez długi czas nie mogłem znieść Twojego widoku
    20.02.2021, 18:19 link
    @hoven
    Ten worek Sule nie powienien się w ogóle w szatni pokazywać - w tym meczu się zbłażnił i w poprzednim też. A Hernadez za karę grzeje ławę i tu nawet nie chodzi o te 80mln

w 80 minucie wpuszczać Lucasa i Musiale przecież oni powinni wejść na drugą połowę od początku a masz w 65 minut. Czy ten Flick nie widział co robi Sule i że Chupo nic kompletenie nie daje

i jeszcze wpuszczenie Javiego na 4 minuty - w sumie głowka życia i by było 2-2 ----brak słów
    20.02.2021, 18:11 link