DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: alien666 Strona 1

Zapomniałem już o nim, czas szybko mija. Ale to był zawodnik!!!

21.06.2026 20:03

@9999999
"... aktualnie odejście akurat do Madrytu byłoby najgłupszym możliwym wyjściem dla Mika" - z punktu widzenia fana Bayernu tak, ale z punktu widzenia zawodnika to może nie tak do końca? Real skupia na sobie uwagę całego piłkarskiego świata, co by nie mówić. Do tego taki "super", "mega", "jedyny w swoim rodzaju" sezon i LM NIET!
???

21.06.2026 19:57

@Kamil.20
Może dlatego, że jego koledzy z pozycji 10 nie UMIOM na skrzydle?

21.06.2026 19:53

1

Ivan Perisic. Za łatwo z niego zrezygnowaliśmy.

21.06.2026 19:50

2

Do redakcji.
Czy można zrobić coś z tym powrotem do czytanych w danym momencie postów?
Jeżeli czytam w danym momencie posty np. ze środka strony i dopisuję komentarz to po wysłaniu go automatycznie przenosi mnie na dół strony. Znalezienie danej "dyskusji" wśród innych 400 postów jest mega denerwujące.
???

21.06.2026 19:25

@PanMietek
Przekonałeś mnie, myliłem się, to fantastyczny gracz i może być tylko lepszy!!!
Te statystyki są druzgocące, i jednoznacznie pokazują jaki Pavlovic ma wpływ na naszą grę i ile daje drużynie.
Jak mogłem tak się mylić?

21.06.2026 19:22

@Zerafaelo
Nie hejtuję Nagelsmana. Wiem jaki on jest.

21.06.2026 18:44

Bardzo dużo zrobił dla Bayernu, ale ostatnie dwa sezony zaliczył mega zjazd. Poczekajmy z oceną na zakończenie MŚ.

21.06.2026 18:42

Widać na MŚ, że w środku też gra super. To był dopiero pierwszy mecz, w którym widziałem jak sobie radzi na nowej pozycji. Czy to nie pozycja Musiali?

21.06.2026 18:39

1

Oby tak było. Jako kibic Bayernu życzę mu jak najlepiej. Mnie jego gra jednak nie przekonuje.

21.06.2026 17:54

@FCB4ever2014
Może lepiej zagrają z naprawdę wymagającym rywalem?

21.06.2026 17:48

1

Nagelsman nikogo nie przesunie, nie zmieni i nie posadzi na ławce. Bo w sumie dlaczego miałby to zrobić? 2 mecze 2 zwycięstwa i wyjście z 1 miejsca. Czy coś tu się nie zgadza?
😁

21.06.2026 16:28

@yebaxmetschyki
Zresztą wczoraj z mega mocnym WKS pokazał co jest wart. Dokładnie tak samo jak w wielu innych meczach.

21.06.2026 16:26

@yebaxmetschyki
Nie hejtuję Pavlović a tylko pisze, że to średniak i tyle. Te statystyki nic nie wnoszą, co on gra widać bez nich. Dla mnie średni i tyle. Ty możesz sobie pisać co chcesz, ja też.

21.06.2026 16:24

1

Ha ha ha.
Fenomenalny pomocnik to np Platini, Zidane, Iniesta,. Pavlović nie i jeszcze długo długo nie. To, że gra w Bayernie, a Ty mu kibicujesz nie sprawi, że będzie on lepszy. Typowy średniak i tyle, na Bayern za słaby, stać nas na kogoś lepszego.

21.06.2026 15:45

Kurasą he he!
👏

21.06.2026 03:58

2

Fajny mecz. Przykro patrzeć na Wirtz, Sane, Musialę, Pavlovica.
Julian szkoda słów. Drugi Łazarek!

21.06.2026 00:02

Havertz grał średnio, ale Musiala tylko coś w pierwszej pokazał.

21.06.2026 00:01

Ile wart jest ten Undav? Dawać go!

20.06.2026 23:58

Szczególnie Wirtz i Sane!

20.06.2026 23:52

1

Musiala zszedł...

20.06.2026 23:45

Tak sobie myślę co Pavlović robi w tej kadrze i dlaczego gra w Bayernie w pierwszym?

20.06.2026 23:40

Jeżeli Niemcy dzisiaj wygrają to awans i gra w następnej rundzie pewna... czyli Julian poleci.
😎

20.06.2026 23:38

1

Ma grać lepszy?

20.06.2026 23:32

3

Kurwa gdzie był Sane?

20.06.2026 23:31

Ten Brown to nie jakiś wirtuoz, ale gra solidnie.
Ja wiem czy on jest wart 50 mln?

20.06.2026 23:29

Musiala gra po przerwie? Chyba ani razu nie miał piłki?

20.06.2026 23:21

1

Fajne te koszulki Niemiec, podobne wzory były w latach 80-90, chyba w Meksyku i Włoszech.

20.06.2026 23:17

2

Powiem tak, WKS jedzie z Niemcami jak chce!

20.06.2026 23:14

1

Ofensywa złożona z Harrego, Olise i Diaza przesłoniła nasze słabe punkty? Vide obrona i środek?

20.06.2026 23:13

A Undav?

20.06.2026 23:08

1

Ten mecz wygląda dokładnie tak jak kilka meczów Bayernu w zeszłych latach kiedy odpadaliśmy w PN z ogórkami z niższych lig. Dajemy się wciągnąć w niepotrzebną kopaninę, nie potrafimy narzucić swojego stylu i jest tego efekt.
Na drużynę typu WALEC to mi Niemcy nie wyglądają!
Można się przypierd...ć do Sane.
Wirtz to jest dopiero mem!!!

20.06.2026 23:04

2

Zrobi hattrick a potem 643 mecze na luzie...

20.06.2026 21:52

Dobrze że jest Sane, będzie jakiś handicup dla WKS!
🤘

20.06.2026 21:41

1

Bez Sane ta kadra to żart!
🤣

20.06.2026 20:47

Jak sądzicie, Sane dzisiaj zagra?

20.06.2026 17:38

Przesadzasz. O co Ci chodzi z tymi stypami? Stadiony pełne, kibice się bawią lepiej lub gorzej w zależności jak gra ich repra, do tego ładne dziewczyny na trybunach. Mecze nie powalają jakością, ale jest zaangażowanie, trochę emocji i bramki w każdym meczu - dopiero jeden remis 0-0. No i nikt nie muruje, nawet Haiti z Brazylią grało wysoko za co niestety zostało ukarane. Dla kibica takiego jak ja, który ma w d. kto wygra, ponieważ Polacy nie grają, takie MŚ w sezonie ogórkowym to dobra rzecz. No i można zobaczyć zespoły z innych kontynentów, których na co dzień w tv nie pokazują. Za chwilę skończy się zabawa i zaczną mecze na pełnej k.

20.06.2026 14:34

Fajnie gra na... 9. Harry ławka?

20.06.2026 14:20

1

Wygrają. Muszą! Czekam na mecz Francja - Niemcy!!!

20.06.2026 14:18

1

W sumie mógł strzelić jeszcze 2, raz mocno przestrzelił w dogodnej sytuacji, drugi raz obrońca zablokował piłkę i ta trafiła w poprzeczkę.
Facet dobrze się rusza, jest silny fizycznie. Ciekawe czy na innych pozycjach niż 9 też ogarnia?

20.06.2026 07:52

1

Brazylia wygrywa, ale szału nie ma!
:)

20.06.2026 04:32

Może tak być.
Ile musielibyśmy zapłacić za kogokolwiek kto mógłby go zastąpić nawet w 50%?
Wierzę w Uliego i Bayern!!!

19.06.2026 16:10

Za darmo go oddajmy lub dopłaćmy.

19.06.2026 16:03

1

@Danie1
Niżej, ponieważ sami o sobie mówiom, że som pismem fachowym!

19.06.2026 16:02

JA!!!

19.06.2026 14:43

1

@9999999
DO-KŁA-DNIE!!!

19.06.2026 14:12

1

Nie wierzę, że Olise może CHCIEĆ pójść do srealu!

19.06.2026 14:10

Tak tak, Renato Sanches!

19.06.2026 13:36

Dobrze to wyszło.
Chyba nogę tam komuś złamali?

19.06.2026 13:32

Redakcjo, na zdjęciu to chyba nie jest Pan TT???
:)

19.06.2026 13:31

Tak tak.

19.06.2026 13:31

Tylko o czym tu pisać? MŚ zaczną się na serio za tydzień...
:)

19.06.2026 13:30

@pawlo098
Już raz to pisałem; 222 mln za LENIA Neymara też było nierealne i też kibice Barcelonki nie wyobrażali sobie, że można go sprzedać i co? Sprzedali. Kasa Misiu i tyle!

19.06.2026 13:28

@Morgana
Zawsze klauzula odstępnego to może być np. 500 mln.

19.06.2026 13:26

Bramkarz się popisał!!!

19.06.2026 10:34

Można sobie mówić, że Olise nie odejdzie za żadne pieniądze. Jeżeli w nowym kontrakcie będzie zapis o kwocie odstępnego to znaczy, że odejdzie... o ile utrzyma ten poziom.
Musiala ma kwotę odstępnego, ale kto go "teraz" kupi, jak to "wrak" piłkarza?

19.06.2026 10:34

Powodzenia!

18.06.2026 23:16

Ale, że mecze nudne na MŚ?

18.06.2026 00:18

I broni na kolanach przed bramkarzem!

18.06.2026 00:17

Oby nie wtopił za Marokańczyka.

18.06.2026 00:16

Nie byłem, wolę Egipt.

17.06.2026 23:36

1

Brawo Harry, ale z taka obroną to daleko nie zajdą Angole.
Ten Gordon słaby w uj.

17.06.2026 22:55

Harry na farcie!

17.06.2026 22:13

Harry i Stani w podstawie!

17.06.2026 21:21

Żelik i Portugalia coś słabiutko!
😎

17.06.2026 20:23

Teraz tylko podpis i do boju!

17.06.2026 17:18

Wart tych pieniędzy. Nie ma co żydzić!

17.06.2026 16:38

@Sielber9
Pokazywali tego łydego na trybunach po bramkach Messiego. Miał orgazm.

17.06.2026 12:42

Wreszcie ktoś kto mądrze gada.

17.06.2026 12:10

Silva w srealu.

17.06.2026 11:44

Może nie czerwo, ale pomarańczowa. W studiu powiedzieli, że gdyby Algierczyk zrobił takie wejście w Messiego to byłoby czerwo.
🤣

17.06.2026 11:43

I już 1-1. Brawo Irak!

17.06.2026 00:40

Haaland zaczyna zabawę!

17.06.2026 00:31

No i pyk, rekord przeszedł na stronę srealu.

17.06.2026 00:23

Dokładnie!

17.06.2026 00:22

@IbracadabraFCB
Może za Jacksona tyle żąda
🤣

16.06.2026 23:25

UPA ograny w pierwszej przez Jacksona jak przez tych z PSG w pierwszym meczu...

16.06.2026 23:24

Jackson przegrał im mecz. Standard.

16.06.2026 23:23

Właśnie Perez zaproponował za Olise 300 mln plus!

16.06.2026 23:22

Takie mecze pokazują co znaczy dobry, na odpowiednim poziomie zmiennik. Tego brakowało w tym sezonie
Te dwa zapowiedziane transfery to wszystko super, ale to raczej nie wystarczy żeby straszyć najsilniejszych.

16.06.2026 23:15

Można powiedzieć, że Jackson przegrał im mecz!

16.06.2026 23:07

1

To był świetny mecz!
Olise i Małpka genialni!

16.06.2026 23:05

Olise asyst 2

16.06.2026 23:01

Na kolana!

16.06.2026 22:47

Ale mi się podoba jak gra Rabiot!
Takiego przecinaka w formie brakuje w Bayernie!

16.06.2026 22:44

Bez przesady.

16.06.2026 22:34

Nie, to Michael Jackson!!!
😁

16.06.2026 22:34

2

Ollise BÓG!

16.06.2026 22:34

1

Widzę że się znasz!

16.06.2026 21:56

Jackson hattrick?

16.06.2026 21:08

Manchester United powiadasz?

16.06.2026 20:25

W piłce wszystko jest możliwe. Na takim poziomie decyduje dyspozycja dnia!

16.06.2026 20:24

@Danie1
Dobrze rozumiem, że nie lubisz Olise?

16.06.2026 20:20

W sumie nigdy im, czyli Francuzom, nie kibicowałem jakoś specjalnie. Nawet jak mieli w składzie Boga futbolu Platiniego i zaraz za nim Girrese`a i Tiganę i zostali skrzywdzeni w meczu z Niemcami. Ale teraz jest Olise i wszystko się zmieniło. Dla mnie Francja to faworyt nr 1!

16.06.2026 20:14

2

I Norwegia czarny koń!

16.06.2026 15:45

1

To może być trudny mecz, ale kibicuję Francji.

16.06.2026 14:54

1

To był dobry sparing.

16.06.2026 14:20

Chyba za ciepło.
Harry może mieć problemy.

16.06.2026 00:56

2

To nic nie znaczy.
Już raz zostali MŚ po przegraniu pierwszego meczu.

16.06.2026 00:55

Dalej są.
Arabia Urugwaj dobry mecz!

16.06.2026 00:55