Zapomniałem już o nim, czas szybko mija. Ale to był zawodnik!!!
21.06.2026 20:03
@9999999
"... aktualnie odejście akurat do Madrytu byłoby najgłupszym możliwym wyjściem dla Mika" - z punktu widzenia fana Bayernu tak, ale z punktu widzenia zawodnika to może nie tak do końca? Real skupia na sobie uwagę całego piłkarskiego świata, co by nie mówić. Do tego taki "super", "mega", "jedyny w swoim rodzaju" sezon i LM NIET!
???
21.06.2026 19:57
@Kamil.20
Może dlatego, że jego koledzy z pozycji 10 nie UMIOM na skrzydle?
21.06.2026 19:53
1
Ivan Perisic. Za łatwo z niego zrezygnowaliśmy.
21.06.2026 19:50
2
Do redakcji.
Czy można zrobić coś z tym powrotem do czytanych w danym momencie postów?
Jeżeli czytam w danym momencie posty np. ze środka strony i dopisuję komentarz to po wysłaniu go automatycznie przenosi mnie na dół strony. Znalezienie danej "dyskusji" wśród innych 400 postów jest mega denerwujące.
???
21.06.2026 19:25
@PanMietek
Przekonałeś mnie, myliłem się, to fantastyczny gracz i może być tylko lepszy!!!
Te statystyki są druzgocące, i jednoznacznie pokazują jaki Pavlovic ma wpływ na naszą grę i ile daje drużynie.
Jak mogłem tak się mylić?
21.06.2026 19:22
@Zerafaelo
Nie hejtuję Nagelsmana. Wiem jaki on jest.
21.06.2026 18:44
Bardzo dużo zrobił dla Bayernu, ale ostatnie dwa sezony zaliczył mega zjazd. Poczekajmy z oceną na zakończenie MŚ.
21.06.2026 18:42
Widać na MŚ, że w środku też gra super. To był dopiero pierwszy mecz, w którym widziałem jak sobie radzi na nowej pozycji. Czy to nie pozycja Musiali?
21.06.2026 18:39
1
Oby tak było. Jako kibic Bayernu życzę mu jak najlepiej. Mnie jego gra jednak nie przekonuje.
21.06.2026 17:54
@FCB4ever2014
Może lepiej zagrają z naprawdę wymagającym rywalem?
21.06.2026 17:48
1
Nagelsman nikogo nie przesunie, nie zmieni i nie posadzi na ławce. Bo w sumie dlaczego miałby to zrobić? 2 mecze 2 zwycięstwa i wyjście z 1 miejsca. Czy coś tu się nie zgadza?
😁
21.06.2026 16:28
@yebaxmetschyki
Zresztą wczoraj z mega mocnym WKS pokazał co jest wart. Dokładnie tak samo jak w wielu innych meczach.
21.06.2026 16:26
@yebaxmetschyki
Nie hejtuję Pavlović a tylko pisze, że to średniak i tyle. Te statystyki nic nie wnoszą, co on gra widać bez nich. Dla mnie średni i tyle. Ty możesz sobie pisać co chcesz, ja też.
21.06.2026 16:24
1
Ha ha ha.
Fenomenalny pomocnik to np Platini, Zidane, Iniesta,. Pavlović nie i jeszcze długo długo nie. To, że gra w Bayernie, a Ty mu kibicujesz nie sprawi, że będzie on lepszy. Typowy średniak i tyle, na Bayern za słaby, stać nas na kogoś lepszego.
21.06.2026 15:45
Kurasą he he!
👏
21.06.2026 03:58
2
Fajny mecz. Przykro patrzeć na Wirtz, Sane, Musialę, Pavlovica.
Julian szkoda słów. Drugi Łazarek!
21.06.2026 00:02
Havertz grał średnio, ale Musiala tylko coś w pierwszej pokazał.
21.06.2026 00:01
Ile wart jest ten Undav? Dawać go!
20.06.2026 23:58
Szczególnie Wirtz i Sane!
20.06.2026 23:52
1
Musiala zszedł...
20.06.2026 23:45
Tak sobie myślę co Pavlović robi w tej kadrze i dlaczego gra w Bayernie w pierwszym?
20.06.2026 23:40
Jeżeli Niemcy dzisiaj wygrają to awans i gra w następnej rundzie pewna... czyli Julian poleci.
😎
20.06.2026 23:38
1
Ma grać lepszy?
20.06.2026 23:32
3
Kurwa gdzie był Sane?
20.06.2026 23:31
Ten Brown to nie jakiś wirtuoz, ale gra solidnie.
Ja wiem czy on jest wart 50 mln?
20.06.2026 23:29
Musiala gra po przerwie? Chyba ani razu nie miał piłki?
20.06.2026 23:21
1
Fajne te koszulki Niemiec, podobne wzory były w latach 80-90, chyba w Meksyku i Włoszech.
20.06.2026 23:17
2
Powiem tak, WKS jedzie z Niemcami jak chce!
20.06.2026 23:14
1
Ofensywa złożona z Harrego, Olise i Diaza przesłoniła nasze słabe punkty? Vide obrona i środek?
20.06.2026 23:13
A Undav?
20.06.2026 23:08
1
Ten mecz wygląda dokładnie tak jak kilka meczów Bayernu w zeszłych latach kiedy odpadaliśmy w PN z ogórkami z niższych lig. Dajemy się wciągnąć w niepotrzebną kopaninę, nie potrafimy narzucić swojego stylu i jest tego efekt.
Na drużynę typu WALEC to mi Niemcy nie wyglądają!
Można się przypierd...ć do Sane.
Wirtz to jest dopiero mem!!!
20.06.2026 23:04
2
Zrobi hattrick a potem 643 mecze na luzie...
20.06.2026 21:52
Dobrze że jest Sane, będzie jakiś handicup dla WKS!
🤘
20.06.2026 21:41
1
Bez Sane ta kadra to żart!
🤣
20.06.2026 20:47
Jak sądzicie, Sane dzisiaj zagra?
20.06.2026 17:38
Przesadzasz. O co Ci chodzi z tymi stypami? Stadiony pełne, kibice się bawią lepiej lub gorzej w zależności jak gra ich repra, do tego ładne dziewczyny na trybunach. Mecze nie powalają jakością, ale jest zaangażowanie, trochę emocji i bramki w każdym meczu - dopiero jeden remis 0-0. No i nikt nie muruje, nawet Haiti z Brazylią grało wysoko za co niestety zostało ukarane. Dla kibica takiego jak ja, który ma w d. kto wygra, ponieważ Polacy nie grają, takie MŚ w sezonie ogórkowym to dobra rzecz. No i można zobaczyć zespoły z innych kontynentów, których na co dzień w tv nie pokazują. Za chwilę skończy się zabawa i zaczną mecze na pełnej k.
20.06.2026 14:34
Fajnie gra na... 9. Harry ławka?
20.06.2026 14:20
1
Wygrają. Muszą! Czekam na mecz Francja - Niemcy!!!
20.06.2026 14:18
1
W sumie mógł strzelić jeszcze 2, raz mocno przestrzelił w dogodnej sytuacji, drugi raz obrońca zablokował piłkę i ta trafiła w poprzeczkę.
Facet dobrze się rusza, jest silny fizycznie. Ciekawe czy na innych pozycjach niż 9 też ogarnia?
20.06.2026 07:52
1
Brazylia wygrywa, ale szału nie ma!
:)
20.06.2026 04:32
Może tak być.
Ile musielibyśmy zapłacić za kogokolwiek kto mógłby go zastąpić nawet w 50%?
Wierzę w Uliego i Bayern!!!
19.06.2026 16:10
Za darmo go oddajmy lub dopłaćmy.
19.06.2026 16:03
1
@Danie1
Niżej, ponieważ sami o sobie mówiom, że som pismem fachowym!
19.06.2026 16:02
JA!!!
19.06.2026 14:43
1
@9999999
DO-KŁA-DNIE!!!
19.06.2026 14:12
1
Nie wierzę, że Olise może CHCIEĆ pójść do srealu!
19.06.2026 14:10
Tak tak, Renato Sanches!
19.06.2026 13:36
Dobrze to wyszło.
Chyba nogę tam komuś złamali?
19.06.2026 13:32
Redakcjo, na zdjęciu to chyba nie jest Pan TT???
:)
19.06.2026 13:31
Tak tak.
19.06.2026 13:31
Tylko o czym tu pisać? MŚ zaczną się na serio za tydzień...
:)
19.06.2026 13:30
@pawlo098
Już raz to pisałem; 222 mln za LENIA Neymara też było nierealne i też kibice Barcelonki nie wyobrażali sobie, że można go sprzedać i co? Sprzedali. Kasa Misiu i tyle!
19.06.2026 13:28
@Morgana
Zawsze klauzula odstępnego to może być np. 500 mln.
19.06.2026 13:26
Bramkarz się popisał!!!
19.06.2026 10:34
Można sobie mówić, że Olise nie odejdzie za żadne pieniądze. Jeżeli w nowym kontrakcie będzie zapis o kwocie odstępnego to znaczy, że odejdzie... o ile utrzyma ten poziom.
Musiala ma kwotę odstępnego, ale kto go "teraz" kupi, jak to "wrak" piłkarza?
19.06.2026 10:34
Powodzenia!
18.06.2026 23:16
Ale, że mecze nudne na MŚ?
18.06.2026 00:18
I broni na kolanach przed bramkarzem!
18.06.2026 00:17
Oby nie wtopił za Marokańczyka.
18.06.2026 00:16
Nie byłem, wolę Egipt.
17.06.2026 23:36
1
Brawo Harry, ale z taka obroną to daleko nie zajdą Angole.
Ten Gordon słaby w uj.
17.06.2026 22:55
Harry na farcie!
17.06.2026 22:13
Harry i Stani w podstawie!
17.06.2026 21:21
Żelik i Portugalia coś słabiutko!
😎
17.06.2026 20:23
Teraz tylko podpis i do boju!
17.06.2026 17:18
Wart tych pieniędzy. Nie ma co żydzić!
17.06.2026 16:38
@Sielber9
Pokazywali tego łydego na trybunach po bramkach Messiego. Miał orgazm.
17.06.2026 12:42
Wreszcie ktoś kto mądrze gada.
17.06.2026 12:10
Silva w srealu.
17.06.2026 11:44
Może nie czerwo, ale pomarańczowa. W studiu powiedzieli, że gdyby Algierczyk zrobił takie wejście w Messiego to byłoby czerwo.
🤣
17.06.2026 11:43
I już 1-1. Brawo Irak!
17.06.2026 00:40
Haaland zaczyna zabawę!
17.06.2026 00:31
No i pyk, rekord przeszedł na stronę srealu.
17.06.2026 00:23
Dokładnie!
17.06.2026 00:22
@IbracadabraFCB
Może za Jacksona tyle żąda
🤣
16.06.2026 23:25
UPA ograny w pierwszej przez Jacksona jak przez tych z PSG w pierwszym meczu...
16.06.2026 23:24
Jackson przegrał im mecz. Standard.
16.06.2026 23:23
Właśnie Perez zaproponował za Olise 300 mln plus!
16.06.2026 23:22
Takie mecze pokazują co znaczy dobry, na odpowiednim poziomie zmiennik. Tego brakowało w tym sezonie
Te dwa zapowiedziane transfery to wszystko super, ale to raczej nie wystarczy żeby straszyć najsilniejszych.
16.06.2026 23:15
Można powiedzieć, że Jackson przegrał im mecz!
16.06.2026 23:07
1
To był świetny mecz!
Olise i Małpka genialni!
16.06.2026 23:05
Olise asyst 2
16.06.2026 23:01
Na kolana!
16.06.2026 22:47
Ale mi się podoba jak gra Rabiot!
Takiego przecinaka w formie brakuje w Bayernie!
16.06.2026 22:44
Bez przesady.
16.06.2026 22:34
Nie, to Michael Jackson!!!
😁
16.06.2026 22:34
2
Ollise BÓG!
16.06.2026 22:34
1
Widzę że się znasz!
16.06.2026 21:56
Jackson hattrick?
16.06.2026 21:08
Manchester United powiadasz?
16.06.2026 20:25
W piłce wszystko jest możliwe. Na takim poziomie decyduje dyspozycja dnia!
16.06.2026 20:24
@Danie1
Dobrze rozumiem, że nie lubisz Olise?
16.06.2026 20:20
W sumie nigdy im, czyli Francuzom, nie kibicowałem jakoś specjalnie. Nawet jak mieli w składzie Boga futbolu Platiniego i zaraz za nim Girrese`a i Tiganę i zostali skrzywdzeni w meczu z Niemcami. Ale teraz jest Olise i wszystko się zmieniło. Dla mnie Francja to faworyt nr 1!
16.06.2026 20:14
2
I Norwegia czarny koń!
16.06.2026 15:45
1
To może być trudny mecz, ale kibicuję Francji.
16.06.2026 14:54
1
To był dobry sparing.
16.06.2026 14:20
Chyba za ciepło.
Harry może mieć problemy.
16.06.2026 00:56
2
To nic nie znaczy.
Już raz zostali MŚ po przegraniu pierwszego meczu.
Zapomniałem już o nim, czas szybko mija. Ale to był zawodnik!!!
21.06.2026 20:03
@9999999
"... aktualnie odejście akurat do Madrytu byłoby najgłupszym możliwym wyjściem dla Mika" - z punktu widzenia fana Bayernu tak, ale z punktu widzenia zawodnika to może nie tak do końca? Real skupia na sobie uwagę całego piłkarskiego świata, co by nie mówić. Do tego taki "super", "mega", "jedyny w swoim rodzaju" sezon i LM NIET!
???
21.06.2026 19:57
@Kamil.20
Może dlatego, że jego koledzy z pozycji 10 nie UMIOM na skrzydle?
21.06.2026 19:53
Ivan Perisic. Za łatwo z niego zrezygnowaliśmy.
21.06.2026 19:50
Do redakcji.
Czy można zrobić coś z tym powrotem do czytanych w danym momencie postów?
Jeżeli czytam w danym momencie posty np. ze środka strony i dopisuję komentarz to po wysłaniu go automatycznie przenosi mnie na dół strony. Znalezienie danej "dyskusji" wśród innych 400 postów jest mega denerwujące.
???
21.06.2026 19:25
@PanMietek
Przekonałeś mnie, myliłem się, to fantastyczny gracz i może być tylko lepszy!!!
Te statystyki są druzgocące, i jednoznacznie pokazują jaki Pavlovic ma wpływ na naszą grę i ile daje drużynie.
Jak mogłem tak się mylić?
21.06.2026 19:22
@Zerafaelo
Nie hejtuję Nagelsmana. Wiem jaki on jest.
21.06.2026 18:44
Bardzo dużo zrobił dla Bayernu, ale ostatnie dwa sezony zaliczył mega zjazd. Poczekajmy z oceną na zakończenie MŚ.
21.06.2026 18:42
Widać na MŚ, że w środku też gra super. To był dopiero pierwszy mecz, w którym widziałem jak sobie radzi na nowej pozycji. Czy to nie pozycja Musiali?
21.06.2026 18:39
Oby tak było. Jako kibic Bayernu życzę mu jak najlepiej. Mnie jego gra jednak nie przekonuje.
21.06.2026 17:54
@FCB4ever2014
Może lepiej zagrają z naprawdę wymagającym rywalem?
21.06.2026 17:48
Nagelsman nikogo nie przesunie, nie zmieni i nie posadzi na ławce. Bo w sumie dlaczego miałby to zrobić? 2 mecze 2 zwycięstwa i wyjście z 1 miejsca. Czy coś tu się nie zgadza?
😁
21.06.2026 16:28
@yebaxmetschyki
Zresztą wczoraj z mega mocnym WKS pokazał co jest wart. Dokładnie tak samo jak w wielu innych meczach.
21.06.2026 16:26
@yebaxmetschyki
Nie hejtuję Pavlović a tylko pisze, że to średniak i tyle. Te statystyki nic nie wnoszą, co on gra widać bez nich. Dla mnie średni i tyle. Ty możesz sobie pisać co chcesz, ja też.
21.06.2026 16:24
Ha ha ha.
Fenomenalny pomocnik to np Platini, Zidane, Iniesta,. Pavlović nie i jeszcze długo długo nie. To, że gra w Bayernie, a Ty mu kibicujesz nie sprawi, że będzie on lepszy. Typowy średniak i tyle, na Bayern za słaby, stać nas na kogoś lepszego.
21.06.2026 15:45
Kurasą he he!
👏
21.06.2026 03:58
Fajny mecz. Przykro patrzeć na Wirtz, Sane, Musialę, Pavlovica.
Julian szkoda słów. Drugi Łazarek!
21.06.2026 00:02
Havertz grał średnio, ale Musiala tylko coś w pierwszej pokazał.
21.06.2026 00:01
Ile wart jest ten Undav? Dawać go!
20.06.2026 23:58
Szczególnie Wirtz i Sane!
20.06.2026 23:52
Musiala zszedł...
20.06.2026 23:45
Tak sobie myślę co Pavlović robi w tej kadrze i dlaczego gra w Bayernie w pierwszym?
20.06.2026 23:40
Jeżeli Niemcy dzisiaj wygrają to awans i gra w następnej rundzie pewna... czyli Julian poleci.
😎
20.06.2026 23:38
Ma grać lepszy?
20.06.2026 23:32
Kurwa gdzie był Sane?
20.06.2026 23:31
Ten Brown to nie jakiś wirtuoz, ale gra solidnie.
Ja wiem czy on jest wart 50 mln?
20.06.2026 23:29
Musiala gra po przerwie? Chyba ani razu nie miał piłki?
20.06.2026 23:21
Fajne te koszulki Niemiec, podobne wzory były w latach 80-90, chyba w Meksyku i Włoszech.
20.06.2026 23:17
Powiem tak, WKS jedzie z Niemcami jak chce!
20.06.2026 23:14
Ofensywa złożona z Harrego, Olise i Diaza przesłoniła nasze słabe punkty? Vide obrona i środek?
20.06.2026 23:13
A Undav?
20.06.2026 23:08
Ten mecz wygląda dokładnie tak jak kilka meczów Bayernu w zeszłych latach kiedy odpadaliśmy w PN z ogórkami z niższych lig. Dajemy się wciągnąć w niepotrzebną kopaninę, nie potrafimy narzucić swojego stylu i jest tego efekt.
Na drużynę typu WALEC to mi Niemcy nie wyglądają!
Można się przypierd...ć do Sane.
Wirtz to jest dopiero mem!!!
20.06.2026 23:04
Zrobi hattrick a potem 643 mecze na luzie...
20.06.2026 21:52
Dobrze że jest Sane, będzie jakiś handicup dla WKS!
🤘
20.06.2026 21:41
Bez Sane ta kadra to żart!
🤣
20.06.2026 20:47
Jak sądzicie, Sane dzisiaj zagra?
20.06.2026 17:38
Przesadzasz. O co Ci chodzi z tymi stypami? Stadiony pełne, kibice się bawią lepiej lub gorzej w zależności jak gra ich repra, do tego ładne dziewczyny na trybunach. Mecze nie powalają jakością, ale jest zaangażowanie, trochę emocji i bramki w każdym meczu - dopiero jeden remis 0-0. No i nikt nie muruje, nawet Haiti z Brazylią grało wysoko za co niestety zostało ukarane. Dla kibica takiego jak ja, który ma w d. kto wygra, ponieważ Polacy nie grają, takie MŚ w sezonie ogórkowym to dobra rzecz. No i można zobaczyć zespoły z innych kontynentów, których na co dzień w tv nie pokazują. Za chwilę skończy się zabawa i zaczną mecze na pełnej k.
20.06.2026 14:34
Fajnie gra na... 9. Harry ławka?
20.06.2026 14:20
Wygrają. Muszą! Czekam na mecz Francja - Niemcy!!!
20.06.2026 14:18
W sumie mógł strzelić jeszcze 2, raz mocno przestrzelił w dogodnej sytuacji, drugi raz obrońca zablokował piłkę i ta trafiła w poprzeczkę.
Facet dobrze się rusza, jest silny fizycznie. Ciekawe czy na innych pozycjach niż 9 też ogarnia?
20.06.2026 07:52
Brazylia wygrywa, ale szału nie ma!
:)
20.06.2026 04:32
Może tak być.
Ile musielibyśmy zapłacić za kogokolwiek kto mógłby go zastąpić nawet w 50%?
Wierzę w Uliego i Bayern!!!
19.06.2026 16:10
Za darmo go oddajmy lub dopłaćmy.
19.06.2026 16:03
@Danie1
Niżej, ponieważ sami o sobie mówiom, że som pismem fachowym!
19.06.2026 16:02
JA!!!
19.06.2026 14:43
@9999999
DO-KŁA-DNIE!!!
19.06.2026 14:12
Nie wierzę, że Olise może CHCIEĆ pójść do srealu!
19.06.2026 14:10
Tak tak, Renato Sanches!
19.06.2026 13:36
Dobrze to wyszło.
Chyba nogę tam komuś złamali?
19.06.2026 13:32
Redakcjo, na zdjęciu to chyba nie jest Pan TT???
:)
19.06.2026 13:31
Tak tak.
19.06.2026 13:31
Tylko o czym tu pisać? MŚ zaczną się na serio za tydzień...
:)
19.06.2026 13:30
@pawlo098
Już raz to pisałem; 222 mln za LENIA Neymara też było nierealne i też kibice Barcelonki nie wyobrażali sobie, że można go sprzedać i co? Sprzedali. Kasa Misiu i tyle!
19.06.2026 13:28
@Morgana
Zawsze klauzula odstępnego to może być np. 500 mln.
19.06.2026 13:26
Bramkarz się popisał!!!
19.06.2026 10:34
Można sobie mówić, że Olise nie odejdzie za żadne pieniądze. Jeżeli w nowym kontrakcie będzie zapis o kwocie odstępnego to znaczy, że odejdzie... o ile utrzyma ten poziom.
Musiala ma kwotę odstępnego, ale kto go "teraz" kupi, jak to "wrak" piłkarza?
19.06.2026 10:34
Powodzenia!
18.06.2026 23:16
Ale, że mecze nudne na MŚ?
18.06.2026 00:18
I broni na kolanach przed bramkarzem!
18.06.2026 00:17
Oby nie wtopił za Marokańczyka.
18.06.2026 00:16
Nie byłem, wolę Egipt.
17.06.2026 23:36
Brawo Harry, ale z taka obroną to daleko nie zajdą Angole.
Ten Gordon słaby w uj.
17.06.2026 22:55
Harry na farcie!
17.06.2026 22:13
Harry i Stani w podstawie!
17.06.2026 21:21
Żelik i Portugalia coś słabiutko!
😎
17.06.2026 20:23
Teraz tylko podpis i do boju!
17.06.2026 17:18
Wart tych pieniędzy. Nie ma co żydzić!
17.06.2026 16:38
@Sielber9
Pokazywali tego łydego na trybunach po bramkach Messiego. Miał orgazm.
17.06.2026 12:42
Wreszcie ktoś kto mądrze gada.
17.06.2026 12:10
Silva w srealu.
17.06.2026 11:44
Może nie czerwo, ale pomarańczowa. W studiu powiedzieli, że gdyby Algierczyk zrobił takie wejście w Messiego to byłoby czerwo.
🤣
17.06.2026 11:43
I już 1-1. Brawo Irak!
17.06.2026 00:40
Haaland zaczyna zabawę!
17.06.2026 00:31
No i pyk, rekord przeszedł na stronę srealu.
17.06.2026 00:23
Dokładnie!
17.06.2026 00:22
@IbracadabraFCB
Może za Jacksona tyle żąda
🤣
16.06.2026 23:25
UPA ograny w pierwszej przez Jacksona jak przez tych z PSG w pierwszym meczu...
16.06.2026 23:24
Jackson przegrał im mecz. Standard.
16.06.2026 23:23
Właśnie Perez zaproponował za Olise 300 mln plus!
16.06.2026 23:22
Takie mecze pokazują co znaczy dobry, na odpowiednim poziomie zmiennik. Tego brakowało w tym sezonie
Te dwa zapowiedziane transfery to wszystko super, ale to raczej nie wystarczy żeby straszyć najsilniejszych.
16.06.2026 23:15
Można powiedzieć, że Jackson przegrał im mecz!
16.06.2026 23:07
To był świetny mecz!
Olise i Małpka genialni!
16.06.2026 23:05
Olise asyst 2
16.06.2026 23:01
Na kolana!
16.06.2026 22:47
Ale mi się podoba jak gra Rabiot!
Takiego przecinaka w formie brakuje w Bayernie!
16.06.2026 22:44
Bez przesady.
16.06.2026 22:34
Nie, to Michael Jackson!!!
😁
16.06.2026 22:34
Ollise BÓG!
16.06.2026 22:34
Widzę że się znasz!
16.06.2026 21:56
Jackson hattrick?
16.06.2026 21:08
Manchester United powiadasz?
16.06.2026 20:25
W piłce wszystko jest możliwe. Na takim poziomie decyduje dyspozycja dnia!
16.06.2026 20:24
@Danie1
Dobrze rozumiem, że nie lubisz Olise?
16.06.2026 20:20
W sumie nigdy im, czyli Francuzom, nie kibicowałem jakoś specjalnie. Nawet jak mieli w składzie Boga futbolu Platiniego i zaraz za nim Girrese`a i Tiganę i zostali skrzywdzeni w meczu z Niemcami. Ale teraz jest Olise i wszystko się zmieniło. Dla mnie Francja to faworyt nr 1!
16.06.2026 20:14
I Norwegia czarny koń!
16.06.2026 15:45
To może być trudny mecz, ale kibicuję Francji.
16.06.2026 14:54
To był dobry sparing.
16.06.2026 14:20
Chyba za ciepło.
Harry może mieć problemy.
16.06.2026 00:56
To nic nie znaczy.
Już raz zostali MŚ po przegraniu pierwszego meczu.
16.06.2026 00:55
Dalej są.
Arabia Urugwaj dobry mecz!
16.06.2026 00:55