@FCBx2 Masz rację. Oglądałem na dość średnim streamie, mówiąc łagodnie. W dodatku komentator też wprowadził w błąd. Przełączyłem się na inny, ale jeszcze cofnąłem do tej akcji i spojrzałem ponownie ;)
11.03.2025 22:37
1
Myślami już pewnie jest gdzie indziej.
11.03.2025 22:32
Gnabry - Kimmich - Kane - Davies. Krótko. Konkretnie. Na temat ;)
11.03.2025 22:29
DAVIES!!!
11.03.2025 22:28
1
Brawa dla Urbiga.
11.03.2025 22:24
Viktor Gyökeres nie przeniesie się do Manchesteru United, gdyż mało prawdopodobne jest, by ten zagrał w następnej edycji Ligi Mistrzów.
Poza Anglią jego wybór ogranicza się do gigantów w postaci Realu Madryt, FC Barcelony, Bayernu Monachium oraz Paris Saint-Germain - twierdzi „A Bola”.
Oby nic poważnego z Comanem. Dzisiaj mógł się podobać.
11.03.2025 22:15
To teraz zacznie się frustracja i polowanie na kości...
11.03.2025 22:11
K A N E ! ! !
11.03.2025 22:09
A jednak wyciągnął ;p
11.03.2025 22:09
@Alistair Marzenie, ale Inter raczej nie wypuści z rąk awansu.
11.03.2025 21:52
Festiwal prostych błędów momentami. Mało nas w ofensywie, ale najważniejsze, żeby nie pozwolić rywalom się rozpędzić i uwierzyć. Bezbramkowy remis przyjmę z pocałowaniem ręki. Cel uświęca środki.
11.03.2025 21:51
Moder z karnego ;)
11.03.2025 21:48
KIm i stan przedzawałowy aktywowany ;p
11.03.2025 21:37
@Alistair Doceniam za plastyczne porównanie ;)
11.03.2025 21:33
Cud! Żółta dla kogoś z Bayeru.
11.03.2025 21:31
Aj, szkoda.
11.03.2025 21:15
Trochę teraz za dużo pozwalamy Bayerowi.
11.03.2025 21:12
Sędzia szasta karteczkami. Oczywiście w jedną stronę (póki co).
11.03.2025 21:10
Zaczęliśmy jak mężczyźni. Skończmy tak samo. Jazda!
11.03.2025 21:01
1
Mogli brać Jeltscha z Norymbergi, jeżeli już chcieli kogoś młodego.
11.03.2025 15:07
Po awans!
11.03.2025 15:01
Tak jak myślałem.
11.03.2025 15:01
1
Przydałoby się zagrać jak w pierwszym meczu, w pełni skoncentrowani i kontrolując jego przebieg, żeby Leverkusen nie miał za wiele do powiedzenia. Trzeba postawić kropkę nad "i". Po awans, panowie!
Mia San Mia!
11.03.2025 14:58
Oby ten kubeł zimnej wody podziałał mobilizująco.
10.03.2025 19:51
Po zwycięstwo!
10.03.2025 19:46
Miejmy nadzieję, że Floriana uda się sprowadzić do Monachium.
10.03.2025 19:30
Głosy oddane.
10.03.2025 19:29
Poczuliśmy się zbyt pewnie, a Bochum Heckinga, który walczy o życie, to wykorzystał. Przyda się nam taki kubeł zimnej wody na głowę.
09.03.2025 11:36
Miłe złego początki. Wydawało się, że przed nami piknikowy mecz i łatwe zwycięstwo. Pisałem wcześniej, że Bochum się nie położy, że zremisowało z Lipskiem czy pokonało Dortmund. Sami sobie jesteśmy winni. Dobrze jednak, że Leverkusen też przegrał. We wtorek rewanż w Lidze Mistrzów i mam nadzieję, że zagramy w pełni skoncentrowani, ostrożnie i nie popełnimy dzisiejszych błędów.
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergehn,
weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehn!
08.03.2025 17:37
Po takim wiadrze zimnej wody to w rewanżu z Leverkusen nasi na pewno zagrają ostrożnie i będą skoncentrowani.
08.03.2025 17:32
Nie przystoi nam wygrywać u siebie dwoma golami i przegrać, nawet grając w osłabieniu. Nie przystoi! Jedyne pocieszenie, że status quo utrzymany dzięki porażce Leverkusen.
08.03.2025 17:25
Kabaret w defensywie.
08.03.2025 17:12
Horn świetnie, niestety.
08.03.2025 17:07
Co tam się dzieje? Obudzić się!!!
08.03.2025 17:00
Żal, a Iwanow podniecony.
08.03.2025 16:59
Na poważnie. Kane i Musiala wejdą.
08.03.2025 16:49
Jak tego nie trafił... Ech.
08.03.2025 16:46
Boey stał jak wryty w ziemię...
08.03.2025 16:40
Śmiechu warte.
Obudzić się!!!
08.03.2025 16:39
Tel ma dziewiętnaście lat, trzeba o tym pamiętać. Musi wyczyścić głowę i ciężko pracować, a na pewno wreszcie się przełamie.
08.03.2025 16:23
Sami sobie utrudniamy dzisiaj sprawę. Jednak jesteśmy na tyle doświadczoną drużyną, że powinniśmy nawet w osłabieniu zdobyć trzy punkty. I tego trzeba wymagać. Laimer za Gnabry'ego, poszanować piłkę i będzie dobrze.
08.03.2025 16:21
Może Fulham zechce z powrotem?
08.03.2025 16:14
Brawo...
Zasłużone czerwo.
08.03.2025 16:13
Spalony. Szkoda.
08.03.2025 16:08
Zgadzam się. Za dużo teraz pozwalamy przeciwnikom. Trzeba ich utemperować.
08.03.2025 16:07
Szkoda. Za pewnie się poczuliśmy, dobrze teraz mówią komentatorzy.
08.03.2025 16:01
Guerreiro!!!
Dośrodkowanie Thomasa świetne!!
08.03.2025 15:59
Aj...
08.03.2025 15:52
1
Karny!
Iwanow niech skończy o tej Legii...
08.03.2025 15:51
Guerreiro!!!
08.03.2025 15:44
1
Nowy hymn brzmi wspaniale, aż ciarki przechodzą :)
08.03.2025 15:25
Angelo na celowniku Liverpoolu. Oby jednak kiedyś trafił do Bayernu.
08.03.2025 11:16
Wygrać, nie zmęczyć się jakoś specjalnie. Chociaż nie spodziewam się, żeby walczące o życie Bochum położyło się i czekało na najmniejszy wymiar kary. Piłkarze Heckinga zapewne będą musieli szukać punktów gdzie indziej, ale nie można ich zlekceważyć – potrafili zremisować z Bayerem, Lipskiem, Wolfsburgiem, czy pokonać Borussię Dortmund.
Mia San Mia!
08.03.2025 11:15
Trzeba będzie spojrzeć choć na moment.
07.03.2025 14:59
Mam nadzieję, że Neuer wróci szybko, ale najważniejsze, żeby był w pełni sprawny i przygotowany. Wszyscy jesteśmy pewnie ciekawi, jak sobie Urbig poradzi. Fajnie, że dostał wsparcie od kibiców, gdy ostatnio zadebiutował.
07.03.2025 14:55
Bayer praktycznie nie istniał.
06.03.2025 14:04
Szybkiego powrotu, "Manu"! Z Bochum zobaczymy Urbiga, może będzie miał okazję się sprawdzić i pokazać, co potrafi.
06.03.2025 14:02
1
Liczymy, że ta kwestia wreszcie zostanie rozwiązana, a Kimmich przedłuży kontrakt i wszyscy będą zadowoleni.
06.03.2025 14:00
5
Pięknie będzie założyć do pracy bluzę z ukochanym herbem ;) Na taki mecz czekałem, na pokonanie wreszcie Alonso i jego Bayeru, na przypomnienie, że to Bayern rządzi w Niemczech. Brawo, panowie!
FC Bayern forever number one
We're much better than the rest!
05.03.2025 23:09
Tak jest! Wspaniale smakuje to zwycięstwo. Wreszcie Alonso pokonany.
05.03.2025 22:57
Jamal ładnie. Szkoda, że nie wpadło.
05.03.2025 22:55
1
Nerwowo na ławce Leverkusen ;p
05.03.2025 22:45
Alonso ostatnio dziwne decyzje podejmuje. W poprzednim meczu z nami praktycznie nikogo nie zmieniał, nie wpuścił Boniface'a. Chyba myślami już gdzieś indziej.
05.03.2025 22:40
2
Jak wygrać w końcu z Alonso, to właśnie u siebie i w takim stylu!
05.03.2025 22:37
Perfekcja!!! Hurricane!!!
05.03.2025 22:34
Karniaczek!
05.03.2025 22:33
Baju baj, baju baj, proszę Pana! ;p
05.03.2025 22:23
Kurczę, oby nic poważnego z "Manu"! Powodzenia dla Urbiga.
05.03.2025 22:17
J A M A L ! ! !
05.03.2025 22:14
Sędzia chyba okularów potrzebuje...
05.03.2025 22:13
Brawa za pierwszą część meczu. Prowadzimy, gramy dojrzale. W drugiej połowie dołożyć gola i kontrolować przebieg spotkania.
Mia San Mia!
05.03.2025 21:51
HARRY!!!
05.03.2025 21:10
Po wygraną!
05.03.2025 20:59
1
Szkoda młodego. Jak tak dalej pójdzie, zacznie zastanawiać się nad zakończeniem przygody z piłką... Oby się nie poddawał.
05.03.2025 18:42
1
Sympatyczny człowieczek, szczególnie, gdy uderzył kolegę z zespołu, został odsunięty od składu i musiał zapłacić wysoką grzywnę... Pożegnany bez żalu. Po Liverpoolu powinien iść od razu do ligi arabskiej.
05.03.2025 18:34
1
Nie mamy co narzekać, praktycznie wszyscy są do dyspozycji.
05.03.2025 12:42
Oby mecz wygrany przez Bayern i najlepiej oby bez piłkarskich szachów.
05.03.2025 12:40
Oby monachijska twierdza nadal została niezdobyta.
04.03.2025 15:07
Przyda się, oby zdążył. A im więcej będziemy mieli możliwości wyboru, tym lepiej.
04.03.2025 15:03
Liczę, że twierdza nadal pozostanie niezdobyta. Po zwycięstwo!
03.03.2025 19:41
Lothar dobrze prawi.
03.03.2025 19:38
Warto próbować.
02.03.2025 14:48
Pora, żeby Bayern wreszcie wygrał z Bayerem prowadzonym przez Alonso. Oczywiście nie będzie łatwo, ale nie można się bać. Liczę, że sztab i piłkarze znajdą sposób na rywali.
02.03.2025 14:47
Jeżeli byłby w pełni przygotowany, niewątpliwie przydałby się. Poczekamy, zobaczymy. Bez względu na wszystko, musimy awansować!
02.03.2025 11:33
Kibice TSV 1860 wywiesili na szczycie Galerii Kaufhof w Monachium ogromny transparent obrażający Bayern: „125 lat – Czerwone su******* – Monachium jest niebieskie”.
02.03.2025 11:31
Marzenie. Wszyscy kibice Bayernu zapewne chcieliby, żeby Wirtz do nas trafił, lecz jego transfer pod wieloma względami będzie bardzo trudny do zrealizowania.
01.03.2025 11:26
Przyjemnie i z lekką zazdrością oglądało się Stuttgart w pierwszej połowie. Sebastian Hoeneß robi tam naprawdę świetną robotę, życzę mu i jego zespołowi powodzenia. Na szczęście w drugiej połowie Bayern się przebudził, okazał się lepszy i zgarnął zasłużone trzy punkty.
01.03.2025 11:24
1
Odwróciliśmy losy spotkania i zasłużenie wygraliśmy z kolejnym niewygodnym rywalem. Za to należą się brawa.
01.03.2025 11:20
Złe miłego początki. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Stuttgartu. Bayern grał chaotycznie, nerwowo i momentami był nieco bezradny. W drugiej zapracował na zwycięstwo. Szacunek za odwrócenie wyniku i idealny prezent na urodziny klubu. W trzech ważnych meczach – z Leverkusen, Eintrachterm i Stuttgartem – monachijczycy zgarnęli siedem punktów, tracąc przy tym jednego gola. Brawo! Oby Daviesowi rzeczywiście nic nie było.
PS. Wynik w typerze (wynik po pierwszej połowie i końcowy) wszedł idealnie. Danke schön ;p
Immer vorwärts FC Bayern – Deutscher Meister, Münchens Stolz!
28.02.2025 22:46
1
Komentator jeszcze nie traci nadziei na remis Stuttgartu ;p
28.02.2025 22:24
KINGsley!!!
28.02.2025 22:22
Oby nic poważnego z Daviesem. Zmienić go!
28.02.2025 22:18
GOALetzka!!!
28.02.2025 21:56
@fiidoo Już tak się na nich wkurzyłem, że sam się zamotałem ;p
28.02.2025 21:50
2
Ns Eleven temat meczu – spalony i niezasłużony gol. Ile można?
28.02.2025 21:47
Laimer powinien dostać kartkę. A komentatorzy dalej, że spalony był ;p
Aj Jamal, czasami to podawaj...
11.03.2025 22:45
Dzięki Leon!
11.03.2025 22:42
@FCBx2 Masz rację. Oglądałem na dość średnim streamie, mówiąc łagodnie. W dodatku komentator też wprowadził w błąd. Przełączyłem się na inny, ale jeszcze cofnąłem do tej akcji i spojrzałem ponownie ;)
11.03.2025 22:37
Myślami już pewnie jest gdzie indziej.
11.03.2025 22:32
Gnabry - Kimmich - Kane - Davies. Krótko. Konkretnie. Na temat ;)
11.03.2025 22:29
DAVIES!!!
11.03.2025 22:28
Brawa dla Urbiga.
11.03.2025 22:24
Viktor Gyökeres nie przeniesie się do Manchesteru United, gdyż mało prawdopodobne jest, by ten zagrał w następnej edycji Ligi Mistrzów.
Poza Anglią jego wybór ogranicza się do gigantów w postaci Realu Madryt, FC Barcelony, Bayernu Monachium oraz Paris Saint-Germain - twierdzi „A Bola”.
transfery.info/aktualnosci/viktor-gyokeres-z-jasnym-celem-tam-chce-zagrac/237945
11.03.2025 22:19
Oby nic poważnego z Comanem. Dzisiaj mógł się podobać.
11.03.2025 22:15
To teraz zacznie się frustracja i polowanie na kości...
11.03.2025 22:11
K A N E ! ! !
11.03.2025 22:09
A jednak wyciągnął ;p
11.03.2025 22:09
@Alistair Marzenie, ale Inter raczej nie wypuści z rąk awansu.
11.03.2025 21:52
Festiwal prostych błędów momentami. Mało nas w ofensywie, ale najważniejsze, żeby nie pozwolić rywalom się rozpędzić i uwierzyć. Bezbramkowy remis przyjmę z pocałowaniem ręki. Cel uświęca środki.
11.03.2025 21:51
Moder z karnego ;)
11.03.2025 21:48
KIm i stan przedzawałowy aktywowany ;p
11.03.2025 21:37
@Alistair Doceniam za plastyczne porównanie ;)
11.03.2025 21:33
Cud! Żółta dla kogoś z Bayeru.
11.03.2025 21:31
Aj, szkoda.
11.03.2025 21:15
Trochę teraz za dużo pozwalamy Bayerowi.
11.03.2025 21:12
Sędzia szasta karteczkami. Oczywiście w jedną stronę (póki co).
11.03.2025 21:10
Zaczęliśmy jak mężczyźni. Skończmy tak samo. Jazda!
11.03.2025 21:01
Mogli brać Jeltscha z Norymbergi, jeżeli już chcieli kogoś młodego.
11.03.2025 15:07
Po awans!
11.03.2025 15:01
Tak jak myślałem.
11.03.2025 15:01
Przydałoby się zagrać jak w pierwszym meczu, w pełni skoncentrowani i kontrolując jego przebieg, żeby Leverkusen nie miał za wiele do powiedzenia. Trzeba postawić kropkę nad "i". Po awans, panowie!
Mia San Mia!
11.03.2025 14:58
Oby ten kubeł zimnej wody podziałał mobilizująco.
10.03.2025 19:51
Po zwycięstwo!
10.03.2025 19:46
Miejmy nadzieję, że Floriana uda się sprowadzić do Monachium.
10.03.2025 19:30
Głosy oddane.
10.03.2025 19:29
Poczuliśmy się zbyt pewnie, a Bochum Heckinga, który walczy o życie, to wykorzystał. Przyda się nam taki kubeł zimnej wody na głowę.
09.03.2025 11:36
Miłe złego początki. Wydawało się, że przed nami piknikowy mecz i łatwe zwycięstwo. Pisałem wcześniej, że Bochum się nie położy, że zremisowało z Lipskiem czy pokonało Dortmund. Sami sobie jesteśmy winni. Dobrze jednak, że Leverkusen też przegrał. We wtorek rewanż w Lidze Mistrzów i mam nadzieję, że zagramy w pełni skoncentrowani, ostrożnie i nie popełnimy dzisiejszych błędów.
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergehn,
weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehn!
08.03.2025 17:37
Po takim wiadrze zimnej wody to w rewanżu z Leverkusen nasi na pewno zagrają ostrożnie i będą skoncentrowani.
08.03.2025 17:32
Nie przystoi nam wygrywać u siebie dwoma golami i przegrać, nawet grając w osłabieniu. Nie przystoi! Jedyne pocieszenie, że status quo utrzymany dzięki porażce Leverkusen.
08.03.2025 17:25
Kabaret w defensywie.
08.03.2025 17:12
Horn świetnie, niestety.
08.03.2025 17:07
Co tam się dzieje? Obudzić się!!!
08.03.2025 17:00
Żal, a Iwanow podniecony.
08.03.2025 16:59
Na poważnie. Kane i Musiala wejdą.
08.03.2025 16:49
Jak tego nie trafił... Ech.
08.03.2025 16:46
Boey stał jak wryty w ziemię...
08.03.2025 16:40
Śmiechu warte.
Obudzić się!!!
08.03.2025 16:39
Tel ma dziewiętnaście lat, trzeba o tym pamiętać. Musi wyczyścić głowę i ciężko pracować, a na pewno wreszcie się przełamie.
08.03.2025 16:23
Sami sobie utrudniamy dzisiaj sprawę. Jednak jesteśmy na tyle doświadczoną drużyną, że powinniśmy nawet w osłabieniu zdobyć trzy punkty. I tego trzeba wymagać. Laimer za Gnabry'ego, poszanować piłkę i będzie dobrze.
08.03.2025 16:21
Może Fulham zechce z powrotem?
08.03.2025 16:14
Brawo...
Zasłużone czerwo.
08.03.2025 16:13
Spalony. Szkoda.
08.03.2025 16:08
Zgadzam się. Za dużo teraz pozwalamy przeciwnikom. Trzeba ich utemperować.
08.03.2025 16:07
Szkoda. Za pewnie się poczuliśmy, dobrze teraz mówią komentatorzy.
08.03.2025 16:01
Guerreiro!!!
Dośrodkowanie Thomasa świetne!!
08.03.2025 15:59
Aj...
08.03.2025 15:52
Karny!
Iwanow niech skończy o tej Legii...
08.03.2025 15:51
Guerreiro!!!
08.03.2025 15:44
Nowy hymn brzmi wspaniale, aż ciarki przechodzą :)
08.03.2025 15:25
Angelo na celowniku Liverpoolu. Oby jednak kiedyś trafił do Bayernu.
08.03.2025 11:16
Wygrać, nie zmęczyć się jakoś specjalnie. Chociaż nie spodziewam się, żeby walczące o życie Bochum położyło się i czekało na najmniejszy wymiar kary. Piłkarze Heckinga zapewne będą musieli szukać punktów gdzie indziej, ale nie można ich zlekceważyć – potrafili zremisować z Bayerem, Lipskiem, Wolfsburgiem, czy pokonać Borussię Dortmund.
Mia San Mia!
08.03.2025 11:15
Trzeba będzie spojrzeć choć na moment.
07.03.2025 14:59
Mam nadzieję, że Neuer wróci szybko, ale najważniejsze, żeby był w pełni sprawny i przygotowany. Wszyscy jesteśmy pewnie ciekawi, jak sobie Urbig poradzi. Fajnie, że dostał wsparcie od kibiców, gdy ostatnio zadebiutował.
07.03.2025 14:55
Bayer praktycznie nie istniał.
06.03.2025 14:04
Szybkiego powrotu, "Manu"! Z Bochum zobaczymy Urbiga, może będzie miał okazję się sprawdzić i pokazać, co potrafi.
06.03.2025 14:02
Liczymy, że ta kwestia wreszcie zostanie rozwiązana, a Kimmich przedłuży kontrakt i wszyscy będą zadowoleni.
06.03.2025 14:00
Pięknie będzie założyć do pracy bluzę z ukochanym herbem ;) Na taki mecz czekałem, na pokonanie wreszcie Alonso i jego Bayeru, na przypomnienie, że to Bayern rządzi w Niemczech. Brawo, panowie!
FC Bayern forever number one
We're much better than the rest!
05.03.2025 23:09
Tak jest! Wspaniale smakuje to zwycięstwo. Wreszcie Alonso pokonany.
05.03.2025 22:57
Jamal ładnie. Szkoda, że nie wpadło.
05.03.2025 22:55
Nerwowo na ławce Leverkusen ;p
05.03.2025 22:45
Alonso ostatnio dziwne decyzje podejmuje. W poprzednim meczu z nami praktycznie nikogo nie zmieniał, nie wpuścił Boniface'a. Chyba myślami już gdzieś indziej.
05.03.2025 22:40
Jak wygrać w końcu z Alonso, to właśnie u siebie i w takim stylu!
05.03.2025 22:37
Perfekcja!!! Hurricane!!!
05.03.2025 22:34
Karniaczek!
05.03.2025 22:33
Baju baj, baju baj, proszę Pana! ;p
05.03.2025 22:23
Kurczę, oby nic poważnego z "Manu"! Powodzenia dla Urbiga.
05.03.2025 22:17
J A M A L ! ! !
05.03.2025 22:14
Sędzia chyba okularów potrzebuje...
05.03.2025 22:13
Brawa za pierwszą część meczu. Prowadzimy, gramy dojrzale. W drugiej połowie dołożyć gola i kontrolować przebieg spotkania.
Mia San Mia!
05.03.2025 21:51
HARRY!!!
05.03.2025 21:10
Po wygraną!
05.03.2025 20:59
Szkoda młodego. Jak tak dalej pójdzie, zacznie zastanawiać się nad zakończeniem przygody z piłką... Oby się nie poddawał.
05.03.2025 18:42
Sympatyczny człowieczek, szczególnie, gdy uderzył kolegę z zespołu, został odsunięty od składu i musiał zapłacić wysoką grzywnę... Pożegnany bez żalu. Po Liverpoolu powinien iść od razu do ligi arabskiej.
05.03.2025 18:34
Nie mamy co narzekać, praktycznie wszyscy są do dyspozycji.
05.03.2025 12:42
Oby mecz wygrany przez Bayern i najlepiej oby bez piłkarskich szachów.
05.03.2025 12:40
Oby monachijska twierdza nadal została niezdobyta.
04.03.2025 15:07
Przyda się, oby zdążył. A im więcej będziemy mieli możliwości wyboru, tym lepiej.
04.03.2025 15:03
Liczę, że twierdza nadal pozostanie niezdobyta. Po zwycięstwo!
03.03.2025 19:41
Lothar dobrze prawi.
03.03.2025 19:38
Warto próbować.
02.03.2025 14:48
Pora, żeby Bayern wreszcie wygrał z Bayerem prowadzonym przez Alonso. Oczywiście nie będzie łatwo, ale nie można się bać. Liczę, że sztab i piłkarze znajdą sposób na rywali.
02.03.2025 14:47
Jeżeli byłby w pełni przygotowany, niewątpliwie przydałby się. Poczekamy, zobaczymy. Bez względu na wszystko, musimy awansować!
02.03.2025 11:33
Kibice TSV 1860 wywiesili na szczycie Galerii Kaufhof w Monachium ogromny transparent obrażający Bayern: „125 lat – Czerwone su******* – Monachium jest niebieskie”.
02.03.2025 11:31
Marzenie. Wszyscy kibice Bayernu zapewne chcieliby, żeby Wirtz do nas trafił, lecz jego transfer pod wieloma względami będzie bardzo trudny do zrealizowania.
01.03.2025 11:26
Przyjemnie i z lekką zazdrością oglądało się Stuttgart w pierwszej połowie. Sebastian Hoeneß robi tam naprawdę świetną robotę, życzę mu i jego zespołowi powodzenia. Na szczęście w drugiej połowie Bayern się przebudził, okazał się lepszy i zgarnął zasłużone trzy punkty.
01.03.2025 11:24
Odwróciliśmy losy spotkania i zasłużenie wygraliśmy z kolejnym niewygodnym rywalem. Za to należą się brawa.
01.03.2025 11:20
Złe miłego początki. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Stuttgartu. Bayern grał chaotycznie, nerwowo i momentami był nieco bezradny. W drugiej zapracował na zwycięstwo. Szacunek za odwrócenie wyniku i idealny prezent na urodziny klubu. W trzech ważnych meczach – z Leverkusen, Eintrachterm i Stuttgartem – monachijczycy zgarnęli siedem punktów, tracąc przy tym jednego gola. Brawo! Oby Daviesowi rzeczywiście nic nie było.
PS. Wynik w typerze (wynik po pierwszej połowie i końcowy) wszedł idealnie. Danke schön ;p
Immer vorwärts FC Bayern – Deutscher Meister, Münchens Stolz!
28.02.2025 22:46
Komentator jeszcze nie traci nadziei na remis Stuttgartu ;p
28.02.2025 22:24
KINGsley!!!
28.02.2025 22:22
Oby nic poważnego z Daviesem. Zmienić go!
28.02.2025 22:18
GOALetzka!!!
28.02.2025 21:56
@fiidoo Już tak się na nich wkurzyłem, że sam się zamotałem ;p
28.02.2025 21:50
Ns Eleven temat meczu – spalony i niezasłużony gol. Ile można?
28.02.2025 21:47
Laimer powinien dostać kartkę. A komentatorzy dalej, że spalony był ;p
28.02.2025 21:44
Zaczynamy. Do roboty!
28.02.2025 21:37