Gratulacje! Diament czystej wody! Nie można się go nachwalić :)
09.12.2025 22:45
Panie Salah, króla Hurricane'a proszę nie mieszać do swoich spraw :)
09.12.2025 21:06
Szkoda, że Thomas nie zgarnął trofeum!
09.12.2025 21:04
Mimo trudności Bayern pokazał, kto rządzi! ;)
09.12.2025 21:02
4
Panowie, dziękujemy za kolejne trzy ważne punkty! Nie grało się łatwo, ale podrażniony Bayern to potwór, którego trudno zatrzymać. Fenomenalny Lennart przechodzi do historii. Serge z golem i asystą. Wreszcie po tak długim czasie doczekaliśmy się powrotu Daviesa. Oby kontuzje go już omijały szerokim łukiem!
You can call us the champions of the world ;)
09.12.2025 20:48
3
Jeszcze tylko doczekać się Jamala. Ale to będzie chodziło ;)
09.12.2025 20:35
1
Jest i on! Wreszcie!
09.12.2025 20:31
1
TAH!!!!! Komentatorzy nie doczekają się sensacji ;)
09.12.2025 20:21
Danke, Lennart!
09.12.2025 20:20
2
Poprosimy ;p
09.12.2025 20:16
1
Poczuliśmy krew! Idziemy po swoje!
Karl fenomen!
09.12.2025 20:14
1
KARL!!!!!! Przechodzi do historii!!!!!!
09.12.2025 20:13
1
Teraz nie stać i idziemy po kolejną bramkę!
09.12.2025 20:10
2
SerGOAL!!!!!!
09.12.2025 20:09
3
Gramy zbyt przewidywalnie, a Sporting mądrze ustawia się w obronie.
09.12.2025 20:05
1
Może się obudzimy i zaczniemy grać swoje...
09.12.2025 19:58
1
Samobój...
09.12.2025 19:57
Effenberg wróżbitą nie zostanie ;)
09.12.2025 19:41
2
Posiadanie piłki, dokładność podań, strzały – wszystko się zgadza. Brakuje momentami przyspieszenia i przede wszystkim starannej finalizacji. Sporting mądrze gra w defensywie. Trzeba jednak wyjść na drugą połowę i zrobić swoje. U siebie w LM wygrywamy, z Portugalczykami wygrywamy, więc nie ma innej opcji niż trzy punkty. Do boju!
Mia San Mia!
09.12.2025 19:39
Ale czaruje Karl! Szkoda, że to nie wpadło!
09.12.2025 19:30
Aj, słupek!
09.12.2025 19:24
1
Brawo, Manuel!
09.12.2025 19:14
1
Niezła próba Gnabry'ego.
09.12.2025 19:11
Wielka szkoda!
09.12.2025 18:52
1
Lecimy po zwycięstwo, panowie!
09.12.2025 18:46
Trzeba obejrzeć!
09.12.2025 14:58
1
Bez względu na personalia cel jest niezmienny.
09.12.2025 14:57
Tylko zwycięstwo!
08.12.2025 17:15
Piękne zwycięstwo! Walec powrócił!
08.12.2025 17:15
Tylko zwycięstwo!
08.12.2025 17:13
Naszym obowiązkiem są trzy punkty!
08.12.2025 17:13
Wejście Harry'ego zmieniło wszystko ;)
08.12.2025 17:11
1
Wejście smoka, które całkowicie pozbawiło przeciwników nadziei.
08.12.2025 17:10
Fajnie byłoby się zmierzyć z Monaco, ale o to może być trudno. Przed zespołem Diera niełatwe mecze w Lidze Mistrzów: Galatasaray, Real i Juventus. Co do naszego spotkania, Sporting nie położy się przed nami, pewnie napsuje trochę krwi, ale kolejne trzy punkty trafią do Bayernu ;)
07.12.2025 21:01
1
Miałem nadzieję, że wylosujemy Holstein i wyrównamy rachunki. Mecz z Lipskiem śmiało można określić jako przedwczesny finał. Zapowiada się ciekawe widowisko, oby oczywiście z dobrym wynikiem dla Bayernu. Do tej pory "Bawarczycy" grali z Lipskiem dwadzieścia trzy razy (biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki) – 13 spotkań wygrali, siedem skończyło się remisem, tylko trzy razy lepsza okazała się drużyna z Saksonii.
07.12.2025 20:48
Król Hurricane!
07.12.2025 14:25
1
Trzeba wreszcie odzyskać Puchar Niemiec, do tego oczywiście dołożyć kolejne mistrzostwo. Jeżeli uda się wygrać Ligę Mistrzów, za co wszyscy będą trzymali kciuki, nikt się przecież nie obrazi. Sezon przynajmniej z dwoma trofeami jest traktowany w stolicy Bawarii jako takie coroczne minimum dla Bayernu. Miejmy nadzieję, że w maju będziemy mieli kilka okazji do świętowania :)
07.12.2025 14:24
1
Liczę na remis ;p
06.12.2025 17:33
5
Walec powraca! Potrzebowaliśmy takiego meczu, w którym rozbijemy rywali i zachowamy czyste konto. Duże brawa, panowie, za zwycięstwo, kolejne ważne trzy punkty i grę, zwłaszcza w drugiej połowie. Po pierwszej nic nie wskazywało, że może tak to się skończyć. Teraz czekamy na wygraną ze Sportingiem!
FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,
Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
06.12.2025 17:33
1
Na ten moment jedenaście punktów przewagi nad Lipskiem ;)
06.12.2025 17:31
6
Król jest tylko jeden!!!
06.12.2025 17:23
1
Na luzie ;)
06.12.2025 17:17
1
Bardzo dobrze! Czerwo!
06.12.2025 17:16
1
Josip!!!
06.12.2025 17:13
1
Hurricane!!!
06.12.2025 17:02
1
Stary dobry Luis ;)
06.12.2025 17:00
1
Sędzia szasta tymi kartkami...
06.12.2025 16:57
Brawo, Urbig!
06.12.2025 16:55
4
Niezły powrót Josipa.
06.12.2025 16:53
1
Oczywiście, że w tym momencie liczą się punkty. Nie możemy ich gubić. Styl prędzej czy później powróci.
06.12.2025 16:43
1
Nie jest łatwo, czego mogliśmy się spodziewać, patrząc na naszą dyspozycję w ostatnich meczach. Mam jednak nadzieję, że się obudzimy, pokażemy z lepszej strony i przede wszystkim, że dowieziemy zwycięstwo.
Mia San Mia!
06.12.2025 16:27
1
Oby jednak nie. Chociaż na razie nie wygląda to dobrze po naszej stronie.
06.12.2025 16:22
Prosimy się o gola...
06.12.2025 16:20
2
Uff! Upiekło nam się! Do boju, panowie!
06.12.2025 16:13
Głupi i niepotrzebny faul Bischofa.
Zaczynamy od nowa...
06.12.2025 16:09
1
Powinno być "żółtko" dla Stillera.
06.12.2025 16:04
2
Laimer!!!
06.12.2025 15:41
1
Serce na chwilę stanęło. Można odetchnąć!
06.12.2025 15:40
1
Stuttgart nerwowo. Trzeba to wykorzystać!
06.12.2025 15:35
Dawać Holstein. Mamy rachunki do wyrównania!
06.12.2025 14:44
1
Wymagający rywal przed rekordowym mistrzem Niemiec, lecz trzeba od niego oczekiwać trzech punktów.
06.12.2025 14:43
Jak zawsze Eleven.
06.12.2025 14:40
2
Ciekawy wybór. Po zwycięstwo, panowie!
06.12.2025 14:39
1
Niemal cała kadra do dyspozycji, bardzo dobra sytuacja. Jeszcze niech Davies i Musiala wrócą, nie mogę się doczekać, aż znów będą na boisku!
06.12.2025 11:32
Tylko zwycięstwo!
06.12.2025 11:30
2
Liczymy na kolejne zwycięstwo. Thomasowi oczywiście również życzymy sukcesu.
05.12.2025 17:05
1
Zapraszamy do Bayernu. Walka o wszystkie trofea gwarantowana!
05.12.2025 17:03
Zwycięstwo!
05.12.2025 14:01
Czekamy na wyniki!
05.12.2025 14:01
Po trzy punkty!
05.12.2025 13:59
Tylko zwycięstwo!
05.12.2025 13:59
1
Może i nie grało się dobrze, ale to Bayern wczoraj awansował do kolejnej rundy.
04.12.2025 16:16
1
UEFA to ostatnio ociąga się w wielu sprawach... Niestety, ale nie liczę na pozytywne rozstrzygnięcie.
04.12.2025 16:15
Przydałoby się dać mu szansę. Zawsze w jego kontekście mówiło się o sporym talencie. W końcu zaczyna go pokazywać.
03.12.2025 22:52
4
Masz rację. Ważne, że takie mecze wygrywamy, nawet jeżeli totalnie nam nie idzie. Trzeba przetrwać ten trudny czas.
03.12.2025 22:50
3
Forma daleka od ideału. Przemęczenie daje o sobie znać. Oby tak nie było na wiosnę, że mocno zaczniemy, a pod koniec będzie oddychanie rękawami. Cel dzisiaj jednak wykonany – awans jest nasz i to najważniejsze!
Mia San Mia!
03.12.2025 22:48
1
Niestety. Jednak koniec końców awansowaliśmy.
03.12.2025 22:45
1
Wyszarpaliśmy! Można odetchnąć z ulgą i cieszyć się z awansu.
03.12.2025 22:44
W ogóle nie szanujemy piłki, nie przetrzymamy na chwilę, nie rozegramy na spokojnie.
03.12.2025 22:42
Spalony? Oby nie!
03.12.2025 22:23
Ładne dogranie Serge'a. Szkoda, że nie udało się wykończyć.
03.12.2025 22:22
2
Kane...
Komentatorzy wrócili do żywych ;/
03.12.2025 22:01
2
Tak, tak, spalony. Komentatorom już nie jest tak wesoło.
03.12.2025 21:36
3
Unionowi nawet sędzia nie pomoże. Sami się tam wykończą ;p
03.12.2025 21:34
1
Ech... Komentatorzy doczekali się...
03.12.2025 21:24
2
Harry!!! Stałe fragmenty niszczą Union ;p
03.12.2025 21:09
1
Brawo!!! ;)
03.12.2025 20:57
City niech sobie szuka gdzie indziej.
03.12.2025 20:47
1
Po awans!
03.12.2025 20:45
Nie mogę się doczekać!
03.12.2025 19:36
2
Zawsze lepiej mieć dodatkową opcję na ławce, choćby tylko na dwa mecze.
03.12.2025 19:35
1
Podczas powrotu do Monachium zespołowi będą towarzyszyły wyśmienite humory.
03.12.2025 19:28
Eleven.
03.12.2025 16:08
1
Więcej niż klub! :)
03.12.2025 13:58
1
Czekamy na szczęśliwe zakończenie sprawy.
03.12.2025 13:57
Bez względu na wybór Kompany'ego naszym obowiązkiem jest awans.
02.12.2025 20:16
Manuel najlepszy niezmiennie od wielu lat. Mam jednak nadzieję, że mimo tego Urbig też będzie dostawał swoje szanse.
Nowy kontrakt podobno tuż, tuż :)
09.12.2025 22:47
Gratulacje! Diament czystej wody! Nie można się go nachwalić :)
09.12.2025 22:45
Panie Salah, króla Hurricane'a proszę nie mieszać do swoich spraw :)
09.12.2025 21:06
Szkoda, że Thomas nie zgarnął trofeum!
09.12.2025 21:04
Mimo trudności Bayern pokazał, kto rządzi! ;)
09.12.2025 21:02
Panowie, dziękujemy za kolejne trzy ważne punkty! Nie grało się łatwo, ale podrażniony Bayern to potwór, którego trudno zatrzymać. Fenomenalny Lennart przechodzi do historii. Serge z golem i asystą. Wreszcie po tak długim czasie doczekaliśmy się powrotu Daviesa. Oby kontuzje go już omijały szerokim łukiem!
You can call us the champions of the world ;)
09.12.2025 20:48
Jeszcze tylko doczekać się Jamala. Ale to będzie chodziło ;)
09.12.2025 20:35
Jest i on! Wreszcie!
09.12.2025 20:31
TAH!!!!! Komentatorzy nie doczekają się sensacji ;)
09.12.2025 20:21
Danke, Lennart!
09.12.2025 20:20
Poprosimy ;p
09.12.2025 20:16
Poczuliśmy krew! Idziemy po swoje!
Karl fenomen!
09.12.2025 20:14
KARL!!!!!! Przechodzi do historii!!!!!!
09.12.2025 20:13
Teraz nie stać i idziemy po kolejną bramkę!
09.12.2025 20:10
SerGOAL!!!!!!
09.12.2025 20:09
Gramy zbyt przewidywalnie, a Sporting mądrze ustawia się w obronie.
09.12.2025 20:05
Może się obudzimy i zaczniemy grać swoje...
09.12.2025 19:58
Samobój...
09.12.2025 19:57
Effenberg wróżbitą nie zostanie ;)
09.12.2025 19:41
Posiadanie piłki, dokładność podań, strzały – wszystko się zgadza. Brakuje momentami przyspieszenia i przede wszystkim starannej finalizacji. Sporting mądrze gra w defensywie. Trzeba jednak wyjść na drugą połowę i zrobić swoje. U siebie w LM wygrywamy, z Portugalczykami wygrywamy, więc nie ma innej opcji niż trzy punkty. Do boju!
Mia San Mia!
09.12.2025 19:39
Ale czaruje Karl! Szkoda, że to nie wpadło!
09.12.2025 19:30
Aj, słupek!
09.12.2025 19:24
Brawo, Manuel!
09.12.2025 19:14
Niezła próba Gnabry'ego.
09.12.2025 19:11
Wielka szkoda!
09.12.2025 18:52
Lecimy po zwycięstwo, panowie!
09.12.2025 18:46
Trzeba obejrzeć!
09.12.2025 14:58
Bez względu na personalia cel jest niezmienny.
09.12.2025 14:57
Tylko zwycięstwo!
08.12.2025 17:15
Piękne zwycięstwo! Walec powrócił!
08.12.2025 17:15
Tylko zwycięstwo!
08.12.2025 17:13
Naszym obowiązkiem są trzy punkty!
08.12.2025 17:13
Wejście Harry'ego zmieniło wszystko ;)
08.12.2025 17:11
Wejście smoka, które całkowicie pozbawiło przeciwników nadziei.
08.12.2025 17:10
Fajnie byłoby się zmierzyć z Monaco, ale o to może być trudno. Przed zespołem Diera niełatwe mecze w Lidze Mistrzów: Galatasaray, Real i Juventus. Co do naszego spotkania, Sporting nie położy się przed nami, pewnie napsuje trochę krwi, ale kolejne trzy punkty trafią do Bayernu ;)
07.12.2025 21:01
Miałem nadzieję, że wylosujemy Holstein i wyrównamy rachunki. Mecz z Lipskiem śmiało można określić jako przedwczesny finał. Zapowiada się ciekawe widowisko, oby oczywiście z dobrym wynikiem dla Bayernu. Do tej pory "Bawarczycy" grali z Lipskiem dwadzieścia trzy razy (biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki) – 13 spotkań wygrali, siedem skończyło się remisem, tylko trzy razy lepsza okazała się drużyna z Saksonii.
07.12.2025 20:48
Król Hurricane!
07.12.2025 14:25
Trzeba wreszcie odzyskać Puchar Niemiec, do tego oczywiście dołożyć kolejne mistrzostwo. Jeżeli uda się wygrać Ligę Mistrzów, za co wszyscy będą trzymali kciuki, nikt się przecież nie obrazi. Sezon przynajmniej z dwoma trofeami jest traktowany w stolicy Bawarii jako takie coroczne minimum dla Bayernu. Miejmy nadzieję, że w maju będziemy mieli kilka okazji do świętowania :)
07.12.2025 14:24
Liczę na remis ;p
06.12.2025 17:33
Walec powraca! Potrzebowaliśmy takiego meczu, w którym rozbijemy rywali i zachowamy czyste konto. Duże brawa, panowie, za zwycięstwo, kolejne ważne trzy punkty i grę, zwłaszcza w drugiej połowie. Po pierwszej nic nie wskazywało, że może tak to się skończyć. Teraz czekamy na wygraną ze Sportingiem!
FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,
Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
06.12.2025 17:33
Na ten moment jedenaście punktów przewagi nad Lipskiem ;)
06.12.2025 17:31
Król jest tylko jeden!!!
06.12.2025 17:23
Na luzie ;)
06.12.2025 17:17
Bardzo dobrze! Czerwo!
06.12.2025 17:16
Josip!!!
06.12.2025 17:13
Hurricane!!!
06.12.2025 17:02
Stary dobry Luis ;)
06.12.2025 17:00
Sędzia szasta tymi kartkami...
06.12.2025 16:57
Brawo, Urbig!
06.12.2025 16:55
Niezły powrót Josipa.
06.12.2025 16:53
Oczywiście, że w tym momencie liczą się punkty. Nie możemy ich gubić. Styl prędzej czy później powróci.
06.12.2025 16:43
Nie jest łatwo, czego mogliśmy się spodziewać, patrząc na naszą dyspozycję w ostatnich meczach. Mam jednak nadzieję, że się obudzimy, pokażemy z lepszej strony i przede wszystkim, że dowieziemy zwycięstwo.
Mia San Mia!
06.12.2025 16:27
Oby jednak nie. Chociaż na razie nie wygląda to dobrze po naszej stronie.
06.12.2025 16:22
Prosimy się o gola...
06.12.2025 16:20
Uff! Upiekło nam się! Do boju, panowie!
06.12.2025 16:13
Głupi i niepotrzebny faul Bischofa.
Zaczynamy od nowa...
06.12.2025 16:09
Powinno być "żółtko" dla Stillera.
06.12.2025 16:04
Laimer!!!
06.12.2025 15:41
Serce na chwilę stanęło. Można odetchnąć!
06.12.2025 15:40
Stuttgart nerwowo. Trzeba to wykorzystać!
06.12.2025 15:35
Dawać Holstein. Mamy rachunki do wyrównania!
06.12.2025 14:44
Wymagający rywal przed rekordowym mistrzem Niemiec, lecz trzeba od niego oczekiwać trzech punktów.
06.12.2025 14:43
Jak zawsze Eleven.
06.12.2025 14:40
Ciekawy wybór. Po zwycięstwo, panowie!
06.12.2025 14:39
Niemal cała kadra do dyspozycji, bardzo dobra sytuacja. Jeszcze niech Davies i Musiala wrócą, nie mogę się doczekać, aż znów będą na boisku!
06.12.2025 11:32
Tylko zwycięstwo!
06.12.2025 11:30
Liczymy na kolejne zwycięstwo. Thomasowi oczywiście również życzymy sukcesu.
05.12.2025 17:05
Zapraszamy do Bayernu. Walka o wszystkie trofea gwarantowana!
05.12.2025 17:03
Zwycięstwo!
05.12.2025 14:01
Czekamy na wyniki!
05.12.2025 14:01
Po trzy punkty!
05.12.2025 13:59
Tylko zwycięstwo!
05.12.2025 13:59
Może i nie grało się dobrze, ale to Bayern wczoraj awansował do kolejnej rundy.
04.12.2025 16:16
UEFA to ostatnio ociąga się w wielu sprawach... Niestety, ale nie liczę na pozytywne rozstrzygnięcie.
04.12.2025 16:15
Przydałoby się dać mu szansę. Zawsze w jego kontekście mówiło się o sporym talencie. W końcu zaczyna go pokazywać.
03.12.2025 22:52
Masz rację. Ważne, że takie mecze wygrywamy, nawet jeżeli totalnie nam nie idzie. Trzeba przetrwać ten trudny czas.
03.12.2025 22:50
Forma daleka od ideału. Przemęczenie daje o sobie znać. Oby tak nie było na wiosnę, że mocno zaczniemy, a pod koniec będzie oddychanie rękawami. Cel dzisiaj jednak wykonany – awans jest nasz i to najważniejsze!
Mia San Mia!
03.12.2025 22:48
Niestety. Jednak koniec końców awansowaliśmy.
03.12.2025 22:45
Wyszarpaliśmy! Można odetchnąć z ulgą i cieszyć się z awansu.
03.12.2025 22:44
W ogóle nie szanujemy piłki, nie przetrzymamy na chwilę, nie rozegramy na spokojnie.
03.12.2025 22:42
Spalony? Oby nie!
03.12.2025 22:23
Ładne dogranie Serge'a. Szkoda, że nie udało się wykończyć.
03.12.2025 22:22
Kane...
Komentatorzy wrócili do żywych ;/
03.12.2025 22:01
Tak, tak, spalony. Komentatorom już nie jest tak wesoło.
03.12.2025 21:36
Unionowi nawet sędzia nie pomoże. Sami się tam wykończą ;p
03.12.2025 21:34
Ech... Komentatorzy doczekali się...
03.12.2025 21:24
Harry!!! Stałe fragmenty niszczą Union ;p
03.12.2025 21:09
Brawo!!! ;)
03.12.2025 20:57
City niech sobie szuka gdzie indziej.
03.12.2025 20:47
Po awans!
03.12.2025 20:45
Nie mogę się doczekać!
03.12.2025 19:36
Zawsze lepiej mieć dodatkową opcję na ławce, choćby tylko na dwa mecze.
03.12.2025 19:35
Podczas powrotu do Monachium zespołowi będą towarzyszyły wyśmienite humory.
03.12.2025 19:28
Eleven.
03.12.2025 16:08
Więcej niż klub! :)
03.12.2025 13:58
Czekamy na szczęśliwe zakończenie sprawy.
03.12.2025 13:57
Bez względu na wybór Kompany'ego naszym obowiązkiem jest awans.
02.12.2025 20:16
Manuel najlepszy niezmiennie od wielu lat. Mam jednak nadzieję, że mimo tego Urbig też będzie dostawał swoje szanse.
02.12.2025 20:16
Gratulacje!
02.12.2025 15:02
Trzeba będzie obejrzeć.
02.12.2025 15:01