Piłkarze Eintrachtu wyglądali momentami jak amatorzy. Grali niespokojnie, chaotycznie i bez pomysłu. Przyglądali się, jak rywal się bawi. Dzięki Bayernowi ich wizerunek uległ zmianie... Nie możemy tak nonszalancko grać, nie przystoi to takiemu zespołowi, jakim jest "Gwiazda Południa". Brawa za kolejne trzy punkty, niezmiernie ważne. Jednak przed meczem z Borussią trzeba ostro popracować i wyciągnąć wnioski z dzisiejszego spotkania. Niech to będzie dla nas ostrzeżenie, które potraktujemy poważnie. Z Dortmundem nie możemy przegrać.
Immer vorwärts FC Bayern – Deutscher Meister, Münchens Stolz!
21.02.2026 17:44
1
Brawo, panowie, za trzy punkty. Sami sobie jednak zafundowaliśmy kłopoty. Za dużo nonszalancji. Trzeba będzie wyciągnąć wnioski przed meczem z Dortmundem. Trzymamy kciuki za Lipsk.
21.02.2026 17:32
1
(A)menda.
21.02.2026 17:31
1
@Alistair Im daliśmy dopalacze ;p
21.02.2026 17:23
1
Dwa razy podaliśmy Eintrachtowi tlen.
21.02.2026 17:21
1
Co tu się odwaliło?
21.02.2026 17:19
1
@Alistair Zaraz powiedzą, że jest szansa na remis ;p
21.02.2026 17:09
1
Komentatorzy się obudzili.
21.02.2026 17:08
3
Harry jest niesamowity!!! ;)
21.02.2026 17:01
1
Ale teraz mieliśmy szczęście. Pobudka, panowie!
21.02.2026 16:55
1
Piękna przewrotka, można ją oglądać w nieskończoność.
21.02.2026 16:26
1
Eintracht praktycznie nie istnieje. Swoją obecność zaznacza jedynie poprzez faule. Bayern kontroluje przebieg spotkania, oby tak samo w drugiej połowie. Dołożyć trzeciego gola i włączyć tryb ekonomiczny.
Mia San Mia!
21.02.2026 16:24
1
Niedobrze ;/
21.02.2026 16:03
1
Książę Harry!!!
21.02.2026 15:53
1
Pavlović!!!
21.02.2026 15:48
1
Jedziemy! Po zwycięstwo, panowie!
21.02.2026 15:35
1
Josip sobie doskonale poradzi.
21.02.2026 14:49
1
Po zwycięstwo i uniknięcie kartek!
21.02.2026 14:47
1
Powodzenia!
21.02.2026 12:31
1
Jak wszyscy usłyszeli jego żądania finansowe, to uśmiali się po pachy...
21.02.2026 12:30
1
Marzenia nic nie kosztują, w przeciwieństwie do piłkarzy. A długi w Katalonii rosną... ;)
21.02.2026 12:22
1
Tylko trzy punkty!
21.02.2026 12:19
1
Szkoda, że nie będzie Manuela, ale tak poza tym sytuację mamy dobrą. Po zwycięstwo, panowie!
21.02.2026 12:19
1
Czekam na "kwiatki" komentatorów z Eleven ;p
21.02.2026 12:17
1
Po zwycięstwo!
20.02.2026 16:31
7
Z X:
Toni Kroos szuka sposobu na uatrakcyjnienie Bundesligi i sugeruje rozgrywanie baraży o mistrzostwo pomiędzy ekipami z miejsc 1-8.
Niech się chłop zajmie Realem lepiej, a reszta klubów niech stara się być lepsza. Osłabianie Bayernu dla mitycznej atrakcyjności (i tak atrakcyjnej) ligi to chory pomysł, najłagodniej rzecz ujmując.
20.02.2026 16:31
1
Po zwycięstwo!
20.02.2026 16:11
1
Trzeba wygrać z Eintrachtem, na razie nie ma co myśleć o kolejnych spotkaniach.
20.02.2026 16:10
Tylko zwycięstwo!
19.02.2026 17:09
2
Mam nadzieję, że to tylko zwykłe plotki, w których nie ma źdźbła prawdy.
19.02.2026 17:06
Jestem pewien, że "Manu" zostanie na jeszcze jeden sezon w Bayernie.
18.02.2026 23:23
1
Ładnie Bodø/Glimt i Bayer.
18.02.2026 23:20
1
Wątpliwy wybór okazał się jak najbardziej trafny. Trzeba jednak pamiętać, że w Monachium i tak ostatecznie liczą się trofea. Miejmy nadzieję, że sporo ich dostarczy Kompany i jego ekipa.
18.02.2026 14:23
1
Mamy świetny skład, sporo w nim jakości, jest atmosfera. Można nawet rzec, że praktycznie wszystko jest na swoim miejscu. Oby sprawiło to, że na koniec sezonu będziemy mieli wiele powodów do radości.
18.02.2026 14:16
1
Mimo wszystko wolałbym, żeby jeszcze w tym sezonie ogłoszono przedłużenie umowy z naszym superstrzelcem.
17.02.2026 15:59
1
Luka Vušković chętnie zostanie w Bundeslidze, a van de Ven wróci do niej ;) Zawsze można się jakoś dogadać ;)
17.02.2026 15:54
2
Josip swój chłop!
16.02.2026 21:30
2
Liverpool twierdzi, że Michael Olise to idealny kandydat na następcę Mohameda Salaha. [Graeme Bailey]
Marzenia nic nie kosztują ;)
16.02.2026 21:26
Warto powalczyć o niego.
16.02.2026 20:44
1
Szybkiego powrotu, legendo!
16.02.2026 20:40
1
Zgadzam się z Matthäusem. Bayern tyle nie zapłaci, a Lipsk z ceny nie zejdzie, bo nie musi. Sam Diomande marzy zaś o Liverpoolu.
16.02.2026 20:39
1
Harry to zrobi, musi!
16.02.2026 20:36
3
Więcej niż bramkarz! Drugiego takiego długo nie będziemy mieli. Cieszmy się, że możemy go jeszcze oglądać w naszych barwach. Jednocześnie trzymajmy mocno kciuki za Urbiga, żeby godnie zastąpił naszą legendę.
15.02.2026 14:51
2
Szybkiego powrotu, "Manu"!
15.02.2026 14:42
Mam nadzieję, że jednak znajdziemy kogoś innego i nieco tańszego.
15.02.2026 12:01
1
Świetny mecz Goretzki. Był jednym z najlepszych na boisku. Brawo! Dobrze, że mamy szeroką kadrę. Każdy się przyda w walce o trofea. Oby tylko wszyscy pozostali zdrowi.
15.02.2026 11:56
Bez względu na sytuację w Tottenhamie w jakimkolwiek momencie, od początku wiele wskazywało, że Bayern po sezonie znów będzie miał zagwozdkę, co zrobić z Palhinhą.
14.02.2026 18:26
4
Ważne trzy punkty. Bayern spokojny i skoncentrowany, jak stary wyga robiący swoje. Brawo! Teraz przed nami dwa trudne sprawdziany. Najpierw Eintracht, potem Dortmund. Porażki nie wchodzą w ogóle w grę. Pokażmy, kto rządzi w Bundeslidze!
FC Bayern forever number one!
14.02.2026 18:23
2
Co za smutna historia, Bayern zrobił kolejny krok na drodze do mistrzostwa Niemiec ;p
Brawo, panowie!
14.02.2026 17:31
1
Szkoda, że nie udało się Jamalowi. Dobra interwencja Backhausa.
14.02.2026 17:21
1
Co ten Iwanow bredzi? Stambuł? Liverpool? Dudek? Wspomnienia starego dziada? ;)
14.02.2026 17:05
1
Leon GOALetzka!!!
14.02.2026 17:03
1
Szybkiego powrotu, "Manu"!
14.02.2026 17:02
1
Panowie, przydałby się gol!
Brawo, Urbig!
14.02.2026 16:57
1
Oby nic poważnego z Manuelem. A Urbigowi życzymy powodzenia i czystego konta.
Iwanow i ta jego nadzieja ;p
14.02.2026 16:38
2
Bayern spokojnie, skoncentrowany, w pełni kontroluje przebieg spotkania. Brawo! W drugiej połowie niech Harry szybko strzeli i zamykamy spotkanie.
Mia San Mia!
14.02.2026 16:23
3
"Niepewność sędziego może pomoże Bayernowi Monachium". Gdyby to Bayern musiał na szybko wracać, Iwanow nawet nie zaszczekałby.
14.02.2026 16:07
1
Tu już powinna być trzecia bramka. Szkoda!
14.02.2026 16:01
1
Harry!!!
Piękna "smutna historia" ;)
14.02.2026 15:57
1
Ile jeszcze Iwanow powtórzy frazę "smutna historia"?
Chciała, ale nie dostała ;p Na szczęście Tah wylądował w Monachium.
14.02.2026 10:25
1
Lepiej mieć za dużo niż za mało, ponieważ zwiększa to konkurencję w zespole i daje duże pole manewru trenerowi. Tylko się cieszyć i trzymać kciuki, by nikt nie wypadł z powodu kontuzji.
14.02.2026 10:24
1
Trzymać takich z dala od Bayernu!
13.02.2026 14:14
2
Świetna informacja. Doczekaliśmy się wreszcie. Dobra decyzja, Upa!
13.02.2026 14:13
4
Stomatolog z Monachium przyjeżdża do Bremy. Z całym szacunkiem, ale ta wizyta musi skończyć się boleśnie dla Werderu. Życzę "Die Grün-Weißen" utrzymania, punkty jednak będą musieli zdobyć w innych spotkaniach.
13.02.2026 12:36
1
Tylko zwycięstwo, panowie!
13.02.2026 12:30
1
Póki nie ma podpisu i oficjalnego ogłoszenia, może nastąpić jakiś zwrot akcji. Oby nie, ale jakoś nie emanuję tak dużym optymizmem jak Dreesen.
12.02.2026 18:01
1
Kakadu wyskoczy z pucharu Ligi Mistrzów.
12.02.2026 17:53
1
Brakowało wigoru na początku, na szczęście nie straciliśmy bramki. Potem Bayern zaczął powoli się budzić. Zagrał inaczej niż zwykle, rozważnie i dojrzale, trochę też pocierpiał, ale sukces rodzi się w bólach. Najważniejsze, żeby krok po kroku zmierzać po odzyskanie Pucharu Niemiec.
12.02.2026 12:28
1
Bayern rozważny i skonsolidowany, to musiało skończyć się awansem.
12.02.2026 12:21
1
Jak zawsze świetne zdjęcia!
12.02.2026 12:15
1
Tylko zwycięstwo!
12.02.2026 12:13
3
Nie było łatwo, ale najważniejsze, że zadanie wykonane i meldujemy się w półfinale! Lipsk po raz kolejny pokonany przez maszynę z Bawarii. Ostatnio wspaniały prezent urodzinowy dostał Joshua, dzisiaj natomiast Jonathan ;) Alles Gute! Cieszmy się z zasłużonego awansu, a w sobotę jedziemy z Werderem!
Mia San Mia!
11.02.2026 23:19
3
Manuel z Lipskiem nie przegrywa, a Bayern zasłużenie melduje się w półfinale DFB-Pokal. Brawo, panowie!
11.02.2026 22:48
1
Może jak kogoś z naszych odwiozą do szpitala, sędzia zareaguje i łaskawie odgwiżdże faul...
11.02.2026 22:38
2
Żałoba komentatorów, miodaśnie ;)
11.02.2026 22:19
1
Lucho zaczyna show!!!
11.02.2026 22:18
2
Nigdy.
11.02.2026 22:16
1
Kane się nie myli! Brawo!
11.02.2026 22:15
1
Karny!
11.02.2026 22:12
1
Niezła próba Gnabry'ego.
Do przodu, panowie!
11.02.2026 22:09
2
Komentatorzy nie odpuszczą z tym karnym...
11.02.2026 21:54
1
Trochę nudny Bayern, jak za Tuchela. Bayern ociężały, bez wigoru (pomijając ostatnie dwie minuty), bez przyspieszenia, nieszablonowych zagrań, nieco schowany. Parę razy piłka chodziła jak po sznurku, ale nic z tego nie wynikało, brakowało uderzeń z dystansu. Trzeba jednak awansować, nieważne, w jaki sposób. Męczymy się w tym sezonie w Pucharze Niemiec, ale może z tych cierpień i bólu na koniec zrodzi się sukces. Oby!
Do boju, Gwiazdo Południa!
11.02.2026 21:43
2
Manuel!
11.02.2026 21:23
1
Jeszcze trochę czasu minie, aż Davies zacznie grać na takim poziomie, jak dawniej...
11.02.2026 21:18
1
Stanišić ryzykownie. Mamy po raz kolejny szczęście.
11.02.2026 21:15
1
W końcu jakaś akcja w naszym wykonaniu.
11.02.2026 20:58
1
Mamy farta. Nie spać!
11.02.2026 20:52
1
Znowu śpimy...
11.02.2026 20:50
1
Jedziemy po awans!
11.02.2026 20:46
2
Tylko awans!
11.02.2026 19:49
Tomasz Urban na X:
"Wiele rzeczy Eberlowi udało się w ostatnim czasie. Zmontował taki zespół i tak skonstruował umowy, że latem nie ma wielkiego ciśnienia w zasadzie na żadnej pozycji. Ale 15 baniek za roczne wypożyczenie tego ancymona (nie licząc jego pensji), to był ruch na wskroś absurdalny".
Katalońscy dłużnicy usłyszeli?
22.02.2026 12:47
Harry!
22.02.2026 12:45
Po rekord, Harry!
21.02.2026 21:16
Ech, Silva... ;/
21.02.2026 20:25
Piłkarze Eintrachtu wyglądali momentami jak amatorzy. Grali niespokojnie, chaotycznie i bez pomysłu. Przyglądali się, jak rywal się bawi. Dzięki Bayernowi ich wizerunek uległ zmianie... Nie możemy tak nonszalancko grać, nie przystoi to takiemu zespołowi, jakim jest "Gwiazda Południa". Brawa za kolejne trzy punkty, niezmiernie ważne. Jednak przed meczem z Borussią trzeba ostro popracować i wyciągnąć wnioski z dzisiejszego spotkania. Niech to będzie dla nas ostrzeżenie, które potraktujemy poważnie. Z Dortmundem nie możemy przegrać.
Immer vorwärts FC Bayern – Deutscher Meister, Münchens Stolz!
21.02.2026 17:44
Brawo, panowie, za trzy punkty. Sami sobie jednak zafundowaliśmy kłopoty. Za dużo nonszalancji. Trzeba będzie wyciągnąć wnioski przed meczem z Dortmundem. Trzymamy kciuki za Lipsk.
21.02.2026 17:32
(A)menda.
21.02.2026 17:31
@Alistair Im daliśmy dopalacze ;p
21.02.2026 17:23
Dwa razy podaliśmy Eintrachtowi tlen.
21.02.2026 17:21
Co tu się odwaliło?
21.02.2026 17:19
@Alistair Zaraz powiedzą, że jest szansa na remis ;p
21.02.2026 17:09
Komentatorzy się obudzili.
21.02.2026 17:08
Harry jest niesamowity!!! ;)
21.02.2026 17:01
Ale teraz mieliśmy szczęście. Pobudka, panowie!
21.02.2026 16:55
Piękna przewrotka, można ją oglądać w nieskończoność.
21.02.2026 16:26
Eintracht praktycznie nie istnieje. Swoją obecność zaznacza jedynie poprzez faule. Bayern kontroluje przebieg spotkania, oby tak samo w drugiej połowie. Dołożyć trzeciego gola i włączyć tryb ekonomiczny.
Mia San Mia!
21.02.2026 16:24
Niedobrze ;/
21.02.2026 16:03
Książę Harry!!!
21.02.2026 15:53
Pavlović!!!
21.02.2026 15:48
Jedziemy! Po zwycięstwo, panowie!
21.02.2026 15:35
Josip sobie doskonale poradzi.
21.02.2026 14:49
Po zwycięstwo i uniknięcie kartek!
21.02.2026 14:47
Powodzenia!
21.02.2026 12:31
Jak wszyscy usłyszeli jego żądania finansowe, to uśmiali się po pachy...
21.02.2026 12:30
Marzenia nic nie kosztują, w przeciwieństwie do piłkarzy. A długi w Katalonii rosną... ;)
21.02.2026 12:22
Tylko trzy punkty!
21.02.2026 12:19
Szkoda, że nie będzie Manuela, ale tak poza tym sytuację mamy dobrą. Po zwycięstwo, panowie!
21.02.2026 12:19
Czekam na "kwiatki" komentatorów z Eleven ;p
21.02.2026 12:17
Po zwycięstwo!
20.02.2026 16:31
Z X:
Toni Kroos szuka sposobu na uatrakcyjnienie Bundesligi i sugeruje rozgrywanie baraży o mistrzostwo pomiędzy ekipami z miejsc 1-8.
Niech się chłop zajmie Realem lepiej, a reszta klubów niech stara się być lepsza. Osłabianie Bayernu dla mitycznej atrakcyjności (i tak atrakcyjnej) ligi to chory pomysł, najłagodniej rzecz ujmując.
20.02.2026 16:31
Po zwycięstwo!
20.02.2026 16:11
Trzeba wygrać z Eintrachtem, na razie nie ma co myśleć o kolejnych spotkaniach.
20.02.2026 16:10
Tylko zwycięstwo!
19.02.2026 17:09
Mam nadzieję, że to tylko zwykłe plotki, w których nie ma źdźbła prawdy.
19.02.2026 17:06
Jestem pewien, że "Manu" zostanie na jeszcze jeden sezon w Bayernie.
18.02.2026 23:23
Ładnie Bodø/Glimt i Bayer.
18.02.2026 23:20
Wątpliwy wybór okazał się jak najbardziej trafny. Trzeba jednak pamiętać, że w Monachium i tak ostatecznie liczą się trofea. Miejmy nadzieję, że sporo ich dostarczy Kompany i jego ekipa.
18.02.2026 14:23
Mamy świetny skład, sporo w nim jakości, jest atmosfera. Można nawet rzec, że praktycznie wszystko jest na swoim miejscu. Oby sprawiło to, że na koniec sezonu będziemy mieli wiele powodów do radości.
18.02.2026 14:16
Mimo wszystko wolałbym, żeby jeszcze w tym sezonie ogłoszono przedłużenie umowy z naszym superstrzelcem.
17.02.2026 15:59
Luka Vušković chętnie zostanie w Bundeslidze, a van de Ven wróci do niej ;) Zawsze można się jakoś dogadać ;)
17.02.2026 15:54
Josip swój chłop!
16.02.2026 21:30
Liverpool twierdzi, że Michael Olise to idealny kandydat na następcę Mohameda Salaha. [Graeme Bailey]
Marzenia nic nie kosztują ;)
16.02.2026 21:26
Warto powalczyć o niego.
16.02.2026 20:44
Szybkiego powrotu, legendo!
16.02.2026 20:40
Zgadzam się z Matthäusem. Bayern tyle nie zapłaci, a Lipsk z ceny nie zejdzie, bo nie musi. Sam Diomande marzy zaś o Liverpoolu.
16.02.2026 20:39
Harry to zrobi, musi!
16.02.2026 20:36
Więcej niż bramkarz! Drugiego takiego długo nie będziemy mieli. Cieszmy się, że możemy go jeszcze oglądać w naszych barwach. Jednocześnie trzymajmy mocno kciuki za Urbiga, żeby godnie zastąpił naszą legendę.
15.02.2026 14:51
Szybkiego powrotu, "Manu"!
15.02.2026 14:42
Mam nadzieję, że jednak znajdziemy kogoś innego i nieco tańszego.
15.02.2026 12:01
Świetny mecz Goretzki. Był jednym z najlepszych na boisku. Brawo! Dobrze, że mamy szeroką kadrę. Każdy się przyda w walce o trofea. Oby tylko wszyscy pozostali zdrowi.
15.02.2026 11:56
Bez względu na sytuację w Tottenhamie w jakimkolwiek momencie, od początku wiele wskazywało, że Bayern po sezonie znów będzie miał zagwozdkę, co zrobić z Palhinhą.
14.02.2026 18:26
Ważne trzy punkty. Bayern spokojny i skoncentrowany, jak stary wyga robiący swoje. Brawo! Teraz przed nami dwa trudne sprawdziany. Najpierw Eintracht, potem Dortmund. Porażki nie wchodzą w ogóle w grę. Pokażmy, kto rządzi w Bundeslidze!
FC Bayern forever number one!
14.02.2026 18:23
Co za smutna historia, Bayern zrobił kolejny krok na drodze do mistrzostwa Niemiec ;p
Brawo, panowie!
14.02.2026 17:31
Szkoda, że nie udało się Jamalowi. Dobra interwencja Backhausa.
14.02.2026 17:21
Co ten Iwanow bredzi? Stambuł? Liverpool? Dudek? Wspomnienia starego dziada? ;)
14.02.2026 17:05
Leon GOALetzka!!!
14.02.2026 17:03
Szybkiego powrotu, "Manu"!
14.02.2026 17:02
Panowie, przydałby się gol!
Brawo, Urbig!
14.02.2026 16:57
Oby nic poważnego z Manuelem. A Urbigowi życzymy powodzenia i czystego konta.
Iwanow i ta jego nadzieja ;p
14.02.2026 16:38
Bayern spokojnie, skoncentrowany, w pełni kontroluje przebieg spotkania. Brawo! W drugiej połowie niech Harry szybko strzeli i zamykamy spotkanie.
Mia San Mia!
14.02.2026 16:23
"Niepewność sędziego może pomoże Bayernowi Monachium". Gdyby to Bayern musiał na szybko wracać, Iwanow nawet nie zaszczekałby.
14.02.2026 16:07
Tu już powinna być trzecia bramka. Szkoda!
14.02.2026 16:01
Harry!!!
Piękna "smutna historia" ;)
14.02.2026 15:57
Ile jeszcze Iwanow powtórzy frazę "smutna historia"?
14.02.2026 15:55
Harry się nie myli!
14.02.2026 15:53
Ładny slalom Karla.
14.02.2026 15:50
Po trzy punkty, panowie!
14.02.2026 14:35
Neuer © -
Laimer, Tah, Kim, Stanišić -
Kimmich, Goretzka -
Karl, Gnabry, Díaz -
Kane
Ławka: Urbig, Ulreich - Upamecano, Musiala, Jackson, Davies, Bischof, Itō, Pavlović
14.02.2026 14:28
Chciała, ale nie dostała ;p Na szczęście Tah wylądował w Monachium.
14.02.2026 10:25
Lepiej mieć za dużo niż za mało, ponieważ zwiększa to konkurencję w zespole i daje duże pole manewru trenerowi. Tylko się cieszyć i trzymać kciuki, by nikt nie wypadł z powodu kontuzji.
14.02.2026 10:24
Trzymać takich z dala od Bayernu!
13.02.2026 14:14
Świetna informacja. Doczekaliśmy się wreszcie. Dobra decyzja, Upa!
13.02.2026 14:13
Stomatolog z Monachium przyjeżdża do Bremy. Z całym szacunkiem, ale ta wizyta musi skończyć się boleśnie dla Werderu. Życzę "Die Grün-Weißen" utrzymania, punkty jednak będą musieli zdobyć w innych spotkaniach.
13.02.2026 12:36
Tylko zwycięstwo, panowie!
13.02.2026 12:30
Póki nie ma podpisu i oficjalnego ogłoszenia, może nastąpić jakiś zwrot akcji. Oby nie, ale jakoś nie emanuję tak dużym optymizmem jak Dreesen.
12.02.2026 18:01
Kakadu wyskoczy z pucharu Ligi Mistrzów.
12.02.2026 17:53
Brakowało wigoru na początku, na szczęście nie straciliśmy bramki. Potem Bayern zaczął powoli się budzić. Zagrał inaczej niż zwykle, rozważnie i dojrzale, trochę też pocierpiał, ale sukces rodzi się w bólach. Najważniejsze, żeby krok po kroku zmierzać po odzyskanie Pucharu Niemiec.
12.02.2026 12:28
Bayern rozważny i skonsolidowany, to musiało skończyć się awansem.
12.02.2026 12:21
Jak zawsze świetne zdjęcia!
12.02.2026 12:15
Tylko zwycięstwo!
12.02.2026 12:13
Nie było łatwo, ale najważniejsze, że zadanie wykonane i meldujemy się w półfinale! Lipsk po raz kolejny pokonany przez maszynę z Bawarii. Ostatnio wspaniały prezent urodzinowy dostał Joshua, dzisiaj natomiast Jonathan ;) Alles Gute! Cieszmy się z zasłużonego awansu, a w sobotę jedziemy z Werderem!
Mia San Mia!
11.02.2026 23:19
Manuel z Lipskiem nie przegrywa, a Bayern zasłużenie melduje się w półfinale DFB-Pokal. Brawo, panowie!
11.02.2026 22:48
Może jak kogoś z naszych odwiozą do szpitala, sędzia zareaguje i łaskawie odgwiżdże faul...
11.02.2026 22:38
Żałoba komentatorów, miodaśnie ;)
11.02.2026 22:19
Lucho zaczyna show!!!
11.02.2026 22:18
Nigdy.
11.02.2026 22:16
Kane się nie myli! Brawo!
11.02.2026 22:15
Karny!
11.02.2026 22:12
Niezła próba Gnabry'ego.
Do przodu, panowie!
11.02.2026 22:09
Komentatorzy nie odpuszczą z tym karnym...
11.02.2026 21:54
Trochę nudny Bayern, jak za Tuchela. Bayern ociężały, bez wigoru (pomijając ostatnie dwie minuty), bez przyspieszenia, nieszablonowych zagrań, nieco schowany. Parę razy piłka chodziła jak po sznurku, ale nic z tego nie wynikało, brakowało uderzeń z dystansu. Trzeba jednak awansować, nieważne, w jaki sposób. Męczymy się w tym sezonie w Pucharze Niemiec, ale może z tych cierpień i bólu na koniec zrodzi się sukces. Oby!
Do boju, Gwiazdo Południa!
11.02.2026 21:43
Manuel!
11.02.2026 21:23
Jeszcze trochę czasu minie, aż Davies zacznie grać na takim poziomie, jak dawniej...
11.02.2026 21:18
Stanišić ryzykownie. Mamy po raz kolejny szczęście.
11.02.2026 21:15
W końcu jakaś akcja w naszym wykonaniu.
11.02.2026 20:58
Mamy farta. Nie spać!
11.02.2026 20:52
Znowu śpimy...
11.02.2026 20:50
Jedziemy po awans!
11.02.2026 20:46
Tylko awans!
11.02.2026 19:49
Tomasz Urban na X:
"Wiele rzeczy Eberlowi udało się w ostatnim czasie. Zmontował taki zespół i tak skonstruował umowy, że latem nie ma wielkiego ciśnienia w zasadzie na żadnej pozycji. Ale 15 baniek za roczne wypożyczenie tego ancymona (nie licząc jego pensji), to był ruch na wskroś absurdalny".
11.02.2026 19:37