DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 254

No genialnie :) FCBBBBBB!

19.02.2013 21:06

Brameczka :) bardzo dobrze... FCB!

19.02.2013 20:53

Aj Arsenal żywiołowo zaczął mecz... FCB!

19.02.2013 20:51

No to jedziem :) FCB!

19.02.2013 20:42

Nie no padnę ze śmiechu Robercik lepszy niż Mandzu i Gomez, co ten Kucharski mówi haha... FCB!

19.02.2013 20:28

Kucharski wszystkie słowa przekręca, bo nie chcę powiedzieć jak duża sumę by zarobił na transferze heh... FCB!

19.02.2013 20:13

I Arjen znów pewnie wkurzony będzie... FCB!

19.02.2013 19:48

Ciekawostka: Luiz trafi do Arsenalu ? -> http://transfery.info/56589,luiz-gustavo-do-arsenalu

19.02.2013 19:24

Zgadza się, Bayern musi coś strzelić na wyjezdzie :) FCB!

19.02.2013 13:50

Dodam jeszcze, że Uli mówił, że nie wie czy kupno Lewandowskiego poprawiło by bardziej grę Bayernu w ofensywie, a poza tym w kadrze są 3 równorzędnych napastników... FCB!

19.02.2013 13:11

Ciekawostka: Po tym jak Karl-Heinz zapewnił, że Bayern nie będzie dążył do kupna Lewandowskiego, teraz główny szef Bayernu zabrał zabrał głos ws. transferu Polaka i jak sam mówi nie będzie osłabiał rywala -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/lewandowski-interesse-hoeness-will-bvb-nicht-schwachen_34756

19.02.2013 13:01

Ciekawostka: Gra na czas ? -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Bild-Bayern-i-Lewandowski-graja-na-czas,wid,15342876,wiadomosc.html?ticaid=11016e

18.02.2013 21:38

Albo i też zakończy karierę trenerską w glorii chwały, czas pokaże :) FCB!

18.02.2013 14:43

Dopiero pod koniec sezonu Jupp podejmie decyzje czy kończy karierę trenerską czy nie :) FCB!

18.02.2013 14:31

Okaże się, że Guardiola zamiast napastnika kupi dobrego ofensywnego pomocnika... FCB!

17.02.2013 22:43

Lewandowski do Juventusu, a Vidal do Bayernu kolejne ciekawostki, które wypisują polskie media :) FCB!

17.02.2013 22:38

Największy pożytek jaki Guardiola zrobi to będzie stawianie na młodych, rozwojowych graczy jak. np. Can, Hojbjerg, Weiser (o ile wróci z wypożyczenia) czy inni... FCB!

17.02.2013 22:25

Im jak najdalej transferu Lewandowskiego do Bayernu tym lepiej :) FCB!

17.02.2013 21:45

Wiele piłkarzy było przymierzanych do Bayernu i wszystkie znaki na niebie też wskazywały, że zasilą Bayern np. Coentrao czy VdW i jakoś nic z tego nie wyszło... FCB!

17.02.2013 21:31

Trzeba wierzyć na słowo władzom Bayernu, ale i tak media będą prowadzić swoją grę :) FCB!

17.02.2013 21:21

Tak jak już wspominałem wcześniej jakiś Hiszpan (oprócz samego Guardioli i Martineza oczywiście) może zawitać do Monachium... FCB!

17.02.2013 17:19

Pieniądze, z ewentualnej sprzedaży Lewandowskiego wątpię by całkowicie poszły na nowego napastnika, bo tak myślę poszli by po kosztach i kupili by takiego Son'a czy Szalai'a... FCB!

17.02.2013 15:24

Łatwego początku mieć nie będzie... FCB!

17.02.2013 15:08

Różnica między Bayernem, a BVB jest taka że Bayern to klub, który jest skazany na sukces, a BVB nic nie musi wygra to wygra nie to nie i nie każdy piłkarz umie poradzić sobie z tak duża presją... FCB!

17.02.2013 14:58

Ważne na pewno by Bayern strzelił coś na wyjezdzie, bo wiemy jak decyduje to w fazie pucharowej :) FCB!

17.02.2013 14:47

Trochę dziwnie to wygląda, bo jeden z najlepszych napastników w ostatnich dwóch sezonach w BVB i tak o nic nie walczą o przedłużenie z nim kontraktu (dają mu wolną ręką, rób co chcesz - śmiesznie to wygląda, bo wynika z tego, że BVB jak i Lewandowskiemu nie zależy na dalszej współpracy, a na skraju bankructwa nie są)... FCB!

17.02.2013 14:40

Wyzwaniem dla niego na pewno będzie nie popsuć tego co gra teraz Bayern, bo ogląda pewnie BL i widzi, a krytycy jak zacznie pracę będą mu się bacznie przyglądać i jeden zły ruch i może być nie ciekawie wokół jego osoby... FCB!

17.02.2013 14:23

Pewnie Tymo, DvB, Claudio i nie wiadomo co będzie z np. Diego, Rafinha i wymienionym Mario, bo pozostali są wg mnie nie do ruszenia tak samo jak Gomez... FCB!

17.02.2013 13:32

Ciekawostka: Wg Hitzfelda Guardiola może nie chcieć Lewandowskiego w Bayernie (ciekawe słowa, ale się okaże) -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Hitzfeld-Pep-moze-nie-chciec-Lewego,wid,15339611,wiadomosc.html

17.02.2013 13:26

Ciekawostka: Wg Hitzfelda Guardiola może nie chcieć Lewandowskiego w Bayernie (ciekawe słowa, ale się okaże) -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Hitzfeld-Pep-moze-nie-chciec-Lewego,wid,15339611,wiadomosc.html

17.02.2013 12:34

Najlepszy napastnik na świecie Robert Lewandowski został wybrany piłkarzem roku w Polsce na gali tygodnika Piłka Nożna... FCB!

16.02.2013 21:08

Boisko to pewnie zweryfikuje :) FCB!

16.02.2013 20:49

Lewandowski nie kosztem odejścia Gomeza to na pewno i nie za taką kwotę... FCB!

16.02.2013 20:26

Ciekawe kto wyciągnie Jung'a z Frankfurtu, bo to bardzo ciekawy gracz :) FCB!

16.02.2013 20:24

Ławka Bayernu robi jeszcze większe wrażenie :) FCB!

16.02.2013 15:22

Ciekawostka: BVB zaprzecza transferowi Lewandowskiego do Bayernu (nie wiem czy dobrze zrozumiałem) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/lewandowski-transfer-bvb-dementiert-bayern-schweigt-genusslich_34705

16.02.2013 15:13

Ciekawostka: I kolejne spekulacje gdzie odejdzie Gomez, a tak poza tym to dziwnie, że nikt nie próbuje wyrwać Claudio, bo przecież kontraktu nie przedłużył jeszcze i by było coś nie tak jak on zostanie, a nie Mario -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-gomez-nach-england_34704

16.02.2013 14:26

Can, Hojbjerg, Weiser niech tych zawodników Guardiola podszlifuje, a nie tylko kupować... FCB!

16.02.2013 13:47

No tak, ale ja tylko napisałem, gdzie o Tym piszą :) FCB!

16.02.2013 12:52

Piszę o Tym na onecie i na portalu fussballtransfers... FCB!

16.02.2013 12:42

Przykład BVB, że tym samym składem daleko nie pojadą i nie po to Bayern ma tak szeroką kadrę, żeby grali Ci sami gracze (większa będzie moim zdaniem rotacja jak Bayern kilka kolejek przed końcem BL zdobędzie mistrzostwo, a na LM będzie grał najmocniejszy skład)... FCB!

16.02.2013 12:00

Nie chodzi o to czy ktoś lubi Lewandowskiego, czy nie, ale zaraz będą głupie komentarze, że "Gdyby nie Lewandowski Bayern by nie zdobył mistrzostwa, Słaba gra Mandzukica, ale to Lewandowski daje 3 pkt, Lewandowski doprowadził Bayern do finału LM itp. itd. " i takie komentarze najbardziej wkurzają, a nie sam zawodnik... FCB!

16.02.2013 10:20

Ciekawostka: Kolejnym piłkarzem na celowniku Guardioli jest Gareth Bale, a cena za niego bardzo duża -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/englische-medien-guardiola-will-bale-fur-60-millionen_34697

16.02.2013 10:17

Też jest ciekaw opinii Sammer'a, bo jak Guardiola będzie miał wolną rękę jeśli chodzi o transfery to nie życzę im dobrej współpracy i zacznie się zła atmosfera... FCB!

15.02.2013 20:24

Największym upokorzeniem to będzie jak Guardiola powie Gomezowi, że go nie widzi w przyszłej kadrze lub a co lepsze, że jest za słaby... FCB!

15.02.2013 20:12

Zarii > Możesz mieć wiele racji... FCB!

15.02.2013 20:05

Po kolejne 3 pkt :) FCB!

15.02.2013 19:59

Gomez nie będzie pasował do systemu Guardioli to pójdzie na sprzedaż, a zostanie Claudio... FCB!

15.02.2013 19:53

Jeśli to będzie oficjalnie potwierdzone to ciekawe czy Sammer coś miał do gadania, bo jak nie to Guardiola będzie robił z Bayernem co chcę... FCB!

15.02.2013 19:48

Byle by Gomez został to będzie widać czy Lewandowski jest tak zarąbiście dobry przy zestawieniu (Gomez-Lewandowski-Mandzu)... FCB!

15.02.2013 19:42

I jak tu się skupić na meczu jak takie inf. się ukazują... FCB!

15.02.2013 19:40

Jeszcze większą parodią będzie jak zostanie Claudio z całym do niego szacunkiem, a odejdzie Gomez... FCB!

15.02.2013 19:38

Ktoś z dwójki: Claudio - Gomez będzie do odstrzału, a może i dwóch... FCB!

15.02.2013 19:34

I bez Lewandowskiego Bayern byłby najlepszy, a ten sezon to wyraznie pokazuje... FCB!

15.02.2013 19:31

Jak Guardiola mógł się na to zgodzić to ja nie wiem i zaraz Bayern będzie zabawką w jego ręku... FCB!

15.02.2013 19:28

Trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie, bo to wiadomość z serii Nie Do Wiary... FCB!

15.02.2013 19:27

Widzę tylko jeden argument za tym transferem, że Uli zrobił na przekór BVB i sprawdza się jedno, że to może być koniec Gomeza w Bayernie he... FCB!

15.02.2013 19:23

Przyjście nowego trenera przyciąga wszystkich (nie dobrze) eh i tak zrobili co chcieli... FCB!

15.02.2013 19:20

Bez Lewandowskiego w ataku to pewnie wystawią na tej pozycji Reus'a... FCB!

15.02.2013 18:22

Lewandowski w BL zdobył z BVB wszystko, więc powinien zmienić ligę... FCB!

15.02.2013 16:59

Chodzi im o to, że prędzej może odejść, ale nie do Bayernu lub do innego klubu BL... FCB!

15.02.2013 16:46

No bo trzeba to stwierdzić, że dla niektórych piłkarzy liczy się kasa, a nie przywiązania klubowe czy inne względy i dlatego takich piłkarzy się zazwyczaj nie szanuje... FCB!

15.02.2013 16:36

Tylko jakoś dziwnie, że Obraniak inaczej gra Girondins, czyli można wywnioskować, że obaj się nie przykładają w reprezentacji, a nie że to jego wina i Robercik nie strzela bramek... FCB!

15.02.2013 15:09

To wychodzi na to, że co w takim przypadku Claudio jest lepszy od Gomeza, chyba już nie te lata i cały czas się piszę o Gomezie (ofiarą Pepa czy coś w tym stylu), a Claudio nawet jeszcze kontraktu nie przedłużył i nie wiadomo czy znajdzie się w koncepcji nowego trenera jak gra rzadziej niż Gomez... FCB!

15.02.2013 14:12

Nie wyobrażam sobie, żeby Gomez opuścił Bayern, a za Cavaniego trzeba bardzo dużo wyłożyć (więcej nawet jak za Martineza), a to nie jest w stylu Bayernu, że niby jak przyjdzie Guardiola to będzie można jemu wszystko... wątpie... FCB!

15.02.2013 14:02

Parodią może być to, że zostanie Claudio i przyjdzie Lewandowski, a odejdzie Gomez lub Mandzukic ? To ja bym tu czegoś nie rozumiał i wszystko wygląda dla mnie tak jak czytam różne plotki, że nawet Sammer nie będzie miał nic do gadania (taki drugi Nerlinger)... FCB!

14.02.2013 11:06

No właśnie dlaczego przy przyjściu Lewandowskiego to jeden z Mario miałby odchodzić jak nawet nie widać sygnałów, że Bayern chce przedłużyć kontrakt z Claudio ? Nie mam nic na prawdę do Lewandowskiego, ale niech sobie siedzi w BVB (mam nadzieję, że Guardiola złoży swoje veto, ale i tak zrobią co będą chcieli)... FCB!

14.02.2013 10:55

Nie ma co porównywać meczu towarzyskiego Szachtara z grą w LM, bo to są dwa różne światy, a BVB łatwo dziś nie będzie miało (na pewno się zmobilizują po ostatniej bolesnej porażce)... FCB!

13.02.2013 20:12

Ciekawostka: Obok Bayernu i BVB w wyścigu o kupienie Sebastiana Rode wkroczył Arsenal -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/rode-vertragsverlangerung-auf-eis-arsenal-zeigt-interesse_34629

13.02.2013 14:21

Jeśli to prawda to można oczekiwać kolejnego transferu z udziałem Rode w letnim okienku :) FCB!

13.02.2013 11:15

No to niech nie wychwalają Lewandowskiego pod niebiosa, bo można wymienić ilu jest takich napastników jak on i się jakoś im się w tyłek nie wchodzi, jakby był taki wspaniały to by coś w reprezentacji strzelał, a tak... FCB!

12.02.2013 20:05

Nic innego pokazuje to reprezentacja jeśli się większość upiera, że w BVB są lepsi, a w reprezentacji słabi gracze to wniosek jest jeden, że nie jest z niego aż taki dobry napastnik, a tylko i wyłącznie korzysta on z pomocy dobrych pomocników BVB... FCB!

12.02.2013 19:17

Ciekawostka (odchodząc od nudnego tematu transferu Lewandowskiego do Bayernu): Zawodnik Fc Porto w okręgu zainteresowań Bayernu ? -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/mangala-berater-nennt-bayern-als-potenziellen-interessenten_34610

12.02.2013 19:04

No to ładnie komisja ligi niemieckiej dowaliła "przyszłemu" zawodnikowi Bayernu heh... FCB!

12.02.2013 18:58

Oby tak było :) FCB!

12.02.2013 13:27

Dziwny zakład jak Uli przegra to co ma płacić jemu, to już lepiej jak tak samo by wpłacił na konto fundacji, ale oby nie doszło do tego transferu, bo to się stało na prawdę męczące wszędzie Lewandowski jakby innych nie było... FCB!

12.02.2013 13:04

Ciekawostka: Przy transferze Lewandowskiego, Gomez nigdzie się nie wybiera i będzie tak jak teraz walczył o pierwszy skład -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/berater-bekraftigt-gomez-bleibt-beim-fc-bayern_34600

12.02.2013 12:50

Nie kupować Lewandowskiego za wszelką cenę tylko dlatego, żeby komuś zrobić na złość, bo nie w tym rzecz, a transfer może tylko i wyłącznie zaszkodzić któremuś z napastników... FCB!

11.02.2013 22:04

No na transfermarkt robi się poważnie, bo aż 36 % szans na transfer Lewandowskiego do Bayernu heh ;p FCB!

11.02.2013 15:32

No nikt nie zabroni, ale niech Uli sobie nie myśli, że kupując go za 30 mln zrobi im na złość, wręcz przeciwnie, a polskie media będą się pastwić nad Bayernem, że zle traktują Robercika i siedzi na ławie... FCB!

10.02.2013 15:20

No ja wiem, ale nie mogę pojąć jak będzie można dać za Lewandowskiego około 30 mln, to tak samo porównać go do RvP i napisać, że Polak jest lepszy... FCB!

10.02.2013 15:16

Nie obrażając nikogo, ale Uli będzie głupi jak da tyle ile BVB będzie chciała, bo około 30 mln to można dać za RvP, a nie za Lewandowskiego... FCB!

10.02.2013 14:32

Lothar jakiś nie wyrazny na tym zdjęciu, także chyba nie za bardzo wiedział co mówi ;p FCB!

10.02.2013 12:38

No Pan Borek w Cafe Futbol jest mocno przekonany, że Lewandowski trafi do Bayernu, a Juskowiak nie za bardzo hehe... FCB!

10.02.2013 12:26

No tak lepszy "czerwony" Lewandowski niż Gomez hah... FCB!

10.02.2013 11:14

Jeśli miałby już ktoś zasilić Bayern w zamian za odejście Claudio to mam nadzieję, że przygląda się też innym napastnikom BL np. taki Son z HSV :) FCB!

09.02.2013 22:51

Przy takiej grze ciekawe co w przyszłym sezonie Guardiola będzie chciał zmienić lub dodać ze swojego warsztatu trenerskiego... FCB!

09.02.2013 22:44

W takim tempie to Bayernu bardzo szybko rozstrzygnie BL i mam nadzieję, że wszystkie siły na koniec sezonu przełoży na LM, nie mówiąc już o PN :) FCB!

09.02.2013 22:25

No zgadza się, ale dla Bayernu ma kto strzelać także tylko krzywdę sobie zrobi Robercik jak przejdzie do Bayernu (oby nie, bo dla mnie ta trójka napastników mogłaby zostać na następny sezon i głównie chodzi mi o Claudio)... FCB!

09.02.2013 22:19

I co z tego, że może pasować do koncepcji Guardioli jak na tą chwile jest po prostu za słaby na Bayern :) FCB!

09.02.2013 22:15

Ja też bym się zastanawiał czy zagra z Szachtarem hehe ;p... FCB!

09.02.2013 22:09

Tak poza tematem to dobra dyspozycja w dzisiejszym meczu Isco, tak samo ostatnio Mertensa z Psv, który jakieś rok temu deklarował grę dla Bayernu :) FCB!

09.02.2013 21:38

Zgodnie z planem, Bayern rozwala system :) FCB!

09.02.2013 20:18

Widać Borek lubi minimalizować przegrane BVB (tosz to szok ;p) heh... FCB!

09.02.2013 20:04

Nieraz Jupp jest nieprzewidywalny i odrazy 3 zmiany będą :) FCB!

09.02.2013 19:59

Jupp zaszalał no, no :) FCB!

09.02.2013 19:58

Sorki 5-0 lub 6-0 :) FCB!

09.02.2013 19:56

Przy wejściu Muller'a lub Mandzu może być 0-5 lub 0-6... FCB!

09.02.2013 19:55

Arjen do Gomeza i brama :) FCB!

09.02.2013 19:51

Nie ważne kto strzela ważne są 3 pkt :) FCB!

09.02.2013 19:50