DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 56

Myślę, że Vidović jest lepszą opcją.

14.04.2025 21:51

I bardzo dobrze. Niech idzie jak najdalej od Monachium.

14.04.2025 21:50

Moim zdaniem już Urbig niech gra do końca sezonu.

14.04.2025 21:49

Jak cały czas gra się tą samą 11 to co się dziwić, że są urazy.

14.04.2025 21:47

To było mecz. Oby więcej takich.

14.04.2025 21:46

On jeszcze w tym sezonie postrzela :)

14.04.2025 21:46

Panowie to trzeba wygrać.

14.04.2025 21:43

W życiu nie sądziłem, że Bayern może mieć takie kłopoty.

14.04.2025 21:42

Nasi nie zagrali źle. Brawo chłopaki.

13.04.2025 22:18

Bayern zdziesiątkowany oszczędzając siły na Inter wykonał dobrą robotę. Bayern też mógł wygrać ale 2-2 to dobry wynik.

13.04.2025 22:18

Tak jak gdzieś już pisałem. Wynik nadal jest otwarty.

13.04.2025 22:17

1

Nadal uważam, że powinien odejść.

13.04.2025 22:13

2-1 to nie jest zły wynik. To jest do odrobienia.

13.04.2025 22:11

3

Oby Gnabry miał więcej takich meczów.

13.04.2025 13:20

Inter pewnie idzie na mistrza. oby tylko w środę coś tam się zacięło.

13.04.2025 13:19

Gnabry 1.
Wypracował bramkę a potem sam strzelił.
Widać, że schudł i zaczął grać lepiej.

13.04.2025 13:18

Szkoda bo można było wygrać ale mecz był wyśmienity.

13.04.2025 13:17

Było widać, że dobrze Tomek czuję się na boisku.

13.04.2025 13:17

Manu to swoją drogą. Brakuje innych tak jak wspomniał @tapczan

13.04.2025 13:16

Wirtz to priorytet, a potem jeszcze kogoś do obrony.

13.04.2025 13:15

Chłopak przyszedł i myślał, że zagra 2-3 mecze a tu proszę. Nadal robi błędy ale mam wrażenie, że z meczu na mecz robi się coraz lepszy.

13.04.2025 13:15

Dobrze, że B04 stracił punkty. Te 6 pkt to nadal nie jest bezpieczna różnica.

13.04.2025 13:13

Najlepsze co mógł dać.
Bardzo dobry mecz i super mecz Gnabrego.

13.04.2025 13:12

Canal +? Od kiedy?

13.04.2025 13:11

Wrócił i pokazał się z bardzo dobrej strony. Brawo Tomek.

13.04.2025 13:11

U nas szpital. Dobrze, że niektórzy już zaczęli treningi.

13.04.2025 13:10

Powodzenia.

13.04.2025 13:09

Znów nie trafiłem :(

13.04.2025 13:09

W sumie transfer Gittensa dla mnie byłby ok. Tylko oby za rozsądne pieniądze.

12.04.2025 15:19

Wirtz i Williams jak najbardziej. Jeszcze pożądanego obrońcę i będzie dobrze.

12.04.2025 15:18

Wirtz kiedyś powiedział, że chce grać w jednym klubie z Musialą. Myślę, że wybierze Bayern.

12.04.2025 15:15

Podejrzewam, że zostanie sprzedany bo Bayern potrzebuje kasy.

12.04.2025 15:14

Brawa dla Hasana i Kahna którzy dawali bardzo wysokie kontrakty.

12.04.2025 15:13

Niestety ale Hasan dawał lukratywne kontrakty i gdyby były chociaż sukcesy to ta kasa by się zwróciła. Niestety tak nie jest i tak jak pisał chyba @tapczan są jeszcze osoby których trzeba spłacić.

12.04.2025 15:11

Min 40 mln i może iść.

11.04.2025 15:11

Tutaj Lothar ma rację. W złym kierunku to idzie.

11.04.2025 15:10

Akurat Kahn ma mało do powiedzenia aby krytykować bo sam był niestety beznadziejnym szefem.

11.04.2025 15:10

To chyba oczywiste. Manu nie będzie jeszcze gotowy.

11.04.2025 15:09

Gdyby Kane wtedy strzelił pewnie inaczej mecz by się potoczył. Nie winie go tylko stwierdzam, że byłby inaczej.

11.04.2025 15:09

Fajnie, że Tomek zagra. Może coś ustrzeli.

11.04.2025 15:08

BvB w BL nadal w kryzysie i z Bayernem nic nie ugrają.

11.04.2025 15:07

Powodzenia.

11.04.2025 15:07

Wytypowane. 3-1.

11.04.2025 15:07

1

Nie wiem czy to dobra decyzja.

11.04.2025 15:05

Nawet jeśli trzeba wziąć kredyt to warto. 2 max 3 lata i "on" spłaci kredyt.

10.04.2025 15:32

Można Uliemu dużo zarzucić ale dla Bayernu zrobi wszystko aby było lepiej.

10.04.2025 15:31

Tomek. Wierzymy, że jeszcze z nami zostaniesz.

10.04.2025 15:31

Ja coś czuję, że dostanie na jeszcze jeden rok.

10.04.2025 15:29

I dobrze. Przyda się.

10.04.2025 15:28

Dobrze, że wraca.

10.04.2025 15:27

Tym razem nie poszło.

10.04.2025 15:26

Powodzenia.

10.04.2025 15:19

Już ja wiem jak kończą tacy 17 latkowie. Przykład Tel.

10.04.2025 15:19

Nawet takim jak Kane może to się zdarzyć.
Gdyby strzelił mecz całkiem inaczej by się ułożył.

10.04.2025 14:54

I dobrze bo to obecnie najlepszy obrońca Bayernu.

10.04.2025 14:53

W sumie te bramki zwłaszcza ta pierwsza nie miała prawa wpaść. Zrobili naszą obroną jak małe dzieci.

10.04.2025 14:53

Inter jeszcze nie może być pewny awansu. Tu się jeszcze wszystko może odwrócić.

10.04.2025 14:52

Jeszcze nic straconego. Wynik cały czas jest otwarty zwłaszcza, że nie ma tego przepisu, że bramka na wyjeździe więcej znaczy.

10.04.2025 14:15

Nie grali źle. Inter miał więcej szczęścia.

10.04.2025 14:13

Teraz do trzeba iść Va Banque. Czyli dać co najlepsze i więcej graczy zaangażowanych w grę ofensywną.

10.04.2025 14:13

Najgorsze, że Bayern nie zagrał źle. Tych bramek można było uniknąć.

10.04.2025 14:11

Na szczęście nikt z nich nie dostał żółtej kartki.

10.04.2025 14:10

Liczby to ona ma ale czy takiego gracza Bayern potrzebuje? Chyba nie.

10.04.2025 14:09

Dać. To trzeba kasę na nowe transfery.

08.04.2025 15:23

To będzie bardzo wyrównany mecz. Każdy wynik może tu paść.

08.04.2025 15:23

Może lepiej Leona dać?

08.04.2025 15:22

Zgadzam się. o 23 oby nie było już miło.

08.04.2025 15:21

Same duże nazwiska. Ładny szpital.

08.04.2025 15:19

Coś czuję, że wygramy.

08.04.2025 15:18

1

Mimo wszytko powinien odejść. Numer weźmie Musiala, a pensję Wirtz.

08.04.2025 15:17

Wymagający przeciwnik. Duży sprawdzian dla VK.

08.04.2025 15:10

Jest hart walki. Brawo Bayern.

08.04.2025 15:09

No. W końcu :) 16 pkt :)

07.04.2025 15:52

Niech gra jak najwięcej bo chłopak ma potencjał.

07.04.2025 15:51

Super, że Leon zagra.

07.04.2025 15:50

Niech trenują. Mamy braki ale Inter jest do przejścia.

07.04.2025 15:50

Może też tragicznie zagrają z animi.

07.04.2025 15:50

Coś czuję, że tym razem to Bayern postawi czerwony autobus przed swoją bramką

07.04.2025 15:49

Nie będzie łatwo ale wierzę w chłopaków i wygramy :)

07.04.2025 15:47

Może jeszcze Tomek skusi się na jeden rok.

06.04.2025 17:21

Tak. Jeszcze jeno wypożyczenie do lepszego klubu, a potem do nas. On jeszcze się rozwinie.

06.04.2025 17:20

W sumie ja już o nim zapomniałem.
Niech walczy i niech wygra to.
Wracaj do zdrowia.

06.04.2025 17:19

Tak prawdę mówiąc Tomek jako piłkarz już nic by nie zdziałał. Gdyby został to tylko po to aby śrubować rekordy.

06.04.2025 17:18

Dobrze, że część już wraca z L4.

06.04.2025 17:17

Bez niego będzie bardzo ciężko. Oby następcy spisali się wzorowo.

06.04.2025 17:16

Też się przeraziłem czytając tytuł.

06.04.2025 17:16

Fajnie, że są 3 punkty ale widać, że jest jeszcze nad czym pracować.

06.04.2025 17:15

Chyba Tomek jeszcze w tym sezonie będzię dużo znaczyć dla Bayernu.
Fajnie byłoby gdyby częściej na 10 grał Vidovic.

06.04.2025 17:14

Szkoda, że Sane nie wykorzystał tej sytuacji sam na sam z bramkarzem.

05.04.2025 12:05

Mogło być lepiej. szkoda tej setki Sane.

05.04.2025 12:04

2

@BaltazarGabka
100% racji. popieram.

05.04.2025 12:04

Szkoda. Coś się kończy. Dziękujemy Tomek za wszystko co zrobiłeś dla klubu.
Tak trochę żartem ale może kolega Poldi do Górnika Cię ściągnie :)

05.04.2025 12:03

Coś czuję, że po sezonie tam u góry będą zmiana a Uli przejmie większą odpowiedzialność za klub.

05.04.2025 12:01

Oby szybko wrócił do zdrowia.

05.04.2025 12:00

Gdzie ta szybka gra która była za Juppa czy Flicka. Brakuje mi tego.

05.04.2025 12:00

Ja Tomka widzę jako przyszłego trenera Bayernu.

05.04.2025 11:59

Szału nie było ale ważne są 3 punkty.

05.04.2025 11:57

Oj. Wątpię, że tak będzie. Nie zdziwię się jak za rok Noubel przyjdzie jako nr 1.

04.04.2025 13:33

Eleven Sports 1
Już nie mogę się doczekać.

04.04.2025 13:32

Ok. Fajnie, że zostanie ale jakiegoś super skrzydłowego i tak musimy kupić

04.04.2025 13:32