I bardzo dobrze. Niech idzie jak najdalej od Monachium.
14.04.2025 21:50
Moim zdaniem już Urbig niech gra do końca sezonu.
14.04.2025 21:49
Jak cały czas gra się tą samą 11 to co się dziwić, że są urazy.
14.04.2025 21:47
To było mecz. Oby więcej takich.
14.04.2025 21:46
On jeszcze w tym sezonie postrzela :)
14.04.2025 21:46
Panowie to trzeba wygrać.
14.04.2025 21:43
W życiu nie sądziłem, że Bayern może mieć takie kłopoty.
14.04.2025 21:42
Nasi nie zagrali źle. Brawo chłopaki.
13.04.2025 22:18
Bayern zdziesiątkowany oszczędzając siły na Inter wykonał dobrą robotę. Bayern też mógł wygrać ale 2-2 to dobry wynik.
13.04.2025 22:18
Tak jak gdzieś już pisałem. Wynik nadal jest otwarty.
13.04.2025 22:17
1
Nadal uważam, że powinien odejść.
13.04.2025 22:13
2-1 to nie jest zły wynik. To jest do odrobienia.
13.04.2025 22:11
3
Oby Gnabry miał więcej takich meczów.
13.04.2025 13:20
Inter pewnie idzie na mistrza. oby tylko w środę coś tam się zacięło.
13.04.2025 13:19
Gnabry 1.
Wypracował bramkę a potem sam strzelił.
Widać, że schudł i zaczął grać lepiej.
13.04.2025 13:18
Szkoda bo można było wygrać ale mecz był wyśmienity.
13.04.2025 13:17
Było widać, że dobrze Tomek czuję się na boisku.
13.04.2025 13:17
Manu to swoją drogą. Brakuje innych tak jak wspomniał @tapczan
13.04.2025 13:16
Wirtz to priorytet, a potem jeszcze kogoś do obrony.
13.04.2025 13:15
Chłopak przyszedł i myślał, że zagra 2-3 mecze a tu proszę. Nadal robi błędy ale mam wrażenie, że z meczu na mecz robi się coraz lepszy.
13.04.2025 13:15
Dobrze, że B04 stracił punkty. Te 6 pkt to nadal nie jest bezpieczna różnica.
13.04.2025 13:13
Najlepsze co mógł dać.
Bardzo dobry mecz i super mecz Gnabrego.
13.04.2025 13:12
Canal +? Od kiedy?
13.04.2025 13:11
Wrócił i pokazał się z bardzo dobrej strony. Brawo Tomek.
13.04.2025 13:11
U nas szpital. Dobrze, że niektórzy już zaczęli treningi.
13.04.2025 13:10
Powodzenia.
13.04.2025 13:09
Znów nie trafiłem :(
13.04.2025 13:09
W sumie transfer Gittensa dla mnie byłby ok. Tylko oby za rozsądne pieniądze.
12.04.2025 15:19
Wirtz i Williams jak najbardziej. Jeszcze pożądanego obrońcę i będzie dobrze.
12.04.2025 15:18
Wirtz kiedyś powiedział, że chce grać w jednym klubie z Musialą. Myślę, że wybierze Bayern.
12.04.2025 15:15
Podejrzewam, że zostanie sprzedany bo Bayern potrzebuje kasy.
12.04.2025 15:14
Brawa dla Hasana i Kahna którzy dawali bardzo wysokie kontrakty.
12.04.2025 15:13
Niestety ale Hasan dawał lukratywne kontrakty i gdyby były chociaż sukcesy to ta kasa by się zwróciła. Niestety tak nie jest i tak jak pisał chyba @tapczan są jeszcze osoby których trzeba spłacić.
12.04.2025 15:11
Min 40 mln i może iść.
11.04.2025 15:11
Tutaj Lothar ma rację. W złym kierunku to idzie.
11.04.2025 15:10
Akurat Kahn ma mało do powiedzenia aby krytykować bo sam był niestety beznadziejnym szefem.
11.04.2025 15:10
To chyba oczywiste. Manu nie będzie jeszcze gotowy.
11.04.2025 15:09
Gdyby Kane wtedy strzelił pewnie inaczej mecz by się potoczył. Nie winie go tylko stwierdzam, że byłby inaczej.
11.04.2025 15:09
Fajnie, że Tomek zagra. Może coś ustrzeli.
11.04.2025 15:08
BvB w BL nadal w kryzysie i z Bayernem nic nie ugrają.
11.04.2025 15:07
Powodzenia.
11.04.2025 15:07
Wytypowane. 3-1.
11.04.2025 15:07
1
Nie wiem czy to dobra decyzja.
11.04.2025 15:05
Nawet jeśli trzeba wziąć kredyt to warto. 2 max 3 lata i "on" spłaci kredyt.
10.04.2025 15:32
Można Uliemu dużo zarzucić ale dla Bayernu zrobi wszystko aby było lepiej.
10.04.2025 15:31
Tomek. Wierzymy, że jeszcze z nami zostaniesz.
10.04.2025 15:31
Ja coś czuję, że dostanie na jeszcze jeden rok.
10.04.2025 15:29
I dobrze. Przyda się.
10.04.2025 15:28
Dobrze, że wraca.
10.04.2025 15:27
Tym razem nie poszło.
10.04.2025 15:26
Powodzenia.
10.04.2025 15:19
Już ja wiem jak kończą tacy 17 latkowie. Przykład Tel.
10.04.2025 15:19
Nawet takim jak Kane może to się zdarzyć.
Gdyby strzelił mecz całkiem inaczej by się ułożył.
10.04.2025 14:54
I dobrze bo to obecnie najlepszy obrońca Bayernu.
10.04.2025 14:53
W sumie te bramki zwłaszcza ta pierwsza nie miała prawa wpaść. Zrobili naszą obroną jak małe dzieci.
10.04.2025 14:53
Inter jeszcze nie może być pewny awansu. Tu się jeszcze wszystko może odwrócić.
10.04.2025 14:52
Jeszcze nic straconego. Wynik cały czas jest otwarty zwłaszcza, że nie ma tego przepisu, że bramka na wyjeździe więcej znaczy.
10.04.2025 14:15
Nie grali źle. Inter miał więcej szczęścia.
10.04.2025 14:13
Teraz do trzeba iść Va Banque. Czyli dać co najlepsze i więcej graczy zaangażowanych w grę ofensywną.
10.04.2025 14:13
Najgorsze, że Bayern nie zagrał źle. Tych bramek można było uniknąć.
10.04.2025 14:11
Na szczęście nikt z nich nie dostał żółtej kartki.
10.04.2025 14:10
Liczby to ona ma ale czy takiego gracza Bayern potrzebuje? Chyba nie.
10.04.2025 14:09
Dać. To trzeba kasę na nowe transfery.
08.04.2025 15:23
To będzie bardzo wyrównany mecz. Każdy wynik może tu paść.
08.04.2025 15:23
Może lepiej Leona dać?
08.04.2025 15:22
Zgadzam się. o 23 oby nie było już miło.
08.04.2025 15:21
Same duże nazwiska. Ładny szpital.
08.04.2025 15:19
Coś czuję, że wygramy.
08.04.2025 15:18
1
Mimo wszytko powinien odejść. Numer weźmie Musiala, a pensję Wirtz.
08.04.2025 15:17
Wymagający przeciwnik. Duży sprawdzian dla VK.
08.04.2025 15:10
Jest hart walki. Brawo Bayern.
08.04.2025 15:09
No. W końcu :) 16 pkt :)
07.04.2025 15:52
Niech gra jak najwięcej bo chłopak ma potencjał.
07.04.2025 15:51
Super, że Leon zagra.
07.04.2025 15:50
Niech trenują. Mamy braki ale Inter jest do przejścia.
07.04.2025 15:50
Może też tragicznie zagrają z animi.
07.04.2025 15:50
Coś czuję, że tym razem to Bayern postawi czerwony autobus przed swoją bramką
07.04.2025 15:49
Nie będzie łatwo ale wierzę w chłopaków i wygramy :)
07.04.2025 15:47
Może jeszcze Tomek skusi się na jeden rok.
06.04.2025 17:21
Tak. Jeszcze jeno wypożyczenie do lepszego klubu, a potem do nas. On jeszcze się rozwinie.
06.04.2025 17:20
W sumie ja już o nim zapomniałem.
Niech walczy i niech wygra to.
Wracaj do zdrowia.
06.04.2025 17:19
Tak prawdę mówiąc Tomek jako piłkarz już nic by nie zdziałał. Gdyby został to tylko po to aby śrubować rekordy.
06.04.2025 17:18
Dobrze, że część już wraca z L4.
06.04.2025 17:17
Bez niego będzie bardzo ciężko. Oby następcy spisali się wzorowo.
06.04.2025 17:16
Też się przeraziłem czytając tytuł.
06.04.2025 17:16
Fajnie, że są 3 punkty ale widać, że jest jeszcze nad czym pracować.
06.04.2025 17:15
Chyba Tomek jeszcze w tym sezonie będzię dużo znaczyć dla Bayernu.
Fajnie byłoby gdyby częściej na 10 grał Vidovic.
06.04.2025 17:14
Szkoda, że Sane nie wykorzystał tej sytuacji sam na sam z bramkarzem.
05.04.2025 12:05
Mogło być lepiej. szkoda tej setki Sane.
05.04.2025 12:04
2
@BaltazarGabka
100% racji. popieram.
05.04.2025 12:04
Szkoda. Coś się kończy. Dziękujemy Tomek za wszystko co zrobiłeś dla klubu.
Tak trochę żartem ale może kolega Poldi do Górnika Cię ściągnie :)
05.04.2025 12:03
Coś czuję, że po sezonie tam u góry będą zmiana a Uli przejmie większą odpowiedzialność za klub.
05.04.2025 12:01
Oby szybko wrócił do zdrowia.
05.04.2025 12:00
Gdzie ta szybka gra która była za Juppa czy Flicka. Brakuje mi tego.
05.04.2025 12:00
Ja Tomka widzę jako przyszłego trenera Bayernu.
05.04.2025 11:59
Szału nie było ale ważne są 3 punkty.
05.04.2025 11:57
Oj. Wątpię, że tak będzie. Nie zdziwię się jak za rok Noubel przyjdzie jako nr 1.
04.04.2025 13:33
Eleven Sports 1
Już nie mogę się doczekać.
04.04.2025 13:32
Ok. Fajnie, że zostanie ale jakiegoś super skrzydłowego i tak musimy kupić
Myślę, że Vidović jest lepszą opcją.
14.04.2025 21:51
I bardzo dobrze. Niech idzie jak najdalej od Monachium.
14.04.2025 21:50
Moim zdaniem już Urbig niech gra do końca sezonu.
14.04.2025 21:49
Jak cały czas gra się tą samą 11 to co się dziwić, że są urazy.
14.04.2025 21:47
To było mecz. Oby więcej takich.
14.04.2025 21:46
On jeszcze w tym sezonie postrzela :)
14.04.2025 21:46
Panowie to trzeba wygrać.
14.04.2025 21:43
W życiu nie sądziłem, że Bayern może mieć takie kłopoty.
14.04.2025 21:42
Nasi nie zagrali źle. Brawo chłopaki.
13.04.2025 22:18
Bayern zdziesiątkowany oszczędzając siły na Inter wykonał dobrą robotę. Bayern też mógł wygrać ale 2-2 to dobry wynik.
13.04.2025 22:18
Tak jak gdzieś już pisałem. Wynik nadal jest otwarty.
13.04.2025 22:17
Nadal uważam, że powinien odejść.
13.04.2025 22:13
2-1 to nie jest zły wynik. To jest do odrobienia.
13.04.2025 22:11
Oby Gnabry miał więcej takich meczów.
13.04.2025 13:20
Inter pewnie idzie na mistrza. oby tylko w środę coś tam się zacięło.
13.04.2025 13:19
Gnabry 1.
Wypracował bramkę a potem sam strzelił.
Widać, że schudł i zaczął grać lepiej.
13.04.2025 13:18
Szkoda bo można było wygrać ale mecz był wyśmienity.
13.04.2025 13:17
Było widać, że dobrze Tomek czuję się na boisku.
13.04.2025 13:17
Manu to swoją drogą. Brakuje innych tak jak wspomniał @tapczan
13.04.2025 13:16
Wirtz to priorytet, a potem jeszcze kogoś do obrony.
13.04.2025 13:15
Chłopak przyszedł i myślał, że zagra 2-3 mecze a tu proszę. Nadal robi błędy ale mam wrażenie, że z meczu na mecz robi się coraz lepszy.
13.04.2025 13:15
Dobrze, że B04 stracił punkty. Te 6 pkt to nadal nie jest bezpieczna różnica.
13.04.2025 13:13
Najlepsze co mógł dać.
Bardzo dobry mecz i super mecz Gnabrego.
13.04.2025 13:12
Canal +? Od kiedy?
13.04.2025 13:11
Wrócił i pokazał się z bardzo dobrej strony. Brawo Tomek.
13.04.2025 13:11
U nas szpital. Dobrze, że niektórzy już zaczęli treningi.
13.04.2025 13:10
Powodzenia.
13.04.2025 13:09
Znów nie trafiłem :(
13.04.2025 13:09
W sumie transfer Gittensa dla mnie byłby ok. Tylko oby za rozsądne pieniądze.
12.04.2025 15:19
Wirtz i Williams jak najbardziej. Jeszcze pożądanego obrońcę i będzie dobrze.
12.04.2025 15:18
Wirtz kiedyś powiedział, że chce grać w jednym klubie z Musialą. Myślę, że wybierze Bayern.
12.04.2025 15:15
Podejrzewam, że zostanie sprzedany bo Bayern potrzebuje kasy.
12.04.2025 15:14
Brawa dla Hasana i Kahna którzy dawali bardzo wysokie kontrakty.
12.04.2025 15:13
Niestety ale Hasan dawał lukratywne kontrakty i gdyby były chociaż sukcesy to ta kasa by się zwróciła. Niestety tak nie jest i tak jak pisał chyba @tapczan są jeszcze osoby których trzeba spłacić.
12.04.2025 15:11
Min 40 mln i może iść.
11.04.2025 15:11
Tutaj Lothar ma rację. W złym kierunku to idzie.
11.04.2025 15:10
Akurat Kahn ma mało do powiedzenia aby krytykować bo sam był niestety beznadziejnym szefem.
11.04.2025 15:10
To chyba oczywiste. Manu nie będzie jeszcze gotowy.
11.04.2025 15:09
Gdyby Kane wtedy strzelił pewnie inaczej mecz by się potoczył. Nie winie go tylko stwierdzam, że byłby inaczej.
11.04.2025 15:09
Fajnie, że Tomek zagra. Może coś ustrzeli.
11.04.2025 15:08
BvB w BL nadal w kryzysie i z Bayernem nic nie ugrają.
11.04.2025 15:07
Powodzenia.
11.04.2025 15:07
Wytypowane. 3-1.
11.04.2025 15:07
Nie wiem czy to dobra decyzja.
11.04.2025 15:05
Nawet jeśli trzeba wziąć kredyt to warto. 2 max 3 lata i "on" spłaci kredyt.
10.04.2025 15:32
Można Uliemu dużo zarzucić ale dla Bayernu zrobi wszystko aby było lepiej.
10.04.2025 15:31
Tomek. Wierzymy, że jeszcze z nami zostaniesz.
10.04.2025 15:31
Ja coś czuję, że dostanie na jeszcze jeden rok.
10.04.2025 15:29
I dobrze. Przyda się.
10.04.2025 15:28
Dobrze, że wraca.
10.04.2025 15:27
Tym razem nie poszło.
10.04.2025 15:26
Powodzenia.
10.04.2025 15:19
Już ja wiem jak kończą tacy 17 latkowie. Przykład Tel.
10.04.2025 15:19
Nawet takim jak Kane może to się zdarzyć.
Gdyby strzelił mecz całkiem inaczej by się ułożył.
10.04.2025 14:54
I dobrze bo to obecnie najlepszy obrońca Bayernu.
10.04.2025 14:53
W sumie te bramki zwłaszcza ta pierwsza nie miała prawa wpaść. Zrobili naszą obroną jak małe dzieci.
10.04.2025 14:53
Inter jeszcze nie może być pewny awansu. Tu się jeszcze wszystko może odwrócić.
10.04.2025 14:52
Jeszcze nic straconego. Wynik cały czas jest otwarty zwłaszcza, że nie ma tego przepisu, że bramka na wyjeździe więcej znaczy.
10.04.2025 14:15
Nie grali źle. Inter miał więcej szczęścia.
10.04.2025 14:13
Teraz do trzeba iść Va Banque. Czyli dać co najlepsze i więcej graczy zaangażowanych w grę ofensywną.
10.04.2025 14:13
Najgorsze, że Bayern nie zagrał źle. Tych bramek można było uniknąć.
10.04.2025 14:11
Na szczęście nikt z nich nie dostał żółtej kartki.
10.04.2025 14:10
Liczby to ona ma ale czy takiego gracza Bayern potrzebuje? Chyba nie.
10.04.2025 14:09
Dać. To trzeba kasę na nowe transfery.
08.04.2025 15:23
To będzie bardzo wyrównany mecz. Każdy wynik może tu paść.
08.04.2025 15:23
Może lepiej Leona dać?
08.04.2025 15:22
Zgadzam się. o 23 oby nie było już miło.
08.04.2025 15:21
Same duże nazwiska. Ładny szpital.
08.04.2025 15:19
Coś czuję, że wygramy.
08.04.2025 15:18
Mimo wszytko powinien odejść. Numer weźmie Musiala, a pensję Wirtz.
08.04.2025 15:17
Wymagający przeciwnik. Duży sprawdzian dla VK.
08.04.2025 15:10
Jest hart walki. Brawo Bayern.
08.04.2025 15:09
No. W końcu :) 16 pkt :)
07.04.2025 15:52
Niech gra jak najwięcej bo chłopak ma potencjał.
07.04.2025 15:51
Super, że Leon zagra.
07.04.2025 15:50
Niech trenują. Mamy braki ale Inter jest do przejścia.
07.04.2025 15:50
Może też tragicznie zagrają z animi.
07.04.2025 15:50
Coś czuję, że tym razem to Bayern postawi czerwony autobus przed swoją bramką
07.04.2025 15:49
Nie będzie łatwo ale wierzę w chłopaków i wygramy :)
07.04.2025 15:47
Może jeszcze Tomek skusi się na jeden rok.
06.04.2025 17:21
Tak. Jeszcze jeno wypożyczenie do lepszego klubu, a potem do nas. On jeszcze się rozwinie.
06.04.2025 17:20
W sumie ja już o nim zapomniałem.
Niech walczy i niech wygra to.
Wracaj do zdrowia.
06.04.2025 17:19
Tak prawdę mówiąc Tomek jako piłkarz już nic by nie zdziałał. Gdyby został to tylko po to aby śrubować rekordy.
06.04.2025 17:18
Dobrze, że część już wraca z L4.
06.04.2025 17:17
Bez niego będzie bardzo ciężko. Oby następcy spisali się wzorowo.
06.04.2025 17:16
Też się przeraziłem czytając tytuł.
06.04.2025 17:16
Fajnie, że są 3 punkty ale widać, że jest jeszcze nad czym pracować.
06.04.2025 17:15
Chyba Tomek jeszcze w tym sezonie będzię dużo znaczyć dla Bayernu.
Fajnie byłoby gdyby częściej na 10 grał Vidovic.
06.04.2025 17:14
Szkoda, że Sane nie wykorzystał tej sytuacji sam na sam z bramkarzem.
05.04.2025 12:05
Mogło być lepiej. szkoda tej setki Sane.
05.04.2025 12:04
@BaltazarGabka
100% racji. popieram.
05.04.2025 12:04
Szkoda. Coś się kończy. Dziękujemy Tomek za wszystko co zrobiłeś dla klubu.
Tak trochę żartem ale może kolega Poldi do Górnika Cię ściągnie :)
05.04.2025 12:03
Coś czuję, że po sezonie tam u góry będą zmiana a Uli przejmie większą odpowiedzialność za klub.
05.04.2025 12:01
Oby szybko wrócił do zdrowia.
05.04.2025 12:00
Gdzie ta szybka gra która była za Juppa czy Flicka. Brakuje mi tego.
05.04.2025 12:00
Ja Tomka widzę jako przyszłego trenera Bayernu.
05.04.2025 11:59
Szału nie było ale ważne są 3 punkty.
05.04.2025 11:57
Oj. Wątpię, że tak będzie. Nie zdziwię się jak za rok Noubel przyjdzie jako nr 1.
04.04.2025 13:33
Eleven Sports 1
Już nie mogę się doczekać.
04.04.2025 13:32
Ok. Fajnie, że zostanie ale jakiegoś super skrzydłowego i tak musimy kupić
04.04.2025 13:32