DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 19

Czyli czas Leona w Bayernie już minął. AM może być ciekawe, choć dla niego lepiej byłoby gdyby został BL.

29.01.2026 12:13

1

Dobra 11. Brawo dla Urbiga.

29.01.2026 12:12

Jako zmiennik by się nadawał.

28.01.2026 20:01

Może to i lepiej.

28.01.2026 20:01

Jednak wolę tradycyjną LM. Podział na grupy i 2 drużyny wychodzą.

28.01.2026 20:00

Bo już się poznali na jego grze. Ale zobaczycie. Karl jeszcze nie jedno pokaże.

28.01.2026 20:00

Obecnie to najsilniejsza 11.

28.01.2026 19:59

Jak nic. Canal+. Jedyny wybór.

28.01.2026 19:59

Pięknie. Gratulacje.

28.01.2026 19:58

Dziś to My będziemy górą.

28.01.2026 19:58

Powodzenia. Marne szanse, ale próbować można.

28.01.2026 19:57

U nich większy szpital.

28.01.2026 19:57

Po 3 punkty.

28.01.2026 19:56

Na to się zanosiło już dawno.

28.01.2026 19:56

Samych sukcesów życzę.

28.01.2026 19:56

Powrót do korzeni :)

28.01.2026 19:55

2

Liczą się tylko 3 pkt.

27.01.2026 20:51

1

Zawsze w niego wierzyłem. Pamiętam jak niektórzy tutaj nie chcieli go. A tu proszę. Przyszedł za grosze i robi furorę.

27.01.2026 20:51

Ja mam wrażenie, że Kane gra częściej na 6 niż na 9.

27.01.2026 20:50

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, to tak jak jedna porażka nie czyni, że Bayern nie zdobędzie mistrza.

27.01.2026 20:49

Widać, że w Bayernie jest harmonia.

27.01.2026 20:48

1

Mi się cały czas wydaję, że on po sezonie odejdzie.

27.01.2026 20:48

Nie. Jakoś mnie nie przekonuje.

27.01.2026 20:47

Nie wybrał, tylko nie miał innego wyjścia. Doskonale wie, że do kadry Niemiec się nie załapie.

27.01.2026 20:47

Boję się, że może być za wcześnie.

27.01.2026 20:46

Lecimy tam aby wygrać :)

27.01.2026 20:46

Brawo. Gratulacje.

27.01.2026 20:45

Ostatni mecz w LM to wypadałoby wygrać.

27.01.2026 20:45

No i dobrze. Czas wracać do gry.

27.01.2026 20:44

Coś czuję, że to mały realny transfer.
A tam w tym campusie nie ma jakiegoś zdolnego 18 latka co gra dobrze w ataku?

26.01.2026 20:00

On jest jak wino. im straszy, tym lepszy.

26.01.2026 19:59

1

Zapomnieć o ostatnim meczu i jedziemy dalej.

26.01.2026 19:59

Oj coś czuję, że będzie mocne przetasowanie.

26.01.2026 19:58

Oho. Czuję powrót sagi.

26.01.2026 19:58

No pewnie, że nie jest łatwo. BL to obecnie jedna z najsilniejszych lig na świcie .

26.01.2026 19:57

1

Brawo dziewczyny.

26.01.2026 19:57

Ostatni mecz, więc musi być zwycięstwo.

26.01.2026 19:55

1

Wierze, że jeszcze wróci do optymalnej formy. On potrzebuje czasu.

26.01.2026 19:55

1

Tam zabrakło czegoś innego. Bayern grał spale i chyba trochę zlekceważył przeciwnika.

26.01.2026 19:55

Jest świeżo po kontuzji. Dajcie mu czas. Wierzę, że jeszcze się chłopak rozkręci.

26.01.2026 19:54

Jak nie zanosi się, że przebije się do podstawowego składu to lepiej go sprzedać.

26.01.2026 19:52

Nie znam. Ciężko mi określić.

25.01.2026 17:27

Niestety, dziś nisko.

25.01.2026 17:24

1

Kiedyś musiała paść.

25.01.2026 15:19

1

Powiem, że ciężko się ten mecz oglądało.

25.01.2026 15:19

Dobra wiadomość.

25.01.2026 15:18

No zawinił przy bramce, ale na krytykę nie zasłużył.

25.01.2026 15:17

1

Niech oni lepiej popatrzą na siebie. Gdzie jest BvB w LM, a gdzie Bayern HAHAHA.

25.01.2026 15:15

1

Kiedyś musiało to się zdarzyć. Szkoda, że u siebie i to z takim zespołem.

24.01.2026 19:09

2

Niestety, ale Bayern nie zasłużył na zwycięstwo.

24.01.2026 19:09

2

Nie było ich i Bayern przegrał.

24.01.2026 19:08

1

Tym razem VK źle postawił. No niestety. Zdarza się.

24.01.2026 19:07

Dobrze. Niech zostanie.

24.01.2026 19:07

Myślę, że on może powalczyć o pierwszą 11.

24.01.2026 19:07

1

Dziś nie dogonią. Trzeba czekać.

24.01.2026 19:06

Niestety, ale on na 10 się nie nadaje.

24.01.2026 19:05

żałuję, że oglądałem. Mecz męczący.

24.01.2026 19:05

Szybkiego powrotu do zdrowia legendo.

24.01.2026 19:05

1

Widać, że statystyki nic nie znaczą.

24.01.2026 19:04

1

Może to i lepiej.

24.01.2026 19:04

Nie mamy 10. Jamal jeszcze nie jest gotowy na 90 min.

24.01.2026 09:45

Tylko 3 pkt.

24.01.2026 09:44

1

Ta saga długo będzie trwać.

24.01.2026 09:43

Co prawda widać, że Leon się stara, ale mocno zjechał z formą.

24.01.2026 09:42

2

Panowie. Ja poproszę o 3 pkt.

23.01.2026 21:51

1

Jeśli Leon odejdzie to lepiej dać szansę młodemu niż kogoś kupować, zwłaszcza, że ta pozycja jest dobrze obsadzona.

23.01.2026 21:51

1

Robi się nieciekawie.

23.01.2026 21:50

Oby ten wirus szybko został zlikwidowany.

23.01.2026 21:50

Koszty kupna i utrzymania piłkarza są kosmiczne. Powinno to być jakoś ukrócone.

23.01.2026 21:49

On już w tym sezonie miał być sprzedany. Latem pewnie odejdzie.

23.01.2026 21:48

1

Im szybciej tym lepiej.

23.01.2026 21:47

Ja i tak czekam na oficjalne info.

23.01.2026 21:47

Niech się chłop kuruje.

23.01.2026 21:46

1

Idziemy jak Burza.

23.01.2026 21:46

Oby ta przebudowa dała więcej efektów. Potrzebujemy więcej młodych do składu.

23.01.2026 21:45

Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

23.01.2026 21:45

Po kolejne 3 pkt.

23.01.2026 21:44

Niech oni czasem się zastanowią 2 razy i wtedy nich szleją

23.01.2026 21:44

Jest za wcześnie aby ich porównywać do Franca i Arjena.

23.01.2026 21:43

1

Piękna kasa. Brawo :)

23.01.2026 21:43

Tak coś Bayern ostatnio gra. I połowa słaba, a w drugiej jest pogrom.

23.01.2026 21:42

Brawo!!!

22.01.2026 15:12

Może teraz mi pójdzie lepiej.

22.01.2026 15:11

Jeszcze nie jeden rekord pobije.

22.01.2026 15:11

Bayern to jeden z nielicznych klubów, który jest prowadzony mądrze.

22.01.2026 15:10

Niech jeszcze potrenuje, ale jest na dobrej drodze aby był topowym zawodnikiem.

22.01.2026 15:10

No, ale teraz są pochwały :)

22.01.2026 15:09

1

Brawo Bayern.

22.01.2026 15:09

Czas VK wykorzystuje świetnie.

22.01.2026 15:08

Niech porządnie wyleczy kontuzje i niech wtedy wraca.

22.01.2026 15:08

Słabo mi idzie to obstawianie.

22.01.2026 15:07

1

Elegancko :)

22.01.2026 15:05

1

Wczoraj nawet dobry mecz zagrał.

22.01.2026 15:05

1

Trochę męczarni była, ale są 3 punkty.

22.01.2026 15:04

W następnym już zagra.

22.01.2026 15:04

1

Pierwsza połowa to było walenie głową w mur. W drugie była znacząca poprawa.

22.01.2026 15:03

Wanner jak większość naszych talentów gdzieś zaginął.

22.01.2026 15:03

Kane to jeden z najlepszych napastników jakich mieliśmy.

22.01.2026 15:02

Po pierwszej połowie pachniało sensacją.

22.01.2026 15:02

Słabo sobie radzi na bokach, Lepiej gdyby grał na 6 lub 8.

22.01.2026 15:01