Komentarze
Czyli czas Leona w Bayernie już minął. AM może być ciekawe, choć dla niego lepiej byłoby gdyby został BL.
29.01.2026 12:13
Dobra 11. Brawo dla Urbiga.
29.01.2026 12:12
Jako zmiennik by się nadawał.
28.01.2026 20:01
Może to i lepiej.
Jednak wolę tradycyjną LM. Podział na grupy i 2 drużyny wychodzą.
28.01.2026 20:00
Bo już się poznali na jego grze. Ale zobaczycie. Karl jeszcze nie jedno pokaże.
Obecnie to najsilniejsza 11.
28.01.2026 19:59
Jak nic. Canal+. Jedyny wybór.
Pięknie. Gratulacje.
28.01.2026 19:58
Dziś to My będziemy górą.
Powodzenia. Marne szanse, ale próbować można.
28.01.2026 19:57
U nich większy szpital.
Po 3 punkty.
28.01.2026 19:56
Na to się zanosiło już dawno.
Samych sukcesów życzę.
Powrót do korzeni :)
28.01.2026 19:55
Liczą się tylko 3 pkt.
27.01.2026 20:51
Zawsze w niego wierzyłem. Pamiętam jak niektórzy tutaj nie chcieli go. A tu proszę. Przyszedł za grosze i robi furorę.
Ja mam wrażenie, że Kane gra częściej na 6 niż na 9.
27.01.2026 20:50
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, to tak jak jedna porażka nie czyni, że Bayern nie zdobędzie mistrza.
27.01.2026 20:49
Widać, że w Bayernie jest harmonia.
27.01.2026 20:48
Mi się cały czas wydaję, że on po sezonie odejdzie.
Nie. Jakoś mnie nie przekonuje.
27.01.2026 20:47
Nie wybrał, tylko nie miał innego wyjścia. Doskonale wie, że do kadry Niemiec się nie załapie.
Boję się, że może być za wcześnie.
27.01.2026 20:46
Lecimy tam aby wygrać :)
Brawo. Gratulacje.
27.01.2026 20:45
Ostatni mecz w LM to wypadałoby wygrać.
No i dobrze. Czas wracać do gry.
27.01.2026 20:44
Coś czuję, że to mały realny transfer. A tam w tym campusie nie ma jakiegoś zdolnego 18 latka co gra dobrze w ataku?
26.01.2026 20:00
On jest jak wino. im straszy, tym lepszy.
26.01.2026 19:59
Zapomnieć o ostatnim meczu i jedziemy dalej.
Oj coś czuję, że będzie mocne przetasowanie.
26.01.2026 19:58
Oho. Czuję powrót sagi.
No pewnie, że nie jest łatwo. BL to obecnie jedna z najsilniejszych lig na świcie .
26.01.2026 19:57
Brawo dziewczyny.
Ostatni mecz, więc musi być zwycięstwo.
26.01.2026 19:55
Wierze, że jeszcze wróci do optymalnej formy. On potrzebuje czasu.
Tam zabrakło czegoś innego. Bayern grał spale i chyba trochę zlekceważył przeciwnika.
Jest świeżo po kontuzji. Dajcie mu czas. Wierzę, że jeszcze się chłopak rozkręci.
26.01.2026 19:54
Jak nie zanosi się, że przebije się do podstawowego składu to lepiej go sprzedać.
26.01.2026 19:52
Nie znam. Ciężko mi określić.
25.01.2026 17:27
Niestety, dziś nisko.
25.01.2026 17:24
Kiedyś musiała paść.
25.01.2026 15:19
Powiem, że ciężko się ten mecz oglądało.
Dobra wiadomość.
25.01.2026 15:18
No zawinił przy bramce, ale na krytykę nie zasłużył.
25.01.2026 15:17
Niech oni lepiej popatrzą na siebie. Gdzie jest BvB w LM, a gdzie Bayern HAHAHA.
25.01.2026 15:15
Kiedyś musiało to się zdarzyć. Szkoda, że u siebie i to z takim zespołem.
24.01.2026 19:09
Niestety, ale Bayern nie zasłużył na zwycięstwo.
Nie było ich i Bayern przegrał.
24.01.2026 19:08
Tym razem VK źle postawił. No niestety. Zdarza się.
24.01.2026 19:07
Dobrze. Niech zostanie.
Myślę, że on może powalczyć o pierwszą 11.
Dziś nie dogonią. Trzeba czekać.
24.01.2026 19:06
Niestety, ale on na 10 się nie nadaje.
24.01.2026 19:05
żałuję, że oglądałem. Mecz męczący.
Szybkiego powrotu do zdrowia legendo.
Widać, że statystyki nic nie znaczą.
24.01.2026 19:04
Nie mamy 10. Jamal jeszcze nie jest gotowy na 90 min.
24.01.2026 09:45
Tylko 3 pkt.
24.01.2026 09:44
Ta saga długo będzie trwać.
24.01.2026 09:43
Co prawda widać, że Leon się stara, ale mocno zjechał z formą.
24.01.2026 09:42
Panowie. Ja poproszę o 3 pkt.
23.01.2026 21:51
Jeśli Leon odejdzie to lepiej dać szansę młodemu niż kogoś kupować, zwłaszcza, że ta pozycja jest dobrze obsadzona.
Robi się nieciekawie.
23.01.2026 21:50
Oby ten wirus szybko został zlikwidowany.
Koszty kupna i utrzymania piłkarza są kosmiczne. Powinno to być jakoś ukrócone.
23.01.2026 21:49
On już w tym sezonie miał być sprzedany. Latem pewnie odejdzie.
23.01.2026 21:48
Im szybciej tym lepiej.
23.01.2026 21:47
Ja i tak czekam na oficjalne info.
Niech się chłop kuruje.
23.01.2026 21:46
Idziemy jak Burza.
Oby ta przebudowa dała więcej efektów. Potrzebujemy więcej młodych do składu.
23.01.2026 21:45
Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Po kolejne 3 pkt.
23.01.2026 21:44
Niech oni czasem się zastanowią 2 razy i wtedy nich szleją
Jest za wcześnie aby ich porównywać do Franca i Arjena.
23.01.2026 21:43
Piękna kasa. Brawo :)
Tak coś Bayern ostatnio gra. I połowa słaba, a w drugiej jest pogrom.
23.01.2026 21:42
Brawo!!!
22.01.2026 15:12
Może teraz mi pójdzie lepiej.
22.01.2026 15:11
Jeszcze nie jeden rekord pobije.
Bayern to jeden z nielicznych klubów, który jest prowadzony mądrze.
22.01.2026 15:10
Niech jeszcze potrenuje, ale jest na dobrej drodze aby był topowym zawodnikiem.
No, ale teraz są pochwały :)
22.01.2026 15:09
Brawo Bayern.
Czas VK wykorzystuje świetnie.
22.01.2026 15:08
Niech porządnie wyleczy kontuzje i niech wtedy wraca.
Słabo mi idzie to obstawianie.
22.01.2026 15:07
Elegancko :)
22.01.2026 15:05
Wczoraj nawet dobry mecz zagrał.
Trochę męczarni była, ale są 3 punkty.
22.01.2026 15:04
W następnym już zagra.
Pierwsza połowa to było walenie głową w mur. W drugie była znacząca poprawa.
22.01.2026 15:03
Wanner jak większość naszych talentów gdzieś zaginął.
Kane to jeden z najlepszych napastników jakich mieliśmy.
22.01.2026 15:02
Po pierwszej połowie pachniało sensacją.
Słabo sobie radzi na bokach, Lepiej gdyby grał na 6 lub 8.
22.01.2026 15:01
Czyli czas Leona w Bayernie już minął. AM może być ciekawe, choć dla niego lepiej byłoby gdyby został BL.
29.01.2026 12:13
Dobra 11. Brawo dla Urbiga.
29.01.2026 12:12
Jako zmiennik by się nadawał.
28.01.2026 20:01
Może to i lepiej.
28.01.2026 20:01
Jednak wolę tradycyjną LM. Podział na grupy i 2 drużyny wychodzą.
28.01.2026 20:00
Bo już się poznali na jego grze. Ale zobaczycie. Karl jeszcze nie jedno pokaże.
28.01.2026 20:00
Obecnie to najsilniejsza 11.
28.01.2026 19:59
Jak nic. Canal+. Jedyny wybór.
28.01.2026 19:59
Pięknie. Gratulacje.
28.01.2026 19:58
Dziś to My będziemy górą.
28.01.2026 19:58
Powodzenia. Marne szanse, ale próbować można.
28.01.2026 19:57
U nich większy szpital.
28.01.2026 19:57
Po 3 punkty.
28.01.2026 19:56
Na to się zanosiło już dawno.
28.01.2026 19:56
Samych sukcesów życzę.
28.01.2026 19:56
Powrót do korzeni :)
28.01.2026 19:55
Liczą się tylko 3 pkt.
27.01.2026 20:51
Zawsze w niego wierzyłem. Pamiętam jak niektórzy tutaj nie chcieli go. A tu proszę. Przyszedł za grosze i robi furorę.
27.01.2026 20:51
Ja mam wrażenie, że Kane gra częściej na 6 niż na 9.
27.01.2026 20:50
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, to tak jak jedna porażka nie czyni, że Bayern nie zdobędzie mistrza.
27.01.2026 20:49
Widać, że w Bayernie jest harmonia.
27.01.2026 20:48
Mi się cały czas wydaję, że on po sezonie odejdzie.
27.01.2026 20:48
Nie. Jakoś mnie nie przekonuje.
27.01.2026 20:47
Nie wybrał, tylko nie miał innego wyjścia. Doskonale wie, że do kadry Niemiec się nie załapie.
27.01.2026 20:47
Boję się, że może być za wcześnie.
27.01.2026 20:46
Lecimy tam aby wygrać :)
27.01.2026 20:46
Brawo. Gratulacje.
27.01.2026 20:45
Ostatni mecz w LM to wypadałoby wygrać.
27.01.2026 20:45
No i dobrze. Czas wracać do gry.
27.01.2026 20:44
Coś czuję, że to mały realny transfer.
A tam w tym campusie nie ma jakiegoś zdolnego 18 latka co gra dobrze w ataku?
26.01.2026 20:00
On jest jak wino. im straszy, tym lepszy.
26.01.2026 19:59
Zapomnieć o ostatnim meczu i jedziemy dalej.
26.01.2026 19:59
Oj coś czuję, że będzie mocne przetasowanie.
26.01.2026 19:58
Oho. Czuję powrót sagi.
26.01.2026 19:58
No pewnie, że nie jest łatwo. BL to obecnie jedna z najsilniejszych lig na świcie .
26.01.2026 19:57
Brawo dziewczyny.
26.01.2026 19:57
Ostatni mecz, więc musi być zwycięstwo.
26.01.2026 19:55
Wierze, że jeszcze wróci do optymalnej formy. On potrzebuje czasu.
26.01.2026 19:55
Tam zabrakło czegoś innego. Bayern grał spale i chyba trochę zlekceważył przeciwnika.
26.01.2026 19:55
Jest świeżo po kontuzji. Dajcie mu czas. Wierzę, że jeszcze się chłopak rozkręci.
26.01.2026 19:54
Jak nie zanosi się, że przebije się do podstawowego składu to lepiej go sprzedać.
26.01.2026 19:52
Nie znam. Ciężko mi określić.
25.01.2026 17:27
Niestety, dziś nisko.
25.01.2026 17:24
Kiedyś musiała paść.
25.01.2026 15:19
Powiem, że ciężko się ten mecz oglądało.
25.01.2026 15:19
Dobra wiadomość.
25.01.2026 15:18
No zawinił przy bramce, ale na krytykę nie zasłużył.
25.01.2026 15:17
Niech oni lepiej popatrzą na siebie. Gdzie jest BvB w LM, a gdzie Bayern HAHAHA.
25.01.2026 15:15
Kiedyś musiało to się zdarzyć. Szkoda, że u siebie i to z takim zespołem.
24.01.2026 19:09
Niestety, ale Bayern nie zasłużył na zwycięstwo.
24.01.2026 19:09
Nie było ich i Bayern przegrał.
24.01.2026 19:08
Tym razem VK źle postawił. No niestety. Zdarza się.
24.01.2026 19:07
Dobrze. Niech zostanie.
24.01.2026 19:07
Myślę, że on może powalczyć o pierwszą 11.
24.01.2026 19:07
Dziś nie dogonią. Trzeba czekać.
24.01.2026 19:06
Niestety, ale on na 10 się nie nadaje.
24.01.2026 19:05
żałuję, że oglądałem. Mecz męczący.
24.01.2026 19:05
Szybkiego powrotu do zdrowia legendo.
24.01.2026 19:05
Widać, że statystyki nic nie znaczą.
24.01.2026 19:04
Może to i lepiej.
24.01.2026 19:04
Nie mamy 10. Jamal jeszcze nie jest gotowy na 90 min.
24.01.2026 09:45
Tylko 3 pkt.
24.01.2026 09:44
Ta saga długo będzie trwać.
24.01.2026 09:43
Co prawda widać, że Leon się stara, ale mocno zjechał z formą.
24.01.2026 09:42
Panowie. Ja poproszę o 3 pkt.
23.01.2026 21:51
Jeśli Leon odejdzie to lepiej dać szansę młodemu niż kogoś kupować, zwłaszcza, że ta pozycja jest dobrze obsadzona.
23.01.2026 21:51
Robi się nieciekawie.
23.01.2026 21:50
Oby ten wirus szybko został zlikwidowany.
23.01.2026 21:50
Koszty kupna i utrzymania piłkarza są kosmiczne. Powinno to być jakoś ukrócone.
23.01.2026 21:49
On już w tym sezonie miał być sprzedany. Latem pewnie odejdzie.
23.01.2026 21:48
Im szybciej tym lepiej.
23.01.2026 21:47
Ja i tak czekam na oficjalne info.
23.01.2026 21:47
Niech się chłop kuruje.
23.01.2026 21:46
Idziemy jak Burza.
23.01.2026 21:46
Oby ta przebudowa dała więcej efektów. Potrzebujemy więcej młodych do składu.
23.01.2026 21:45
Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
23.01.2026 21:45
Po kolejne 3 pkt.
23.01.2026 21:44
Niech oni czasem się zastanowią 2 razy i wtedy nich szleją
23.01.2026 21:44
Jest za wcześnie aby ich porównywać do Franca i Arjena.
23.01.2026 21:43
Piękna kasa. Brawo :)
23.01.2026 21:43
Tak coś Bayern ostatnio gra. I połowa słaba, a w drugiej jest pogrom.
23.01.2026 21:42
Brawo!!!
22.01.2026 15:12
Może teraz mi pójdzie lepiej.
22.01.2026 15:11
Jeszcze nie jeden rekord pobije.
22.01.2026 15:11
Bayern to jeden z nielicznych klubów, który jest prowadzony mądrze.
22.01.2026 15:10
Niech jeszcze potrenuje, ale jest na dobrej drodze aby był topowym zawodnikiem.
22.01.2026 15:10
No, ale teraz są pochwały :)
22.01.2026 15:09
Brawo Bayern.
22.01.2026 15:09
Czas VK wykorzystuje świetnie.
22.01.2026 15:08
Niech porządnie wyleczy kontuzje i niech wtedy wraca.
22.01.2026 15:08
Słabo mi idzie to obstawianie.
22.01.2026 15:07
Elegancko :)
22.01.2026 15:05
Wczoraj nawet dobry mecz zagrał.
22.01.2026 15:05
Trochę męczarni była, ale są 3 punkty.
22.01.2026 15:04
W następnym już zagra.
22.01.2026 15:04
Pierwsza połowa to było walenie głową w mur. W drugie była znacząca poprawa.
22.01.2026 15:03
Wanner jak większość naszych talentów gdzieś zaginął.
22.01.2026 15:03
Kane to jeden z najlepszych napastników jakich mieliśmy.
22.01.2026 15:02
Po pierwszej połowie pachniało sensacją.
22.01.2026 15:02
Słabo sobie radzi na bokach, Lepiej gdyby grał na 6 lub 8.
22.01.2026 15:01