DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 16

1

Nie licząc ostatniego meczu widać, że Jamal wraca do formy.

25.02.2026 21:09

1

Po zwolnieniu Tuchela, chciałem aby Bayern poprowadził Julek albo Hansi.
Jest VK i widać, że robi doskonałą robotę. Belg to był strzał w 10.

24.02.2026 21:25

1

Słabo to wygląda. Mam nadzieję, że wyzdrowieją na mecz z BvB.

24.02.2026 21:24

1

"W Bayernie obowiązuje stała zasada: młodsi zawodnicy, tacy jak Karl czy Tom Bischof (20 l.), na początku otrzymują mniejsze samochody służbowe – w ich przypadku to Audi Q4 Sportback e-tron (w wersji 55 quattro od 59 000 euro, 340 KM)." zabrzmiało to jak kara, ale gdybym ja takie dostał to byłbym mega zadowolony, choć osobiście sceptycznie podchodzę to eklektycznych aut.

24.02.2026 21:23

1

On ma 20 lat więc na spokojnie. Nawet jak nie pojedzie na mundial to na euro już na 100%.

24.02.2026 21:19

2

Ja już wcześniej dostrzegłem, że to drugi Toni.

24.02.2026 21:18

1

No i elegancko. Chłopak ma potencjał i jeszcze nie raz pokaże na co go stać.

24.02.2026 21:17

1

Chwała trenerowi, że sprowadził Diaza.

24.02.2026 21:17

1

Oj będą, będą :)

24.02.2026 15:00

1

Złoty akcent bo przychodzą złote lata dla Bayernu.

24.02.2026 15:00

1

Po 30 minutach powinno być już 2-0 dla nas.

24.02.2026 14:59

2

Byłoby super jakby zdążył na ten mecz.

24.02.2026 14:59

1

Ja cały czas wolę aby to Nico do nas przyszedł.

24.02.2026 14:58

Dobrze, że zmądrzał :)

24.02.2026 14:58

1

Super, że wraca.

24.02.2026 14:57

1

Ma rację. Nawet ze słabą drużyną trzeba być skoncentrowany na 100%.

24.02.2026 14:57

1

Do formy przed kontuzją dużo mu brakuje, ale widać, że powoli wraca stary dobry Jamal.

24.02.2026 14:56

1

Goni, goni i przegoni.

24.02.2026 14:56

1

Sprowadzenia Taha to było bardzo dobrym posunięciem. Nie wiem dlaczego były osoby krytycznie do niego nastawione.

24.02.2026 14:55

2

Jak zagra, to będzie dla nas wzmocnieniem.

24.02.2026 14:54

1

Ciekawe kogo Bayern sprowadzi?

23.02.2026 15:22

1

Jeszcze parę lat u nas pogra.

23.02.2026 15:21

1

Widać, że Jamal z meczu na mecz robi postępy. Co prawda ten sobotni nie był udany, ale poprzednia miał dobre. Wierzę, że Jamal wróci do optymalnej formy.

23.02.2026 15:21

1

Brawo Harry.

23.02.2026 15:20

1

Ja Leona widzę w BL. Tu w Niemczech dobrze się czuje.

23.02.2026 15:20

2

Krytyka słuszna. Skoro sytuacja była fatalna to lepiej byłoby gdyby wybił w aut.

23.02.2026 15:19

2

Wow. Brawo dziewczyny.

23.02.2026 15:18

1

Zapowiada się super meczyk :)

23.02.2026 15:18

1

Nasza drużyna potrafi zrobić nam dreszczyk.

22.02.2026 22:12

1

Może jeszcze mundial nie dla niego, ale euro czemu nie.

22.02.2026 22:12

1

Będą nerwy jak ostatnio. Kontrakty na ostanią chwilę

22.02.2026 22:11

1

Brawo Jamal. Czekamy na piękne bramki. Widać, że powoli wraca to co było przed kontuzją.

22.02.2026 22:10

2

Wracaj do zdrowia. Trochę długa ta przerwa.

22.02.2026 22:10

1

No i to jest sprawdziwy Bawarczyk :)

22.02.2026 22:09

1

Remis BvB z Bykami to jest dla nas bardzo dobry wynik :)

22.02.2026 22:09

1

Ocenione.

22.02.2026 22:07

1

To był dobry mecz.

22.02.2026 22:07

1

To co zrobił Jo nie powinno się już powtórzyć.

22.02.2026 22:07

1

Będzie go tam nam brakowało. Oby szybko wrócił do zdrowia.

22.02.2026 22:06

1

Wypożyczenie do B04 to był strzał w 10. Gdyby nie to wypożyczanie, to pewnie tułałby się po drugoligowych boiskach.

22.02.2026 22:06

1

Zgadza się. Ja się cieszę, że Uli ma coś jeszcze do powiedzenia.

22.02.2026 22:05

1

To był bardzo dobry mecz. Frankfurt dał nam nerwówkę.

22.02.2026 22:04

1

Ja sceptycznie podchodziłem do VK, ale teraz twierdzę, że to był znakomity wybór.

22.02.2026 22:03

2

Szkoda. By się przydał.

21.02.2026 13:22

1

11 ok. Damy radę.

21.02.2026 13:21

1

Gratulacje.

21.02.2026 13:21

No to odliczamy. E11.

21.02.2026 13:20

Myślałem, że u nich lepiej wygląda sytuacja kadrowa.

21.02.2026 13:20

1

W osłabieniu, ale damy radę.

21.02.2026 13:19

1

Przecież ich nie stać na niego.

21.02.2026 13:19

1

Służby to ogarną.

21.02.2026 13:19

1

Sane jak przychodził grał świetnie. 10 na plecach też zobowiązuje. Tylko niestety z każdym miesiącem grał gorzej i pamiętamy jego ostatnie sezony. Jak w typerze dostał 4 to było dobrze.

21.02.2026 09:57

1

Co by nie mówić to rasizm trzeba zwalczać.

21.02.2026 09:53

1

Nie będę za nim płakać.

20.02.2026 19:37

Pojawiają się nowe nazwiska. Mimo oszczędności jakie planuje Bayern to okienko transferowe może być ciekawe.

20.02.2026 19:37

@tapczan
I u Wirtza.

20.02.2026 19:35

Cały Konrad. Świetny piłkarz i człowiek.

20.02.2026 19:34

1

Powodzenia. Idziemy po wygraną.

20.02.2026 14:12

1

Jego niepewność trwa już wiele lat.

20.02.2026 14:12

1

I tego mu życzę :)

20.02.2026 14:11

1

Liczymy na same wygrane i zdobycie Mistrza Świata. Niestety, ale jakoś nie wierzę w naszą kadrę, choć Pan Urban mocno ją zmienił.

20.02.2026 14:11

Bez tej dwójki będzie ciężko.

20.02.2026 14:10

1

Powodzenia dziewczyny.

20.02.2026 14:09

1

I niech ta zasada trwa jak najdłużej.

20.02.2026 14:09

Tylko wygrana, choć będzie ciężko.

20.02.2026 14:08

1

Skąd bankruty tyle kasy mają?

20.02.2026 14:08

1

Jak cena będzie normalna to można byłoby go ściągnąć.

20.02.2026 14:08

Był. Poczuł klimat i pewnie zaraz z tego pobytu książkę napiszę.
Warunki pewnie w celi miał podobne do tych co Siara w filmie kilerów 2-óch

20.02.2026 14:07

Tyle kasy poszło na AA. Myślałem, że dach tam będzie zamykany.

20.02.2026 14:06

Jeszcze nie, ale idzie to w dobrym kierunku.

20.02.2026 14:05

To niestety jest duże osłabienie dla Bayernu.

20.02.2026 14:04

Yyyyy. NIE.

20.02.2026 14:04

1

I duża kasa wpadnie. Tak się robi pieniądze.

19.02.2026 15:42

1

Brawo Harry.

19.02.2026 15:42

Tak to jest jak się ktoś nie stosuje do przepisów.

19.02.2026 15:41

Też jestem spokojny. Przedłuży umowę.

19.02.2026 15:41

Będzie ciężko go wyrwać.

19.02.2026 15:41

Uli to jednak ma klasę.

19.02.2026 15:40

1

Tak jak pisałem wcześniej. Będzie jeden duży transfer, a reszt to będzie uzupełnienie składu.

19.02.2026 15:40

Warto zobaczyć naszych juniorów.

19.02.2026 15:39

Idziemy dalej po 3 pkt.

19.02.2026 15:38

1

Czy ja wiem. Ostatnio Bayern miął napięty kalendarz i pewnie dlatego już tak dobrze nie szło. Na spokojnie. Jest dobra atmosfera, wszyscy są zdrowi, więc będzie dobrze.

18.02.2026 20:58

Może sprowadzimy jednego zawodnika za grubą kasę, a reszta to będzie takie uzupełnienie składu.

18.02.2026 20:57

O. Myślę, że to byłby dobry ruch transferowy.

18.02.2026 13:56

1

Diaz to rozpędzony pociąg. Tak trzymać.

18.02.2026 13:55

1

Wszyscy są pod ogromnym wrażeniem pracy VK.

18.02.2026 13:55

2

No wiadomo. Bayern jest najlepszy.

18.02.2026 13:54

2

To będzie drugi Kimmich.

17.02.2026 20:16

1

Nie wiem czy go warto sprowadzać.

17.02.2026 20:16

1

Jak będzie normalna cena to można wtedy pomyśleć.

17.02.2026 20:15

1

Kane dobrze się czuje w Monachium i nigdzie się nie wybiera.

17.02.2026 15:19

1

Jak dadzą dobrą ofertę to dlaczego nie.

17.02.2026 15:18

Manu jest jak wino. Im starszy tym lepszy.

17.02.2026 15:18

Jako numer 4 może pojechać.

17.02.2026 15:17

Ile to już Bayern tych tlenów miał. Prawie nikt się nie wybił.

17.02.2026 15:17

1

Trenować chłopaki. Trenować.

17.02.2026 15:16

1

Przynajmniej dziewczyny odpoczną trochę.

17.02.2026 15:16

@tapczan
Mi się przypomina mecz Bayern- Real sędziowany przez tego Węgra Kassiaiego.

17.02.2026 15:16

1

Ma duże szanse. Jak nie teraz to za rok.

17.02.2026 15:15

Niech nie narzekają. Mają super strzelca Wirtza :D

17.02.2026 15:14