Komentarze
Powodzenia.
12.03.2026 14:37
No to nie zatrzymujemy się i idziemy po następne 3 pkt aby zamknąć już BL.
Może jeszcze BL nie jest tak atrakcyjna jak PL, ale z roku na rok jest lepiej i może za 5 lat te kwoty się zrównają.
12.03.2026 14:35
Aj nie dobrze. Wracajcie szybko do zdrowia.
11.03.2026 20:21
Czyżby już mu woda sodowa do głowy uderzyła.
11.03.2026 20:19
To jest Frank i Arjen w jednej osobie.
Wracajcie chłopaki szybko do domu.
11.03.2026 20:18
Przecież wszyscy tak robią jak jest okazja. Ameryki nikt nie odkrył.
Dawno takich nagłówków o Bayernie nie czytałem. Czyżby mamy drużynę tak dobrą jak za Juppa czy Hansiego?
11.03.2026 20:17
Szkoda, że nie udało się utrzymać 0 z tyłu, ale i tak jestem dumny z naszej drużyny. Rewanż to już tylko formalność.
11.03.2026 20:15
Olise jest młodym zawodnikiem, więc jeszcze może być dużo lepszym piłkarzem.
11.03.2026 20:14
To był pojedynek jednostronny. Atalanta całkiem się pogubiła.
11.03.2026 12:14
Wracaj do zdrowia. Dobrze, że Manu wraca.
@Silesi Dokładnie. Mało, który Niemiec zrobił karierę w PL. Mamy przykład Wirtza czy Wernera.
Davies I Jamal szybko wrócą. Gorzej z Urbigiem. Na szczęście wraca Manu.
11.03.2026 12:13
Tutaj spokojnie wynik dla Bayernu mógł być dwucyfrowy.
11.03.2026 12:12
Takie oceny lubię wystawiać.
11.03.2026 12:10
Piękne to było widowisko.
Kurcze. Nie dobrze to wygląda. Oby to nic poważnego nie było.
No proszę. Bez Kane też można wysoko wygrać. Brawo Bayern.
11.03.2026 12:09
Czas odprawidz Włochów.
10.03.2026 19:05
To będzie prawdziwy sprawdzian dla Urbiga i mam nadzieję, że zaliczy go bardzo dobrze.
10.03.2026 19:04
Na tym etapie nie ma łatwych meczy.
Tą pozycję mamy dobrze obsadzoną więc chyba lepiej dawać szanse komuś z młodzieży.
10.03.2026 15:35
Mecz łatwy nie będzie, ale wierzę w naszych chłopaków.
10.03.2026 15:34
Coś czuję, że Ito po tym sezonie nas opuści.
Dobra 11. Idziemy po zwycięstwo.
Coś czuję, że to nie będzie spacerek, ale wygramy to.
10.03.2026 15:33
Do boju. Józek. Pokaż się z dobrej strony.
C+ jest więc tam się obejrzy.
10.03.2026 15:32
10.03.2026 15:31
A Kane czasem nie miał zagrać? Z tego co wiem to zagra,
Nie ważne ile. Ważne aby wygrać.
10.03.2026 15:30
Ja bym jednak próbował Laimera zatrzymać.
Czekamy i zobaczymy jak się potoczy jego kariera.
10.03.2026 15:29
No to czekamy.
09.03.2026 17:07
Myślę, że jako nr 3 lub 4 mógłby jechać i poczuć tą atmosferę.
09.03.2026 17:06
No i super. On nam się przyda.
Oby tylko woda sodowa nie uderzyła mu do głowy.
09.03.2026 17:05
Jeszcze rok i koniec.
09.03.2026 17:04
No może teraz faktycznie coś tam się ruszyło.
realik. Łapy precz od piłkarzy Bayernu.
09.03.2026 17:03
Leon zostanie w BL. W tej lidze czuję się najlepiej.
To jest duże osłabienie dla B04.
09.03.2026 17:02
Już obstawione.
Grają dobry football, ale Bayern jest lepszy.
08.03.2026 19:33
Pięknie. Niech dalej go wystawiają jak nie jest w pełni zdrów.
Yyyyy. NIE.
08.03.2026 19:32
I dobrze., Przyda mu się takie wsparcie.
Również. Powodzenia.
08.03.2026 19:31
Bayern na Ciebie czeka.
Borussia strała się i to było widać, ale Bayern był zdecydowanie lepszy.
Pewnie oszczędzali siły przed wtorkiem.
08.03.2026 19:30
Mullerów było dwóch i nikt ich nie zastąpi.
Jedziemy z nimi. 2-0 dla nas :)
08.03.2026 19:29
Myślę, że teraz jest nam niepotrzebny.
08.03.2026 19:28
Najlepsze skrzydła od czasu Franka i Arjena.
08.03.2026 19:27
Leon w ostatnim meczu pokazał, że chce zostać w Bayernie.
07.03.2026 19:36
Ten mecz miał udany. Widać, że brakuje mu techniki i szybkości ale rozegrał całkiem dobry mecz.
A mógł spokojnie stać obok Harrego i patrzeć jak jego następca broni.
07.03.2026 19:35
Czyżby to nasz przyszły kapitan? Jo i Harry są po 30 więc kto wie.
07.03.2026 19:34
Oby był gotowy bo będzie nam bardzo potrzebny.
07.03.2026 19:33
Niech gra jeszcze przez rok, ale niech więcej szans dostaje Urbig.
07.03.2026 19:32
W końcu mogę dać dobrą notę Jacksonowi.
To był dobry mecz. Brawo Bayern.
07.03.2026 19:31
Nie wiem czy jest sens ściągać 16 czy 17 latków skoro masę jest takich u nas w campusie.
Powodzenia młody.
07.03.2026 10:13
Trzeba było dać mu odpocząć. Urbig spokojnie by sobie poradził.
Cieszy mnie dobry mecz Leona. Może jeszcze ma nadzieję, że dostanie nowy kontrakt.
07.03.2026 10:12
Mówiłem aby dać od początku Urbiga, a Manu szykować na Atalnte. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Spacerek to nie był, ale Bayern jak zawsze. Walec i tyle.
07.03.2026 10:11
Wczoraj Kane zbliżyłby się do lewego.
07.03.2026 10:10
Dostał 30 min i jedną sytuację miał. Brawo. Niech się chłopak rozwija.
Nie jestem fanem Jacksona, ale wczoraj zagrał świetny mecz. Niestety szybkość i technika nadal daleko w tyle.
07.03.2026 10:09
Kiedyś taki mecz budził podziw. Teraz wiadomo gdzie jest Bayern, a gdzie Borussia M.
Oprócz Krystyny to 11 ciekawa.
07.03.2026 10:08
Oby tylko nie poszedł gdzieś na wiecznie wypożyczenie.
06.03.2026 13:26
Powodzenia dla tych którzy biorą udział.
Jak ja dawno nie widziałem meczu Bayernu na Polsacie.
06.03.2026 13:25
Jakoś jestem spokojny o wynik.
06.03.2026 13:24
Bez Harrego, ale damy radę.
Tylko niech wróci na boisko jak w całości wyleczy kontuzję.
Jedziemy po kolejne 3 pkt.
05.03.2026 20:04
Pamiętam sezon, gdzie Bayern miał chyba 2 dni przerwy. Nie wiem kto układa tern kalendarz, ale chyba dobrym planistą nie jest.
Ja też nie jestem jakoś do niego przekonany.
05.03.2026 20:02
To nie będzie łatwy mecz dla nic i dla nas.
05.03.2026 14:53
No i tyle w temacie.
Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ja by, go zostawił aby był w 100% sprawny na Włochów.
Gratulacje.
05.03.2026 14:52
Idziemy po kolejne 3 punkty.
05.03.2026 14:51
Ja byłbym za tym aby Manu podpisał chociaż na rok kontrakt, ale jeśli nie to moim zdaniem Jonas jest gotów aby zastąpić Manu.
04.03.2026 22:02
Wracaj do zdrowia Manu.
04.03.2026 22:01
Coś czuję, że pobije ten rekord.
Ja go widzę za jakiś czas w Bayernie.
04.03.2026 22:00
Nie będę po nim płakać.
Dawać mu szansę w pierwszej drużynie. Może akurat wystrzeli.
Myślałem, że w Niemczech już takich akcji nie ma.
04.03.2026 21:59
Koniec sezonu i Jacksona nie będzie.
04.03.2026 21:58
Pavlo dobrze się rozwija. Kiedyś jego gra przypominała mi Toniego Kroosa i nadal to podtrzymuję.
Tak lekka zmiana. Tylko nazwa się zmienia.
04.03.2026 21:57
Powodzenia.
12.03.2026 14:37
No to nie zatrzymujemy się i idziemy po następne 3 pkt aby zamknąć już BL.
12.03.2026 14:37
Może jeszcze BL nie jest tak atrakcyjna jak PL, ale z roku na rok jest lepiej i może za 5 lat te kwoty się zrównają.
12.03.2026 14:35
Aj nie dobrze. Wracajcie szybko do zdrowia.
11.03.2026 20:21
Czyżby już mu woda sodowa do głowy uderzyła.
11.03.2026 20:19
To jest Frank i Arjen w jednej osobie.
11.03.2026 20:19
Wracajcie chłopaki szybko do domu.
11.03.2026 20:18
Przecież wszyscy tak robią jak jest okazja. Ameryki nikt nie odkrył.
11.03.2026 20:18
Dawno takich nagłówków o Bayernie nie czytałem. Czyżby mamy drużynę tak dobrą jak za Juppa czy Hansiego?
11.03.2026 20:17
Szkoda, że nie udało się utrzymać 0 z tyłu, ale i tak jestem dumny z naszej drużyny. Rewanż to już tylko formalność.
11.03.2026 20:15
Olise jest młodym zawodnikiem, więc jeszcze może być dużo lepszym piłkarzem.
11.03.2026 20:14
To był pojedynek jednostronny. Atalanta całkiem się pogubiła.
11.03.2026 12:14
Wracaj do zdrowia. Dobrze, że Manu wraca.
11.03.2026 12:14
@Silesi
Dokładnie. Mało, który Niemiec zrobił karierę w PL. Mamy przykład Wirtza czy Wernera.
11.03.2026 12:14
Davies I Jamal szybko wrócą. Gorzej z Urbigiem. Na szczęście wraca Manu.
11.03.2026 12:13
Tutaj spokojnie wynik dla Bayernu mógł być dwucyfrowy.
11.03.2026 12:12
Takie oceny lubię wystawiać.
11.03.2026 12:10
Piękne to było widowisko.
11.03.2026 12:10
Kurcze. Nie dobrze to wygląda. Oby to nic poważnego nie było.
11.03.2026 12:10
No proszę. Bez Kane też można wysoko wygrać. Brawo Bayern.
11.03.2026 12:09
Czas odprawidz Włochów.
10.03.2026 19:05
To będzie prawdziwy sprawdzian dla Urbiga i mam nadzieję, że zaliczy go bardzo dobrze.
10.03.2026 19:04
Na tym etapie nie ma łatwych meczy.
10.03.2026 19:04
Tą pozycję mamy dobrze obsadzoną więc chyba lepiej dawać szanse komuś z młodzieży.
10.03.2026 15:35
Mecz łatwy nie będzie, ale wierzę w naszych chłopaków.
10.03.2026 15:34
Coś czuję, że Ito po tym sezonie nas opuści.
10.03.2026 15:34
Dobra 11. Idziemy po zwycięstwo.
10.03.2026 15:34
Coś czuję, że to nie będzie spacerek, ale wygramy to.
10.03.2026 15:33
Do boju. Józek. Pokaż się z dobrej strony.
10.03.2026 15:33
C+ jest więc tam się obejrzy.
10.03.2026 15:32
Powodzenia.
10.03.2026 15:31
A Kane czasem nie miał zagrać? Z tego co wiem to zagra,
10.03.2026 15:31
Nie ważne ile. Ważne aby wygrać.
10.03.2026 15:30
Ja bym jednak próbował Laimera zatrzymać.
10.03.2026 15:30
Czekamy i zobaczymy jak się potoczy jego kariera.
10.03.2026 15:29
No to czekamy.
09.03.2026 17:07
Myślę, że jako nr 3 lub 4 mógłby jechać i poczuć tą atmosferę.
09.03.2026 17:06
No i super. On nam się przyda.
09.03.2026 17:06
Oby tylko woda sodowa nie uderzyła mu do głowy.
09.03.2026 17:05
Jeszcze rok i koniec.
09.03.2026 17:04
No może teraz faktycznie coś tam się ruszyło.
09.03.2026 17:04
realik. Łapy precz od piłkarzy Bayernu.
09.03.2026 17:03
Leon zostanie w BL. W tej lidze czuję się najlepiej.
09.03.2026 17:03
To jest duże osłabienie dla B04.
09.03.2026 17:02
Już obstawione.
09.03.2026 17:02
Grają dobry football, ale Bayern jest lepszy.
08.03.2026 19:33
Pięknie. Niech dalej go wystawiają jak nie jest w pełni zdrów.
08.03.2026 19:33
Yyyyy. NIE.
08.03.2026 19:32
I dobrze., Przyda mu się takie wsparcie.
08.03.2026 19:32
Również. Powodzenia.
08.03.2026 19:31
Bayern na Ciebie czeka.
08.03.2026 19:31
Borussia strała się i to było widać, ale Bayern był zdecydowanie lepszy.
08.03.2026 19:31
Pewnie oszczędzali siły przed wtorkiem.
08.03.2026 19:30
Mullerów było dwóch i nikt ich nie zastąpi.
08.03.2026 19:30
Jedziemy z nimi. 2-0 dla nas :)
08.03.2026 19:29
Myślę, że teraz jest nam niepotrzebny.
08.03.2026 19:28
Najlepsze skrzydła od czasu Franka i Arjena.
08.03.2026 19:27
Leon w ostatnim meczu pokazał, że chce zostać w Bayernie.
07.03.2026 19:36
Ten mecz miał udany. Widać, że brakuje mu techniki i szybkości ale rozegrał całkiem dobry mecz.
07.03.2026 19:36
A mógł spokojnie stać obok Harrego i patrzeć jak jego następca broni.
07.03.2026 19:35
Czyżby to nasz przyszły kapitan? Jo i Harry są po 30 więc kto wie.
07.03.2026 19:34
Oby był gotowy bo będzie nam bardzo potrzebny.
07.03.2026 19:33
Niech gra jeszcze przez rok, ale niech więcej szans dostaje Urbig.
07.03.2026 19:32
W końcu mogę dać dobrą notę Jacksonowi.
07.03.2026 19:32
To był dobry mecz. Brawo Bayern.
07.03.2026 19:31
Nie wiem czy jest sens ściągać 16 czy 17 latków skoro masę jest takich u nas w campusie.
07.03.2026 19:31
Powodzenia młody.
07.03.2026 10:13
Trzeba było dać mu odpocząć. Urbig spokojnie by sobie poradził.
07.03.2026 10:13
Cieszy mnie dobry mecz Leona. Może jeszcze ma nadzieję, że dostanie nowy kontrakt.
07.03.2026 10:12
Mówiłem aby dać od początku Urbiga, a Manu szykować na Atalnte. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
07.03.2026 10:12
Spacerek to nie był, ale Bayern jak zawsze. Walec i tyle.
07.03.2026 10:11
Wczoraj Kane zbliżyłby się do lewego.
07.03.2026 10:10
Dostał 30 min i jedną sytuację miał. Brawo. Niech się chłopak rozwija.
07.03.2026 10:10
Nie jestem fanem Jacksona, ale wczoraj zagrał świetny mecz. Niestety szybkość i technika nadal daleko w tyle.
07.03.2026 10:09
Kiedyś taki mecz budził podziw. Teraz wiadomo gdzie jest Bayern, a gdzie Borussia M.
07.03.2026 10:09
Oprócz Krystyny to 11 ciekawa.
07.03.2026 10:08
Oby tylko nie poszedł gdzieś na wiecznie wypożyczenie.
06.03.2026 13:26
Powodzenia dla tych którzy biorą udział.
06.03.2026 13:26
Jak ja dawno nie widziałem meczu Bayernu na Polsacie.
06.03.2026 13:25
Jakoś jestem spokojny o wynik.
06.03.2026 13:24
Bez Harrego, ale damy radę.
06.03.2026 13:24
Tylko niech wróci na boisko jak w całości wyleczy kontuzję.
06.03.2026 13:24
Jedziemy po kolejne 3 pkt.
05.03.2026 20:04
Pamiętam sezon, gdzie Bayern miał chyba 2 dni przerwy. Nie wiem kto układa tern kalendarz, ale chyba dobrym planistą nie jest.
05.03.2026 20:04
Ja też nie jestem jakoś do niego przekonany.
05.03.2026 20:02
To nie będzie łatwy mecz dla nic i dla nas.
05.03.2026 14:53
No i tyle w temacie.
05.03.2026 14:53
Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ja by, go zostawił aby był w 100% sprawny na Włochów.
05.03.2026 14:53
Gratulacje.
05.03.2026 14:52
Idziemy po kolejne 3 punkty.
05.03.2026 14:51
Ja byłbym za tym aby Manu podpisał chociaż na rok kontrakt, ale jeśli nie to moim zdaniem Jonas jest gotów aby zastąpić Manu.
04.03.2026 22:02
Wracaj do zdrowia Manu.
04.03.2026 22:01
Coś czuję, że pobije ten rekord.
04.03.2026 22:01
Ja go widzę za jakiś czas w Bayernie.
04.03.2026 22:00
Nie będę po nim płakać.
04.03.2026 22:00
Dawać mu szansę w pierwszej drużynie. Może akurat wystrzeli.
04.03.2026 22:00
Myślałem, że w Niemczech już takich akcji nie ma.
04.03.2026 21:59
Koniec sezonu i Jacksona nie będzie.
04.03.2026 21:58
Pavlo dobrze się rozwija. Kiedyś jego gra przypominała mi Toniego Kroosa i nadal to podtrzymuję.
04.03.2026 21:58
Tak lekka zmiana. Tylko nazwa się zmienia.
04.03.2026 21:57