DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 14

1

Powodzenia.

12.03.2026 14:37

1

No to nie zatrzymujemy się i idziemy po następne 3 pkt aby zamknąć już BL.

12.03.2026 14:37

1

Może jeszcze BL nie jest tak atrakcyjna jak PL, ale z roku na rok jest lepiej i może za 5 lat te kwoty się zrównają.

12.03.2026 14:35

2

Aj nie dobrze. Wracajcie szybko do zdrowia.

11.03.2026 20:21

1

Czyżby już mu woda sodowa do głowy uderzyła.

11.03.2026 20:19

1

To jest Frank i Arjen w jednej osobie.

11.03.2026 20:19

1

Wracajcie chłopaki szybko do domu.

11.03.2026 20:18

2

Przecież wszyscy tak robią jak jest okazja. Ameryki nikt nie odkrył.

11.03.2026 20:18

1

Dawno takich nagłówków o Bayernie nie czytałem. Czyżby mamy drużynę tak dobrą jak za Juppa czy Hansiego?

11.03.2026 20:17

1

Szkoda, że nie udało się utrzymać 0 z tyłu, ale i tak jestem dumny z naszej drużyny. Rewanż to już tylko formalność.

11.03.2026 20:15

1

Olise jest młodym zawodnikiem, więc jeszcze może być dużo lepszym piłkarzem.

11.03.2026 20:14

2

To był pojedynek jednostronny. Atalanta całkiem się pogubiła.

11.03.2026 12:14

1

Wracaj do zdrowia. Dobrze, że Manu wraca.

11.03.2026 12:14

1

@Silesi
Dokładnie. Mało, który Niemiec zrobił karierę w PL. Mamy przykład Wirtza czy Wernera.

11.03.2026 12:14

1

Davies I Jamal szybko wrócą. Gorzej z Urbigiem. Na szczęście wraca Manu.

11.03.2026 12:13

1

Tutaj spokojnie wynik dla Bayernu mógł być dwucyfrowy.

11.03.2026 12:12

1

Takie oceny lubię wystawiać.

11.03.2026 12:10

1

Piękne to było widowisko.

11.03.2026 12:10

1

Kurcze. Nie dobrze to wygląda. Oby to nic poważnego nie było.

11.03.2026 12:10

No proszę. Bez Kane też można wysoko wygrać. Brawo Bayern.

11.03.2026 12:09

1

Czas odprawidz Włochów.

10.03.2026 19:05

1

To będzie prawdziwy sprawdzian dla Urbiga i mam nadzieję, że zaliczy go bardzo dobrze.

10.03.2026 19:04

1

Na tym etapie nie ma łatwych meczy.

10.03.2026 19:04

2

Tą pozycję mamy dobrze obsadzoną więc chyba lepiej dawać szanse komuś z młodzieży.

10.03.2026 15:35

2

Mecz łatwy nie będzie, ale wierzę w naszych chłopaków.

10.03.2026 15:34

1

Coś czuję, że Ito po tym sezonie nas opuści.

10.03.2026 15:34

2

Dobra 11. Idziemy po zwycięstwo.

10.03.2026 15:34

Coś czuję, że to nie będzie spacerek, ale wygramy to.

10.03.2026 15:33

2

Do boju. Józek. Pokaż się z dobrej strony.

10.03.2026 15:33

1

C+ jest więc tam się obejrzy.

10.03.2026 15:32

1

Powodzenia.

10.03.2026 15:31

2

A Kane czasem nie miał zagrać? Z tego co wiem to zagra,

10.03.2026 15:31

1

Nie ważne ile. Ważne aby wygrać.

10.03.2026 15:30

Ja bym jednak próbował Laimera zatrzymać.

10.03.2026 15:30

Czekamy i zobaczymy jak się potoczy jego kariera.

10.03.2026 15:29

1

No to czekamy.

09.03.2026 17:07

2

Myślę, że jako nr 3 lub 4 mógłby jechać i poczuć tą atmosferę.

09.03.2026 17:06

1

No i super. On nam się przyda.

09.03.2026 17:06

Oby tylko woda sodowa nie uderzyła mu do głowy.

09.03.2026 17:05

1

Jeszcze rok i koniec.

09.03.2026 17:04

1

No może teraz faktycznie coś tam się ruszyło.

09.03.2026 17:04

realik. Łapy precz od piłkarzy Bayernu.

09.03.2026 17:03

1

Leon zostanie w BL. W tej lidze czuję się najlepiej.

09.03.2026 17:03

1

To jest duże osłabienie dla B04.

09.03.2026 17:02

1

Już obstawione.

09.03.2026 17:02

Grają dobry football, ale Bayern jest lepszy.

08.03.2026 19:33

1

Pięknie. Niech dalej go wystawiają jak nie jest w pełni zdrów.

08.03.2026 19:33

Yyyyy. NIE.

08.03.2026 19:32

1

I dobrze., Przyda mu się takie wsparcie.

08.03.2026 19:32

1

Również. Powodzenia.

08.03.2026 19:31

1

Bayern na Ciebie czeka.

08.03.2026 19:31

1

Borussia strała się i to było widać, ale Bayern był zdecydowanie lepszy.

08.03.2026 19:31

1

Pewnie oszczędzali siły przed wtorkiem.

08.03.2026 19:30

Mullerów było dwóch i nikt ich nie zastąpi.

08.03.2026 19:30

1

Jedziemy z nimi. 2-0 dla nas :)

08.03.2026 19:29

1

Myślę, że teraz jest nam niepotrzebny.

08.03.2026 19:28

1

Najlepsze skrzydła od czasu Franka i Arjena.

08.03.2026 19:27

1

Leon w ostatnim meczu pokazał, że chce zostać w Bayernie.

07.03.2026 19:36

2

Ten mecz miał udany. Widać, że brakuje mu techniki i szybkości ale rozegrał całkiem dobry mecz.

07.03.2026 19:36

2

A mógł spokojnie stać obok Harrego i patrzeć jak jego następca broni.

07.03.2026 19:35

1

Czyżby to nasz przyszły kapitan? Jo i Harry są po 30 więc kto wie.

07.03.2026 19:34

1

Oby był gotowy bo będzie nam bardzo potrzebny.

07.03.2026 19:33

1

Niech gra jeszcze przez rok, ale niech więcej szans dostaje Urbig.

07.03.2026 19:32

1

W końcu mogę dać dobrą notę Jacksonowi.

07.03.2026 19:32

1

To był dobry mecz. Brawo Bayern.

07.03.2026 19:31

Nie wiem czy jest sens ściągać 16 czy 17 latków skoro masę jest takich u nas w campusie.

07.03.2026 19:31

Powodzenia młody.

07.03.2026 10:13

Trzeba było dać mu odpocząć. Urbig spokojnie by sobie poradził.

07.03.2026 10:13

Cieszy mnie dobry mecz Leona. Może jeszcze ma nadzieję, że dostanie nowy kontrakt.

07.03.2026 10:12

1

Mówiłem aby dać od początku Urbiga, a Manu szykować na Atalnte. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

07.03.2026 10:12

1

Spacerek to nie był, ale Bayern jak zawsze. Walec i tyle.

07.03.2026 10:11

1

Wczoraj Kane zbliżyłby się do lewego.

07.03.2026 10:10

Dostał 30 min i jedną sytuację miał. Brawo. Niech się chłopak rozwija.

07.03.2026 10:10

1

Nie jestem fanem Jacksona, ale wczoraj zagrał świetny mecz. Niestety szybkość i technika nadal daleko w tyle.

07.03.2026 10:09

1

Kiedyś taki mecz budził podziw. Teraz wiadomo gdzie jest Bayern, a gdzie Borussia M.

07.03.2026 10:09

Oprócz Krystyny to 11 ciekawa.

07.03.2026 10:08

Oby tylko nie poszedł gdzieś na wiecznie wypożyczenie.

06.03.2026 13:26

1

Powodzenia dla tych którzy biorą udział.

06.03.2026 13:26

1

Jak ja dawno nie widziałem meczu Bayernu na Polsacie.

06.03.2026 13:25

1

Jakoś jestem spokojny o wynik.

06.03.2026 13:24

1

Bez Harrego, ale damy radę.

06.03.2026 13:24

1

Tylko niech wróci na boisko jak w całości wyleczy kontuzję.

06.03.2026 13:24

2

Jedziemy po kolejne 3 pkt.

05.03.2026 20:04

1

Pamiętam sezon, gdzie Bayern miał chyba 2 dni przerwy. Nie wiem kto układa tern kalendarz, ale chyba dobrym planistą nie jest.

05.03.2026 20:04

Ja też nie jestem jakoś do niego przekonany.

05.03.2026 20:02

1

To nie będzie łatwy mecz dla nic i dla nas.

05.03.2026 14:53

1

No i tyle w temacie.

05.03.2026 14:53

1

Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ja by, go zostawił aby był w 100% sprawny na Włochów.

05.03.2026 14:53

1

Gratulacje.

05.03.2026 14:52

1

Idziemy po kolejne 3 punkty.

05.03.2026 14:51

1

Ja byłbym za tym aby Manu podpisał chociaż na rok kontrakt, ale jeśli nie to moim zdaniem Jonas jest gotów aby zastąpić Manu.

04.03.2026 22:02

2

Wracaj do zdrowia Manu.

04.03.2026 22:01

3

Coś czuję, że pobije ten rekord.

04.03.2026 22:01

Ja go widzę za jakiś czas w Bayernie.

04.03.2026 22:00

1

Nie będę po nim płakać.

04.03.2026 22:00

1

Dawać mu szansę w pierwszej drużynie. Może akurat wystrzeli.

04.03.2026 22:00

1

Myślałem, że w Niemczech już takich akcji nie ma.

04.03.2026 21:59

1

Koniec sezonu i Jacksona nie będzie.

04.03.2026 21:58

1

Pavlo dobrze się rozwija. Kiedyś jego gra przypominała mi Toniego Kroosa i nadal to podtrzymuję.

04.03.2026 21:58

Tak lekka zmiana. Tylko nazwa się zmienia.

04.03.2026 21:57