Miejscem spotkania będzie Red Bull Arena, która w przeszłości nie miała jeszcze okazji gościć ekipy rekordowego mistrza Niemiec. Nie dalej jak wczoraj odbyła się nie tylko konferencja prasowa z udziałem Hansiego Flicka, ale i również trenera RB Salzburg. 

REKLAMA

Jesse Marsch podczas rozmowy z dziennikarzami dał jasno do zrozumienia, że Bayern jest bardzo groźnym przeciwnikiem, ale z drugiej strony jego podopieczni mają wszystko co niezbędne, aby zaprezentować się dobrze i powalczyć nawet o zwycięstwo. 

– Jakość i poczucie wspólnoty czyni Bayern tak silnym zespołem. Sporo rozmawialiśmy na temat ich rozwoju w ostatnich latach – powiedział Marsch.

– Teraz pora na nas, abyśmy mogli zaprezentować nasz rozwój. To trudny test, ale zawsze mamy szansę, niezależnie od tego z kim przyjedzie nam zagrać – mówił dalej.

– Niestety, ale musimy grać bez obecności naszych fanów na trybunach, ale zagramy w pełni zmotywowani, ze 100% pasją i mentalnością – podsumował Jesse Marsch.

RB Salzburg po rozegraniu dwóch kolejek w obecnej fazie grupowej Ligi Mistrzów ugrał póki co jeden punkt (remis z Lokomotiwem i porażka z Atletico).

Źródło FCB.de
Udostępnij