DieRoten.pl

Zirkzee jedną nogą w Anderlechcie!

01.08.2021, 00:59:02
FotoOlimpik

Kolejne doniesienia prasowe jasno sugerują, że tego lata z klubu ze stolicy Bawarii może odejść Joshua Zirkzee, który nie wykorzystał letnich przygotowań bawarskiego klbu.

Letni okres przygotowawczy miał okazać się decydujący w sprawie przyszłości młodego wychowanka i napastnika rekordowego mistrza Niemiec.

Mimo wszystko Joshua Zirkzee zaprzepaścił dane mu okazje do gry i spisał się bardzo kiepsko w pierwszych trzech sparingach. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie pojawiło się sporo nowych plotek na temat jego dalszej przyszłości.

Jakby tego było mało, to we wczorajszym meczu towarzyskim z SSC Napoli, Holender nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych, co doprowadziło do lawiny doniesień i domysłów prasowych. Tuż przed spotkaniem swojego głosu w tej sprawie użyczył Oliver Kahn.

– Zastanawiamy się, co będzie najlepszym rozwiązaniem zarówno dla klubu, jak i samego zawodnika. Nie podjęto jednak żadnej decyzji – skwitował Oliv

Niemniej jednak doniesienia niemieckiego „Sport1” jasno sugerują, że Zirkzee jest już praktycznie jedną nogą w Anderlechcie. Co więcej najpóźniej po weekendzie zostanie oficjalnie potwierdzone wypożyczenie Holendra do belgijskiego klubu.

Mówi się, że w grę wchodziły też inne kluby, ale RSCA miało „najlepsze karty”, aby pozyskać Joshuę. Warto jednak wspomnieć, że w grę wchodzi tylko i wyłącznie wypożyczenie bez opcji wykupu, albowiem nie zgodzili się na to bossowie Bayernu.

r Kahn.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)04.08.2021 12:34
01.08.2021 23:07
Niech już Dwoma będzie nawet ;) czekam żeby tylko poszedł w UJ ;)
01.08.2021 17:50
Kolejny do odstrzału!! jeśli nie ma talentu to po co go wypożyczać? nie lepiej sprzedać?
01.08.2021 15:14
W takiej lidze belgijskiej, czy holenderskiej dosyć często odpalają piłkarze, którzy sobie marnie dotąd radzili, więc kto wie? Może i on odpali.
01.08.2021 10:49
Bez opcji wykupu? Tu powinien być obowiązek:-/ za rok będziemy go sprzedawać za czapkę gruszek albo znowu wypożyczać żeby później odszedł za darmo... A nie, czekaj przecież on wystrzeli zaraz jak z procy.
01.08.2021 01:53
Brazzo przed meczem z Gladbach gadał że Zirkzee dostanie szansę u Nagelsmanna i chcą się nim "zaopiekować" bo ma wielki potencjał, mija kilka dni a Zirkzee odchodzi (najprawdopodobniej) i po szansie ... a kibice w Niemczech zastanawiają się z niepokojem po co takie słowa Brazzo ? Czy na prawdę wie co się dzieje odnośnie transferów mówiąc takie słowa.
01.08.2021 01:07
Brak w kadrze meczowej mówi wszystko.