DieRoten.pl

Zadrazil: Możemy wiele zabrać ze sobą po tym tournée

26.01.2023, 09:02:05
PodStadionem.pl

Przygotowania żeńskiej drużyny Bayernu Monachium zaczynają już powoli wchodzić w decydującą fazę – do rozpoczęcia rundy wiosennej monachijką pozostało już niewiele czasu.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/23, podopieczne Alexandra Strausa odbyły w sumie dwa obozy przygotowawcze – pierwszy z nich w Dosze, podczas gdy niedawno monachijki trenowały i promowały markę FCB podczas tournée w Meksyku.

Warto wspomnieć, że w ramach „Women’s Tour”, Lina Magull i spółka miały okazję rozegrać mecz towarzyski z Tigres, który jak już informowaliśmy wcześniej, zakończył się skromną porażką FCB Frauen (0:1). Grająca w pomocy Lohmann po powrocie do Monachium przyznała w rozmowie dla klubowych mediów, że niedawny wyjazd do Ameryki Środkowej wniósł wiele pozytywów.

− Taki wyjazd zawsze wnosi wiele pozytywów i wartości dodanej, ponieważ możesz dostrzec wiele nowych rzeczy i przede wszystkim zdobywasz doświadczenie – powiedziała Lohmann.

− Uczysz się czegoś nowego, rozwijasz się osobiście i to nie tylko z piłkarskiego punktu widzenia – mówił dalej.

Na temat wyjazdu do Meksyku oraz sparingu z Tigres wypowiedziała się także Sarah Zadrazil, która podkreśliła, że dzięki ostatnim przygotowaniom, monachijki mogą odpowiednio rozpocząć drugą część sezonu 2022/23.

− Wiele możemy zabrać ze sobą z tego tournée. Ten mecz był bardzo cenny, mogłyśmy wynieść wiele pozytywów. Tym samym możemy odpowiednio rozpocząć drugą część sezonu – podsumowała Sarah Zadrazil.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)27.01.2023 18:37
Takie wyjazdy zawsze dają na plus.
26.01.2023 18:39
To się dopiero okaże.
26.01.2023 10:48
Czy nie można przenieść wiadomości o żeńskiej piłce do jakiejś zakładki żeby nie było to wszystko razem. Założę się, ze prawie nikt tego nie czyta.