Z obozu rywala

Kolejny rywal Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów Inter Mediolan po raz pierwszy pod wodzą Leonardo poniósł klęskę. Po zwycięstwach z Napoli 3:1, z Catanią 2:1 i Bolonią 4:1 na drodze Mediolańczyków stanęła drużyna Udinese Calcio. Choć od 16. minuty Inter prowadził po bramce Stankovicia po podaniu Motty to mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy.

Goście cieszyli się prowadzeniem tylko pięć minut, bo już w 21. minucie meczu bramkę wyrównującą zdobył Zapata. Po kolejnych czterech minutach było już 2:1, po tym jak do bramki Castellazziego piłkę skierował Di Natale. Do przerwy na tablicy wyników widniało 2:1.

W drugiej połowie publiczność obejrzała jeszcze jedno trafienie. W 69. minucie Domizzi dobił drużynę Mistrza Włoch ustalając wynik na 3:1. Była to pierwsza porażka triumfatora zeszłorocznej Ligi Mistrzów od 3. grudnia 2010 roku.