Z obozu rywala

Inter Mediolan pod wodzą Leonardo odniósł drugie zwycięstwo. Trzy dni po zwycięskim debiucie nowego trenera przeciwko SSC Napoli zakończonym wynikiem 3:1, Inter pod wodzą Brazylijczyka pokonał drużynę Catanii 2:1. Choć od 71. minuty rywal Bayernu w Lidze Mistrzów przegrywał, po tym jak bramkę strzelił Gomez, udało im się wywieźć z terenu rywala komplet punktów. Już 3 minuty po bramce dla gospodarzy do remisu doprowadził Cambiasso (74.), aby po kolejnych 5 minutach dać Interowi bramkę na wagę trzech punktów (79.). Aktualnie Inter traci 11 punktów do Milanu, który zajmuje pozycję lidera. Jednak Mistrzowie Włoch mają rozegranych dwa mecze mniej.

źródło: fcb.de