Z obozu rywala: Atletico pewnie zwycięża

Najlbiższy rywal Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, Atletico Madryt pokonało pewnie na własnym stadionie gości z Andaluzji 3-0. Granada bez najmniejszych szans musiała uznać wyższość rywali.

Pierwsza połowa nie należała do zbyt ciekawych, jednakże Koke już w 15' minucie dał Los Rojiblancos prowadzenie. Pod uwagę trzeba wziąć fakt, iż Diego Simeone wystawił na ten mecz najmocniejszą jedenastkę.

W drugiej części spotkania półfinaliści Ligi Mistrzów zwiększyli tempo i 59' minucie bramkę na 2-0 zdobył Fernando Torres. Trzecia i ostatnia bramka padła za sprawą Angela Correa na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu.

Sytuacja w hiszpańskiej lidze jest obecnie bardzo ciekawa - Barcelona, która jeszcze nie tak dawno prowadziła z ogromną przewagą zrównała się punktami z Atletico i zespół prowadzony przez Simeone wciąż ma szanse na mistrzostwo, podobnie jak Real Madryt, który traci do liderów jeden punkt.

Ostatnim sprawdzianem rywali Bawarczyków przed zbliżającym się półfinałem Ligi Mistrzów, który będzie miał miejsce już 27 kwietnia na Vicente Calderon będzie ligowe starcie z Athletic Bilbao 20 kwietnia oraz Malagą 23 kwietnia.