DieRoten.pl

Dziś w godzinach popołudniowych odbyła się konferencja prasowa, podczas której na pytania dziennikarzy odpowiadał nie tylko Hansi Flick, ale i Timo Werner.

reklama

Podczas rozmowy z dziennikarzami, napastnik Chelsea odniósł się do kilku tematów związanych przede wszystkim z kadrą narodową Niemiec. Wernera zapytano między innymi o Jamala Musialę, który od kilku miesięcy robi wielką furorę w niemieckim świecie piłki nożnej.

18-latek jest chwalony nie tylko za swój luz w grze, ale przede wszystkim skromność i podejście do futbolu. Timo potwierdza opinie ekspertów, że pomocnik bawarskiego klubu może w przyszłości zrobić wielką karierę.

− Przez ostatnie pół roku dokonał wielkich rzeczy, jest super graczem i czeka go wielka przyszłość. Musimy być szczęśliwi, że mamy takich młodych piłkarzy jak on. Jamal po prostu wchodzi, robi swoje i dobrze się bawi. Możemy wziąć przykład z tego młodzieńczego luzu − powiedział Werner.

W dalszej części rozmowy z dziennikarzami padło również kilka pytań o przeszłość − Wernera poproszono o jego niedoszły transfer do Bayernu, gdzie chciał go ściągnąć obecny selekcjoner Niemiec, czyli Hansi Flick.

− Nie rozmawialiśmy o przeszłości, cieszymy się, że możemy razem pracować. Zawsze dobrze się dogadywaliśmy, zaś współpraca była i jest bardzo dobra − podsumował Werner.

 

źródło: DFB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama05.09.2021 18:00
Oby palma mi nie odbiła. A Wernera widziałbym w Bayernie
05.09.2021 02:24
Będzie duży pożytek z Musiali w przyszłości.
04.09.2021 22:01
A ja myślę że u nas by się odnalazł.
04.09.2021 21:51
@piczek sam nie byłem i nadal nie jestem zwolennikiem jego sprowadzenia do Monachium, ale podoba mi się po prostu, że nie drąży bezsensownie tematu.
04.09.2021 18:57
@tapczan Timo Werner wygwizdywany na treningach Chelsea przez własnych kibiców marnował okazje w Libsku marnuje je w Angli. Na tą chwilę dobrze się stało ze do nas nie trafił
04.09.2021 14:59
Podoba mi się, że Werner cały czas trzyma klasę względem Bayernu pomimo tego bąka z kleksem puszczonego przez Hasana.