DieRoten.pl

Wanner nie trenował z zespołem

10.08.2022, 08:41:04

Po rozegraniu pierwszego boju w niemieckiej Bundeslidze, monachijczycy rozpoczęli już przygotowania do kolejnego wyzwania na krajowym podwórku.

Dokładnie w najbliższą niedzielę (14 sierpnia) na Allianz Arenie w Monachium odbędzie się pojedynek pomiędzy miejscowym Bayernem a ekipą Wolfsburga, gdzie trenerem jest Niko Kovac. Początek starcia dokładnie o 17:30.

Po dwóch dniach wolnego, nie dalej jak wczoraj „Bawarczycy” rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego boju z „Wilkami”. Obecni przy Saebener Strasse dziennikarze „TZ” oraz „Kickera” poinformowali, że trener Nagelsmann miał do swojej dyspozycji niemalże wszystkich graczy.

Na boisku zabrakło Leona Goretzki, który pracuje nad swoim powrotem w centrum wydajnościowym FCB. Ponadto listę nieobecnych uzupełnił Bouna Sarr (nie podano przyczyny jego nieobecności).

Z kolei 16-letni Paul Wanner odbył tylko rozgrzewkę z kolegami, po czym odbył indywidualny program treningowy. Spekuluje się, że ma to związek z kontrolą obciążenia. Pozostając jeszcze w temacie wychowanka bawarskiego klubu, pomocnik ma w sobotę zadebiutować w spotkaniu FCB II, dlatego też należy spodziewać się, że Niemiec nie znajdzie się w kadrze na mecz z Wolfsburgiem.

Eric Maxim Choupo-Moting, który przeszedł niedawno operację usunięcia kamienia nerkowego i wyleczył kontuzję przywodziciela, trenował wczoraj z piłką i prezentował się całkiem dobrze. W najbliższym czasie należy spodziewać się powrotu Kameruńczyka do pełnych treningów.

źródło: TZ / Kicker

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)11.08.2022 08:32
Powinien w takim razie zostać wypożyczony.
10.08.2022 23:08
Niestety ale tak będzie.
10.08.2022 12:33
Nagelsmann ciężko ma wprowadzić z ławki De Ligta, Sané, Gravenbercha, a my tu mówimy o Wannerze. Nie będzie grał dużo, niestety.
10.08.2022 10:45
Wanner niech gra gdzieś regularnie, bo samymi treningami nie pójdzie do przodu.
10.08.2022 09:19
Chciałbym tego Wannera zobaczyć w akcji.