DieRoten.pl
Reklama

Vilhjalmsdottir wypożyczona do Bayeru 04

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Planowanie sezonu 2024/2025 trwa w najlepsze we wszystkich męskich zespołach Bayernu. Nie inaczej jest w przypadku żeńskiej sekcji bawarskiego klubu.

Po serii niedawnych przedłużeń kontraktów, jak i również przeprowadzeniu kilku wzmocnień, FCB Frauen poinformowało wczoraj, że na roczne wypożyczenie do żeńskiej drużyny Bayeru 04 Leverkusen uda się Karolina Lea Vilhjalmsdottir, która spędziła tam już kampanię 2023/2024.

Warto przy okazji podkreślić, że 22-letnie Islandka (występuje jako ofensywna pomocniczka) przedłużyła jeszcze swój kontrakt z monachijkami do końca czerwca 2026 roku.

− Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Karolina przedłużyła z nami kontrakt do 2026 roku. W ubiegłym roku bardzo dobrze rozwinęła się w Leverkusen i rozegrała solidny sezon – powiedziała Bianca Rech.

− W intensywnej rozmowie z Karoliną omówiliśmy znaczenie zdobywania dużej ilości praktyki meczowej w przyszłości. Kolejny rok w Werkself jest zatem ważnym krokiem w jej rozwoju – podsumowała menadżerka FCB Frauen.

Mając na uwadze wszystkie rozgrywki w sezonie 2023/24, to pomocniczka rozegrała 39 spotkań, w których to strzeliła 6 bramek oraz zanotowała 12 asyst.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...