DieRoten.pl

Vidovic: Zawsze są rzeczy, które można poprawić

04.08.2021, 07:48:51
FotoOlimpik

Druga drużyna Bayernu Monachium rozpoczęła zmagania w nowym sezonie w iście mistrzowskim stylu − do tej pory monachijczycy wygrali wszystkie możliwe spotkania!

Podopieczni Martina Demichelisa nie zamierzają się zatrzymywać, zaś ich celem jest tylko i wyłącznie awans i powrót do trzeciej ligi niemieckiej. Póki co „Bawarczycy” zdobyli 15 na 15 możliwych do zdobycia punktów w bawarskiej lidze regionalnej.

Ostatnio w wywiadzie dla „Kickera”, na temat początku sezonu w wykonaniu Bayernu II wypowiedział się Gabriel Vidovic, czyli autor dwóch bramek oraz dwóch asyst w czterech spotkaniach dla FCB U-23.

− Ciężko na to wszystko pracowaliśmy w okresie przygotowawczym, więc byłem przekonany, że możemy dobrze rozpocząć sezon. Ale sezon jest jeszcze młody, musimy kontynuować go w ten sam sposób – powiedział Vidovic.

− Zawsze są rzeczy, nad którymi musimy popracować. Ale oczywiście nie możemy tracić dwóch lub trzech bramek w każdym meczu – mówił dalej.

W dalszej części wywiadu dla niemieckiego magazynu „Kicker”, młodego gracza Bayernu zapytano również czy szanse na awans do III Ligi są realne – w końcu monachijczycy wygrali do tej pory 5 z 5 spotkań nowego sezonu 2021/22.

− Teraz na samym początku podchodzimy do wszystkiego mecz po meczu. Ale oczywiście na pewno nikt z nas nie miałby nic przeciwko, gdybyśmy awansowali – podsumował Gabriel Vidovic.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama04.08.2021 12:04
Brawo za dobry początek. Prosimy o jeszcze.
04.08.2021 10:30
Moim zdaniem awans to nasz obowiązek!!
04.08.2021 10:12
Widać jaka jest różnica w poziomie miedzy 3BL, a RL.