Valencia remisuje

Najbliższy rywal Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów FC Valencia, nadal nie potrafi się przełamać w Premiera Division. Podopieczni Mauricio Pellegrino dzisiaj zremisowali w wyjazdowym pojedynku z Realem Valladolid. Tym samym przeciwnik FCB zajmuje w swojej domowej lidze 9. miejsce w tabeli.

Spotkanie pomyślnie rozpoczęło się dla Valenci, która w 15. minucie za sprawą uderzenie Aly Cissokho wyszło na prowadzenie. Niestety dla przyjezdnych ten sam zawodnik po ostrym wejściu w 64. minucie ujrzał czerwoną kartkę. Valladolid doprowadziło do wyrównania po tym, jak w 65. minucie rzut karny na bramkę zamienił Victor Perez. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

20. listopada na Estadio Mestalla FC Valencia podejmie FC Bayern. Mecz ten może przesądzić o tym, która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie F.