DieRoten.pl

Już 17 lutego powraca Bayern Monachium i Bundesliga! Rywalem podopiecznych Juppa Heynckesa w meczu 23. kolejki pierwszej ligi niemieckiej będzie VfL Wolfsburg Początek spotkania o 15:30.

reklama

Zasady są niemal takie same, ale zachęcamy wszystkich chcących się bawić z nami przez cały sezon do przeczytania krótkiego regulaminu.

Za nami trzydziesta pierwsza kolejka zmagań w naszej zabawie. Najwyższą ilością oczek jest wynik 19 – tym razem mamy jednego zwycięzcę i jest nim użytkownik slawekk. W klasyfikacji generalnej doszło do kilku zmian. Nowym liderem został użytkownik BundesFAN, który ma na swoim kocie 378 punktów.

Przypominamy również, że walczycie nie tylko w klasyfikacji generalnej, ale i miesięcznej! W klasyfikacji miesięcznej brane będą pod uwagę jedynie mecze rozgrywane w danym miesiącu.

W puli nagród klasyfikacji generalnej wiele atrakcyjnych gadżetów, w tym oryginalne produkty marki Adidas Bayernu Monachium!

klasyfikacji miesięcznej walczymy o kody umożliwiające oglądanie stacji ELEVEN SPORTS. Trzech pierwszych otrzyma miesięczny dostęp, zaś kolejnych 10-ciu uczestników dostęp na 72 godziny.
 
Sponsorem nagród w typerze jest ELEVEN SPORTS.
źródło: DieRoten.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama13.02.2018 16:19
13.02.2018 08:32
Spokojne 0-3 przed Ligą Mistrzów.
12.02.2018 19:41
Coś mi podpowiada że będzie wysoki wynik, stawiam na 0:5:)

reklama