DieRoten.pl

Już dziś powraca Bayern Monachium i Bundesliga! Rywalem podopiecznych Juppa Heynckesa w meczu 18. kolejki niemieckiej Bundesligi będzie Bayer Leverkusen. Początek spotkania o 20:30.

reklama

Przypominamy o możliwości oddawania swoich typów! Pozostało już niewiele czasu. Zasady są niemal takie same, ale zachęcamy wszystkich chcących się bawić z nami przez cały sezon do przeczytania krótkiego regulaminu.

Za nami dwudziesta piąta kolejka w naszej zabawie. Najwyższą ilością oczek jest wynik 17 – tym razem mamy dwóch zwycięzców. Na czele klasyfikacji doszło do zmian. Na fotel lidera awansował użytkownik Trekmi, który ma obecnie punkt przewagi nad poprzednim liderem.

Przypominamy również, że walczycie nie tylko w klasyfikacji generalnej, ale i miesięcznej! W klasyfikacji miesięcznej brane będą pod uwagę jedynie mecze rozgrywane w danym miesiącu.

W puli nagród klasyfikacji generalnej wiele atrakcyjnych gadżetów, w tym oryginalne produkty marki Adidas Bayernu Monachium!

klasyfikacji miesięcznej walczymy o kody umożliwiające oglądanie stacji ELEVEN SPORTS. Trzech pierwszych otrzyma miesięczny dostęp, zaś kolejnych 10-ciu uczestników dostęp na 72 godziny.
 
Sponsorem nagród w typerze jest ELEVEN SPORTS.
źródło: DieRoten.pl

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama12.01.2018 10:37
Ja wytypowałem już w grudniu, do przerwy 1:1 a końcowy wynik 2:3. Spodziewam się wielkiego i szybkiego meczu z dużą ilością goli. Zobaczymy wieczorem czy miałem nosa:)

reklama