DieRoten.pl
Reklama

Tylko Sane od początku?

fot. skwiot.pl
Reklama

Dziś wieczorem swoje drugie i ostatnie zarazem spotkanie w ramach listopadowej przerwy reprezentacyjnej rozegrają zawodnicy kadry narodowej Niemiec.

Po tym jak kilka dni temu nasi sąsiedzi zza Odry zostali pokonani przez Turcję, dziś wieczorem podopieczni Juliana Nagelsmanna zmierzą się w meczu towarzyskim z Austrią.

Miejscem nadchodzącego pojedynku będzie Ernst Happel Stadion we Wiedniu, zaś początek tego boju zaplanowano dokładnie o 21:00. Warto odnotować, że w obu reprezentacjach możemy wyróżnić reprezentantów Bayernu (Sane, Kimmich, Gnabry, Goretzka, Mueller oraz Laimer).

Co do wyjściowej XI ekipy „Die Mannschaft”, to choć pozostaje ona tajemnicą, to niemieckie media już od wczoraj spekulują o możliwym ustawieniu Niemców.

Z informacji magazynu „Kicker” możemy się dowiedzieć, że od samego początku najprawdopodobniej przyjdzie nam ujrzeć tylko jednego gracza Bayernu, a będąc dokładniejszym – Leroya Sane – który od początku sezonu 2023/24 znajduje się w doskonałej wręcz formie.

Po austriackiej stronie z kolei w pierwszej jedenastce ma znaleźć się Konrad Laimer. Jak mogą zagrać Niemcy i Austriacy w dzisiejszym sparingu? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Niemcy XI:

Trapp - Tah, Hummels, Ruediger, Henrichs - Gross, Guendogan - Hofmann, Wirtz - Sane, Fuellkrug.

Austria XI:

Schlager - Posch, Lienhart, Alaba, Woeber - Seiwald, Schlager - Laimer, Sabitzer, Baumgartner - Arnautovic.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...