DieRoten.pl
Reklama

„To sama radość grać u boku Jamala!”

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Za nami pierwsze spotkania w ramach mistrzostw Europy w Niemczech. Na ten moment na turnieju możemy wyróżnić kilku zawodników.

Bez dwóch zdań wielką furorę robi przede wszystkim Jamal Musiala, który pokazał się z bardzo dobrej strony w pojedynkach Niemiec ze Szkotami i Węgrami. Przypominamy, że pomocnik Bayernu zdobył w obu spotkaniach po jednej bramce i obecnie jest królem strzelców EURO.

Świetne występy „Bambiego” oraz wysoka forma zawodnika sprawiają, że 21-latek znajduje się na ustach całego piłkarskiego świata. Ostatnio w rozmowie dla niemieckiej telewizji pochwał pod adresem swojego kolegi z drużyny nie krył Ilkay Guendogan.

− To sama radość grać u boku tego chłopaka, dla mnie on jest niesamowity! Robi wielką różnicę w naszym zespole, potrafi dokonać czegoś nieoczkiwanego i spektakularnego w każdej sytuacji – powiedział Guendogan.

− Jamal to być może nawet nasz najważniejszy gracz na tym turnieju. Jest niesamowity – zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmie się jego kreowanie gry, strzelanie bramek czy podania. I to jeszcze w tak młodym wieku – podsumował Ilkay Guendogan.

Mając na uwadze wszystkie występy Jamala dla Bayernu i kadry narodowej Niemiec w sezonie 2023/24, to mówimy o 40 spotkaniach, w których to młody pomocnik zdobył 14 bramek oraz dołożył do tego dorobku jeszcze 8 asyst.


Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...