DieRoten.pl
Reklama

Stanisic wraca do Bayernu latem

fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Reklama

W trakcie zeszłego letniego okienka transferowego, klub ze stolicy Bawarii zdecydował się wypożyczyć kilku zawodników do innych drużyn w Europie.

Jednym z tych piłkarzy jest Josip Stanišić, który do końca sezonu 2023/2024 został wypożyczony do Bayeru 04 Leverkusen. Warto przypomnieć, że ruch ten do dziś jest niezrozumiały w niemieckim środowisku piłkarskim, zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmie się problemy kadrowe FCB w ostatnich miesiącach.

Choć w ostatnich tygodniach niejednokrotnie pojawiał się temat dalszej przyszłości Chorwata i jego możliwego pozostania w ekipie „Aptekarzy”, to obecnie pewnym jest już, że defensor z dniem 1 lipca 2024 roku powróci do klubu ze stolicy Bawarii.

Zostało to potwierdzone wczoraj przez jego agenta i legendę niemieckiej piłki – Dietera Hoenessa – który potwierdził, że B04 nie ma żadnej klauzuli wykupu.

− Josip w dalszym ciągu jest związany z kontraktem z Bayernem do końca czerwca 2026 roku. Ponadto Bayer Leverkusen nie ma żadnej klauzuli w umowie czy opcji wykupu Josipa – powiedział Hoeness.

− Dlatego też po zakończeniu tego sezonu, Josip Stanisic powróci latem do Bayernu Monachium – podsumował Dieter Hoeness.

Josip Stanisic od momentu swojego wypożyczenia do Bayeru 04 Leverkusen, miał już okazję wystąpić łącznie w 24 meczach o stawkę (licząc rozgrywki krajowe i europejskie). Jego dorobek w tym czasie to z kolei 1 bramka oraz 3 asysty (spędził na boiskach łącznie 1630 minut).

Źródło: FCB Inside
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...