DieRoten.pl

Sport Bild: Celem Brazzo w Paryżu był Roca

20.07.2019, 09:02:19
FotoOlimpik

Kilka dni temu w niemieckich mediach zrobiło się bardzo głośno odnośnie wizyty dyrektora sportowego Bayernu Monachium w stolicy Francji, czyli w Paryżu.

Spekulacji odnośnie kilkugodzinnej wizyty Salihamidzica w Paryżu nie było końca. Wiele plotek dotyczyło nie tylko pozyskania przez klub nowych zawodników, ale i pozbycia się Jerome'a Boatenga lub Renato Sanchesa, którzy byli już łączeni z przenosinami do Paris Saint-Germain.

Jakiś czas później głos w sprawie tych doniesień zabrał Christian Falk, który stanowczo zaznaczył, że celem dyrektora sportowego nie była sprzedaż rosłego stopera, lecz pozyskanie nowego piłkarza.

Mimo wszystko media nie potrafiły dokładnie określić z kim miałby się spotkać Salihamidzic, albowiem potencjalnych celów FCB było kilka. Z najnowszych  doniesień "Sport Bilda" dowiadujemy się jednakże, że powodem podróży Bośniaka do stolicy Francji był Marc Roca.

Jak czytamy dalej mistrzowie Niemiec posiadają porozumienie z hiszpańskim pomocnikiem, ale monachijczycy nie chcą płacić 40 milionów euro (klauzula odejścia zawarta w umowie gracza). "Bawarczycy" będą chcieli obniżyć kwotę transferu, zaś jeśli Espanyol się zgodzi obniżyć swoje żądania, to finalizacja tego ruchu powinna nastąpić błyskawicznie.

Warto zaznaczyć, że oświadczenie w sprawie swojego zawodnika na łamach niemieckiego "Sky" wydała ostatnio agencja mistrza Europy do lat 21, czyli "JM10Sport".

Na ten moment nie możemy potwierdzić negocjacji z Bayernem, nic nie nastąpiło w tym kierunku. Jednakże każdego dnia pojawiają się zainteresowane kluby. Zawodnik szanuje swój kontrakt z Espanyolem i zobaczymy co przyniesie przyszłość − powiedział przedstawiciel agencji "JM10Sport".

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)24.07.2019 01:22
Transfer jest blisko, Sane też. Do tego Bergwijn i fajno.
21.07.2019 06:50
Okienko nie jest śmieszne tylko prasa robi z tego kabaret. Moim zdaniem Bayern skupia się na kilku upatrzonych piłkarzach i w ciszy nad tymi transferami pracuje. Zobaczycie, będziemy ze swojego składu w przyszłym sezonie zadowoleni:)
20.07.2019 21:45
dobra drużyna z ambicjami w LM... czekamy.
20.07.2019 13:36
Jeszcze trzeba się potargować :D To okienko jak na razie jest tak śmieszne, że najchętniej zasnąłbym i obudził się dopiero po jego zakończeniu...
20.07.2019 11:54
Bardzo dobrze zaprezentował się na młodzieżowych ME. Jednak nic na razie nie wynika z podróży Hasana...
20.07.2019 09:07
Ciekawy zawodnik, ale czy to będzie realne wzmocnienie? Czy kolejny nie wypał jak Sanches?
Ech, nie lubię takich szybkich, nieprzemyślanych transferów.