DieRoten.pl
Reklama

Sport: Bayern zainteresowany zimowym transferem Desta

fot.
Reklama

Za ponad półtora tygodnia otwarte zostanie zimowe okienko transferowe, które w przypadku Bundesligi zostanie zamknięte 31 stycznia o 18:00.

Co prawda zarówno Hasan Salihamidzic, jak i Julian Nagelsmann zapowiedzieli ostatnio, że zespół nie potrzebuje żadnych wzmocnień, jednakże ostatnie informacje z Hiszpanii mogą sprawić, że dyrektor sportowy i trener Bayernu zmienią zdanie w tej kwestii.

Dziennikarz Gerard Romero informuje, że Barcelona jest bardzo rozczarowana postawą i rozwojem sportowym Sergino Desta, który nominalnie jest prawym defensorem.

Warto przy okazji przypomnieć, że latem 2020 roku Amerykanin był bliski przenosin do FCB, ale ostatecznie 21-latek zdecydował się na wybór „Dumy Katalonii”, jako że jak potem podkreślał w wywiadach – gra dla „Dumy Katalonii” była dla niego spełnieniem dziecięcych marzeń.

Hiszpanie mają być niezadowoleni do tego stopnia, iż rozważają jego sprzedaż jeszcze w zimowym okienku transferowym. Zainteresowanie kupnem ma wyrażać Bayern, który wciąż chciałby wzmocnić prawą stronę obrony. Ponadto wśród kandydatów do pozyskania Desta wymienia się także Tottenham.

W bieżącym sezonie 2021/22, Sergino rozegrał łącznie 16 spotkań, w których to zanotował 3 asysty. Póki co nie wiadomo, czy transfer defensora Barcy jest możliwy, albowiem wedle różnych źródeł „Bawarczycy” chcą pozyskać Justina Che z FC Dallas.

Źródło: Sport
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...