DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Przegraliśmy przez nieuwagę w polu karnym

fot. Ł. Skwiot
Reklama

W ubiegły weekend swoje kolejne spotkanie w ramach bawarskiej ligi regionalnej rozegrali piłkarze drugiej drużyny Bayernu Monachium.

Niestety, ale monachijczycy po porażce z Augsburgiem II, po raz drugi z rzędu stracili punkty w pojedynku ligowym z Turkgucu Muenchen w ramach dziewiętnastej kolejki bawarskiej ligi regionalnej.

Derbowe starcie zakończyło się ostatecznie wynikiem 2:0 na korzyść Turkgucu, którego zawodnicy bezlitośnie wykorzystali nieuwagę piłkarzy FCB II w polu karnym i zasłużenie dopisali do swojego dorobku jakże cenne 3 punkty.

− W pierwszej połowie radziliśmy sobie całkiem nieźle, ale przegraliśmy przez nieuwagę w naszym polu karnym – powiedział Seitz.

− Kiedy byliśmy w szesnastce, nie byliśmy w stanie kontrolować odpowiednio dobrze piłki, co wykorzystał rywal. Zwycięstwo Turkgucu jest uzasadnione – podsumował Holger Seitz.

Zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium mają jeszcze kilka dni na regenerację, wyciągnięcie wniosków i przygotowania do kolejnego spotkania – w najbliższy piątek o 19:00 na Gruenwalder Stadion odbędzie się domowy bój FCB II z liderami, czyli Wuerzburger Kickers.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...