DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Chłopcy wykonali świetną robotę

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

W przypadku drugiej drużyny Bayernu Monachium, przygotowania do sezonu 2023/24 znajdują się już praktycznie na samym finiszu!

Nie dalej jak wczoraj, Timo Kern i spółka rozegrali swój ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu w bawarskiej lidze regionalnej (początek zmagań już za tydzień).

W pojedynku będącym zarazem próbą generalną przed powrotem do akcji w rozgrywkach ligowych, podopieczni Holgera Seitza mierzyli się na wyjeździe z austriackim klubem FC Liefering (poziom drugiej ligi). Koniec końców monachijczycy odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Bój zakończył się wynikiem 2:1, zaś na listę strzelców FCB II wpisał się dwukrotnie utalentowany Lovro Zvonarek (niebawem pojawi się pełny raport z tego starcia). Po ostatnim gwizdku pochwał pod adresem swoich podopiecznych nie krył wspomniany wyżej Seitz.

To był skomplikowany mecz i przeciwnik. Wiedzieliśmy, że Liefering sprawi nam dużo problemów. Zdawaliśmy sobie sprawę, że ten mecz będzie miał inny charakter niż nasze poprzednie sparingi – powiedział Seitz.

− Dlatego trochę nam to zajęło, ale chłopcy wykonali świetną robotę. W drugiej połowie byliśmy na dobrej drodze i zasłużyliśmy na zwycięstwo – podsumował Holger Seitz.

Zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium mają jeszcze blisko tydzień na przygotowania do pierwszego meczu ligowego w sezonie 2023/24. Dokładnie 21 lipca o 19:00 podopieczni Holgera Seitza zmierzą się na wyjeździe z ekipą SV Wacker Burghausen.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...