DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Chłopcy rozwinęli naturalność wygrywania

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

W ubiegły piątek swoje kolejne spotkanie w ramach bawarskiej ligi regionalnej rozegrali podopieczni Holgera Seitza z Bayernu II.

Tym razem zawodnicy bawarskiego klubu podejmowali na własnym podwórku drużynę SV Wacker Burghausen. Monachijczycy pokazali się ponownie z bardzo dobrej strony i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo 4:1.

Jeśli mowa o bramkach dla FCB II, to na listę strzelców tamtego wieczoru wpisali się David Jonathans, Davide Dell’Erba, Lovro Zvonarek oraz Younes Aitamer. Z kolei podczas pomeczowego wywiadu, pochwał pod adresem swoich podopiecznych nie krył trener Holger Seitz.

− To był bardzo dobry mecz ligi regionalnej w wykonaniu obu drużyn - zawsze na równym poziomie. Zdobyliśmy bramkę w odpowiednich momentach, ale Burghausen również pokazało, że potrafi być groźne – powiedział Seitz.

− Sposób, w jaki zareagowaliśmy na utratę bramki, pokazuje proces dojrzewania w drużynie. Chłopcy są bardzo zdolni do zdobywania bramek i w ostatnich tygodniach rozwinęli naturalność wygrywania – podsumował Holger Seitz.

Dzięki kolejnej wygranej, monachijczycy awansowali na siódmą lokatę w tabeli bawarskiej ligi regionalnej. Dorobek FCB II to póki co 25 punktów. Warto jednak mieć na uwadze, że zespół Holgera Seitza ma wciąż do rozegrania 4 zaległe spotkania.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...