DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Chłopcy chcą kontynuować swój proces rozwoju

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Mając na uwadze ostatni bezbramkowy remis z Augsburgiem II, piłkarze drugiej drużyny Bayernu z pewnością będą chcieli sięgnąć tym razem po 3 punkty w lidze.

Po blisko tygodniowej przerwie, do akcji w bawarskiej lidze regionalnej powracają zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium. Dzisiejszego wieczoru rywalem monachijczyków będzie 1. FC Schweinfurt 05.

Początek tego starcia na Gruenwalder Stadion zaplanowano dokładnie o 19:00. Co do nadchodzącego spotkania, na łamach klubowych mediów swoje zdanie wyraził trener FCB II, czyli Holger Seitz, który odniósł się m. in. do ciężkiej pracy swojego zespołu oraz chęci dalszego rozwoju.

− W ciągu ostatnich kilku tygodni i miesięcy chłopcy bardzo ciężko pracowali nad kwestiami defensywnymi, takimi jak walka i zrozumienie taktyczne – powiedział Seitz.

− Praca ta przynosi obecnie efekty w postaci niskiej liczby straconych bramek, ale musimy ją kontynuować – dodał.

− Chłopcy chcą kontynuować swój proces rozwoju. Aby to zrobić, musimy pokazać taką samą gotowość przeciwko Schweinfurtowi, jak w meczach z Augsburgiem i Vilzing – podsumował Holger Seitz.

Jeśli mowa o sytuacji w tabeli ligowej, to podopieczni Holgera Seitza po rozegraniu 24 spotkań, zajmują szóste miejsce z dorobkiem 40 punktów – na wynik ten przełożyło się 11 zwycięstw, 7 remisów, 6 porażek oraz bilans bramkowy 49:37.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...